Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

inş canım kocişşte bana kızıo bu çalışmalarda olmasa yüzümüze bakmıcan heralde diokaydirigubbakcemile3

saol canım cevabın için.
ben kürtajdan 27 gün sonra 1.adetimi
24 gün sonra 2. adetimi 25 gün sonra 3.adetimi oldum.
heralde vücut saati değişiyor insanın.

canımm adet günlerin cok normal benimde günü gününe oluodu aama bu kürtajlar düzenimi alt üst etti benimde şimdi ya gününde oluo ya 5 gün önce oluo yani bi türlü düzen bulamadı

hummü canım idrar da adetine 2 gün kaladan itibaren kesin çıkyo eczaneden al ve yap bence...

hoşgeldin zeynom ben kendi adıma sabırsızım bu aralar hamielikten şüpheleniyorum...
sen nasılsın canım dua edin özel dua ne olur

inş hamişdir canımmm allahım tamamına erdirir inşşda kucağına alırsınn bende bol bol dua edip bekliyorum iştee
allahım bizede verir inş cennet kokularımızı:Saruboceq:

allahım inşlah senin ve tüm bekleyenlerin yüzünü güldürsün inş çalıkuşumm kürtajdan kay ay sonra tüp bebek yaptırdın hayatımm bendemi düşünsem artık 1 yıldan beri bebiş bekliyorummmm

ya bende düşükten sonra 35 günde olmaya başladım. ne yapacam bilmiyorum. acaba doğum kontrol hapı mı kullansan zaten 3 ay boyunca folic ve coraspin kullanmam gerekiyo ya bari bu aradada adetim düzenlenmiş olsa:hulya:

canım benim doğum knrl hapı daha önce hiç doğum yapmamışlara zararlı die duymuştum ben
adetin içinde dr.una bi danışsan hayatımm 35 günde bir oluosan bişi olmazda sürekli değişiyosa bi düzenleyici fln verir

nergiscim senin neden iğne vurulmana rağmen düştü hayatımmm ben iyice alıştırdım kendimi iğne vurulucam bebeğimi kuçağıma alıcam diee iğnelere rağmende düşük oluosaa yıkılırım bennnnn mafoldumben

Canım sakın böle düşünme bana drum yine düşük olabilir demişti. ona rağmen çok yıkıldım.inşallah olmaz ama bu şekilde düşünürsen çok büyük bi yıkım olur.bunu diyen drumda pıhtışama problemi varmış. ondan herşeye hazırlıklı ol dedi

saol canim Insallah.
Canim benimde 8-9 ay gecince ben kendim süpelenip yumurta yollarina baktirdim ve kapanmis oldugunu anlayinca tüp bebege basladik.
Benimkiler gecen sene miyom ameliyatindan sonra kapanmislar herhalde ondan önce hic problemsiz kaliyordum hamis.

inş olmaz canımm allahım aynı şeyleri bidaha yaşatmasın bize ve bizim gibileree ewt biraz kendimi kötü şeylerede hazırlamalıyımm cok haklısın canım zaten dr.umda demişti kesin dill die inş bidahaki sefere alırım bebişimi kucağımaa :Saruboceq:

bende dr gittim ama sadece hormon testi yaptı yumurtalıklarıma hiç bakmadıı özel bi günü varmı tatlım yoksa herhangi bi günde yapılıomu testemi cıkıo yoksa vajinadan muayeneylemi anlaşılıo

canım, inş bu çabalarının karşılığını alacaksın.. hem de çifter çifter :) dualarımızı seninle..

bende dr gittim ama sadece hormon testi yaptı yumurtalıklarıma hiç bakmadıı özel bi günü varmı tatlım yoksa herhangi bi günde yapılıomu testemi cıkıo yoksa vajinadan muayeneylemi anlaşılıo

Canim ameliyatla bakiliyo ama ben bir hat etdim normal bir hastaneye gittim ve onlarda laparaskopie ile sadece göbegimi acip yumurtaliklara bir ilac SIKIYORLAR ve o ilacin gectigi yerleri ultrasondan takip ediyorlar va malesef benim iki yumurtaliklariminda kapali oldugunu söylediler.
Bu konuda fazla bilgim yoktu onun icin basit bir hastaneye gittim.
Sonradan ögrendim eger mikro cerrahi olan bir hastaneye gitseydim ayni anda kapali oldugunu anlayinca yani acabilirlermisde ama malesef bunu bilemedim.
Mecburan simdide tüp bebek deniyoz insallah tutar.
Eger tutmassa ben birde bir cesit kür siparis verdim türkiyedeki Prof. Saracogluylada görüstüm oda bu kürle 50 % acilma sanci oldugunu söyledi bana , bakalim olmassa birde onu denerim.

bende bu sabah hasta oldum kızlar
krizantem,canderya,zeynom umutlarımız öbür aya kızlar :içelim:
kahvelokumcuğum zaten pek birşey anlamamıştım ne kanda ne idrarda çıkmıştı hayırlısı canım

çalıkuşu ve kahvelokum Allah ikinizede ikiz versin hemde çift yumurta ikizleri canlarımopuyorumnanaktan:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…