Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

tabiiki ismini yazamadığım, bekleyen tüm arkadaşlarım Allah yardımcımız olsun ne zormuş bu yol yılmak yok, yola devammmmmm

ooo cok geçmiş olsun çalıkuşumm cok üzüldümm yaa allahım bunda yüzünü güldürürsün rabbim cektiğin acıların mükafatını veriir inşda bebişini kucağına allırsınn
tatlım sen nerden anladın belirtisi fln mı var yoksa yumurtalıklarında önceden berimi sorun vardı dr kürtajlardan sonra yumurtalıklar hasar görebilio demişti bende yaptırmak istiyorum beni daha fazla aydınlatırsan cok sevinicem canımm sen ve bebşin allaha emanet olunnopuyorumnanaktan

hayırlısı olsun tatlım ya belki sen hamişsindir die bekliodum ben neyse morallari bozmak yokk çalışmalara dwm:teytey:

kahvelokumcum sen napiosunn canım ssen hamiştin demii allah kucağına almayı öpüp koklamayı nasip etsin darısıda bizim başımıza dua et canım hamişlerin duası kabul olurr

çalıkuşu ve kahvelokum Allah ikinizede ikiz versin hemde çift yumurta ikizleri canlarımopuyorumnanaktan:Saruboceq:

Amin canim, sanada tabikii:Saruboceq:

Canim ben suan hamile degilim yani tüp bebek tedavisine basladik.
Canim belirtisi uzun süre hamile kalamamak, üsütmekten bile yumurta kanallari kapanabiliyormus. Bende gecen sene miyom ameliyati olmustum demekki ondan sonra kapandi.Normalde hemen hamile kalabiliyordum birkac ay kalamayinca 4 defa asilam denendi yine olmadi. Bende süpelendim birseylerin oldugunu ve doktora beni hastaneye yönlendirmesini söyledim laparaskopi icin ve tahmin ettigim gibide kapali cikti.
Tekrar ameliyatla acilabilirmis ama acaba tekrar yumurta yollari calisirmi diye doktorda vakit kaybetmemek icin tüp bebegi denetiyo bize

kahvelokumcum sen napiosunn canım ssen hamiştin demii allah kucağına almayı öpüp koklamayı nasip etsin darısıda bizim başımıza dua et canım hamişlerin duası kabul olurr

iyiyim canım saol... ama maalesef hamile değillim ben... nerdeyse bir yıl olacak, uğraşıyoruz olmuyor... sen de hamile olursun inş kısa zamanda...

iyi akşamlar..
Benim bugün kontrolüm vardı kızlar.
Doktorum yüzde doksandokuz kızım olacağını söyledi:)
Maşallah gelişimi falan da güzel.
Yalnız bir şey takıldı aklıma doktorum amniyo sıvısının biraz az olduğunu söyledi, ama şu an için tehlikeli durumda değil dedi. Sıvı alımına dikkat et dedi.
Ben zaten günde en az 3 litre su içiyorum, bundan sonra daha da içmeye çalışırım ama direk olarak içilen su ile de ilgili değilmiş de gene de içtiğin suya da dikkat et dedi.
Şu an tehlikeli değil dedi, ama 10 gün sonra tekrar çağırdı, kontrol edelim dedi.
10 gün sonra zaten Eyüp Ekici'ye anomali taraması na gidip onun sonuçlarını da kendi doktoruma götüreceğim.
ınşallah bu azalma devam etmez:Saruboceq:

Aranızda hiç bunu yaşayan oldu mu kızlar, suyun böyle biraz az olması çok tehlikeli bir durum değil sanırım, öyle olsa doktorum derdi değil mi?

benimde 1 yıl olacak canımm dr gitmedinmi ben gittim süt hormonun yükselmiş 1 aydır hap kullanıyorum bu ay bitti yine olmazsa tüp bebek deneyecemm artıkk napalım daha fazla beklemek istemiyorum gerçi allahın taktiri o ne zamn isterse ozamn hamile kalıcaz inş:Saruboceq:

canım hayırlı olsun meleğinn sağsağlim kucağına almayı nasip etsin allah inş bişi olmz canımm ya suda içiyosan neden azalma olmuş pekii neye bağlıymış sölemedimiCADIARZU

Maalesef bir şey demedi.
Yani şu an için biraz az dedi, bi kontrol edelim 10 gün sonra dedi. sanırım azalmanın devam edip etmediğine bakıp bişey söylemek istedi.
Doktorum biraz böyledir benim, hemen konuşmaz, huyunu çözdüm artık. Ama sadece su içmeye bağlı değilmiş işte, yani plesanta ile falan ilgili imiş sanırım bu sıvının durumu.
Ama yine de içim huzursuz oldu, bebeğim 20 haftalık, tam herşeyi atlatttık, kanamalar bitti rahatladık derken umarım gene olumsuzluklar yaşamayız.

Su azalmasına stres, sigara sebep olabilirmiş. Sigara da kullanmadım ama bilemedim.
Şu anomali taramasını bekliyoruz bakalım şimdi, inşallah o kontrolde normal çıkar herşeyi ve sağlıkla sonuçlanır hamileliğim:Saruboceq:

ınşallah hepimize sağlıkla kucaklamak nasip olur bebişlerimizi:Saruboceq:

canım inşallah önemli bişey değildir ama sen bol bol su iç. benim arkadaşımında bu
problemi oldu.aynı şeyi onada dediler ama o çok su içti. kontrole gittiğinde düzelmişti.doğrudan etkisi olmaz biliyorum ama eksikliği takviye edebiliyomuş demekki. sende 10 gün boyunca bol su içiç bak gör düzelecekkaydirigubbakcemile2

Sağol Nergis'cim.
ınan normal zamanlarda bile o kadar çok su tüketen birsiyimdir ki, etrafımdakiler şaşırır, eşim damacanayı salona mı koysak diye dalga geçer benimle..
Ama gene de bundan sonra ölçülü içerek günde 5 litre falan içtiğimden emin olmaya çalışacağım.
ınşallah normale döner tam olarak.

Stres yapmamaya çalışıyorum, bakalım allahtan hayırlısını istemekten başka ne geliyor ki elimizden neticede.Sen nasılsın, iyisindir inşallah canım.

evet canım iyiyim atlattım o sıkıntılı günleri inanırmısın tekrar hamile kalmayı hiç istemiyorum.oh be diyorum en azında hani ilaç kullanmak için 3 ay daha koruncam diye seviniyorum. ama bebeğim olmasınıda deli gibi istiyorum..

Canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki..
Ben de düşükten, kürtajdan sonra o kadar çok korkmuştum ki aynı şeyleri yaşamaktan...
Ama korunma sürem dolunca da içimde yeniden delice bir istek uyandı, ışte bir noktada karar verdik, yeniden denedik bakalım inşallah bunu sonun dek sağlıkla götürürüz.

Sen de zamanın dolunca inşallah sağlıkla hamile kalır ve hep sağlıkla, aksilikler yaşamadan tamamlarsın hamileliği:Saruboceq:

AYY YESINLER SENIN KIZINI YOK YA BEN ONU BUNU BILMEM INSANIN ICINE NE DOGUYORSA O OLUYOR TEST EDILDI ONAYLANDIkaydirigubbakcemile3MASALLAH CANIM SIZE NEDEN KAYNAKLANABILIYORMUS SUYUN AZ OLMASI VEYA COGALMASI ICIN NE YAPMAK LAZIMMIS?BENCE HIC UZME KENDINI TABIKI BI SORUN OLSA DRUN ACIKLARDI MUTLAKA SAKIN SIKMA KENDINI OPTUK SIZI CANIM

doktora sürekli gidiyorum zeynom, en son dr umu değiştirdim.. daha önce kendiliğinden oluşuan bir gebeliğim olduğu için herhangi bir tedaviye gerek görmedi o da. denemeye devam dedi..deneye deneye bi hal olduk

dinamis gözün aydın canım.. ay ne güzel, sağlıkla gelsin inş... bahsettiğin problemle ilgili bi bilgim yok ama umarım gelecek kontrolünde herşeyin yoluna girdiğini söyler dr.un. şimdi geçmez sana 10 gün..

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 2 Ekim)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........2 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........2 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........2 haftalık
meryemmeryem......Hakan .... 1 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................37 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................36 haftalık (kız)
sılaya..........................35 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............31 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........28 haftalık (kız)
smmm06.....................27 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................19 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........18 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........17 haftalık (kız)
nilüfersahh....................16 haftalık
kardelen86.....................12 haftalık
simge............................11 haftalık
aslghh...........................11 haftalık
gulsummm....................11 haftalık
_beray_.........................10 haftalık
göbete.........................9 haftalık
umutluyuz ....................9 haftalık
gülay30........................8 haftalık (ikiz)
büşra44........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................8 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................7 haftalık
kelebek01.....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 2 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Limburg, kahvelokum çok teşekkür ederim kızlar :)

Limburgcum dediğim gibi doktorum çok üstünde durmadı, şu an için tehlikeli bi durum yok ama 10 gün sonra bi kontrol edelim bakalım ne durumda dedi.
Bu nedenle bilmiyorum ben de tam olarak, ama aklımı bulandırdı tabii ki.. ışte sigara içiyor musun yoksa dedi, ya da yanında çok mu içiliyor dedi. Ama bunlarda etken olamaz çünkü içmiyorum ve yanımda da içilmiyor. Zaten suyu çok tüketen bir insanım.
Ama hayırlısı inşallah bir daha ki kontrole kadar düzelecektir:Saruboceq:
Limburg tatlım sen de oğluşun da iyisiniz değil mi? Maşallah diyeyim

Kahvelokum
canım tekrar teşekkürler bizi pembiş pembiş boyadığın içinhihoyyyt
Evet canım bu 10 gün merak içinde geçecek ama netten biraz araştırdım, bu durumu yaşayanlar içinde günde 5-6 litre su içip, meyvelerden de özellikle armut tüketip normale döndüğünü söyleyenler var. ışte ben de 10 gün boyunca bunları çokça tüketmeye çalışıp sonucu göreceğim bakalım.
Kahvelokum tatlım allahım inşallah sana da en kısa zamanda muradını versin, sağlıkla hiç sorun yaşamadan bebeğini kolların alasın:Saruboceq:

Kızlar bir de aranızda Eyüp Ekici'ye giden oldu mu? Doktorum ayrıntılı ultrasonu istersem hastanede de yaptırabileceğimi istersem Eyüp Ekici'ye gidebileceğimi söyledi. Ben bir de bu su durumunu duyunca Eyüp Ekiciye karar verdim ama bu konuda fikri olan varsa sevinirim? Sanırım iyidir değil mi? Herkes onun adını verdi gidin dedi ama sizlere de danışmak istedim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…