Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar Şİmdİ bİŞey sorcam hamİle kalıpta İgne vurulanlar İgne acıtıyor mu

hayır canım bazılarında morarma hafif acı oluyomuş ama ben hiç hissetmedim bile morarma şişme hiç bişeyim olmadı. ama sadece 4 hafta vurundum .3 haftalık gebeyken başlamıştık. ama 7. haftamda düüştü...:sm_confused:

valla benimde hiç doktorlara gidesim yok.
Ama sen zaten 30 günde bir oluyormuşun canım.
Normal gibi geldi bana ama....
Ne bileyim.
Kafana takılan bir durum var ise.mail ile bir doktora sor bakalım ne diycek?

hummu canım merak etme acımıyo zaten çok küçük bi iğne morarma oluyo benim artık göbeğimde bezeler olmaya başladı o yüzden biraz acımaya başladı bende ya bacağa yada koluma geçmek istiyorum bebişlerimiz için her şeye değer canım inan acısa bile hissetmezdim her şey onların sağlığı için

valla benimde hiç doktorlara gidesim yok.
Ama sen zaten 30 günde bir oluyormuşun canım.
Normal gibi geldi bana ama....
Ne bileyim.
Kafana takılan bir durum var ise.mail ile bir doktora sor bakalım ne diycek?

yaaa zaten o içimde ayrı bi yara....kaydirigubbakcemile3 ben o kadar dr mail attım bi taneside dönüm cevap yazmadı yaaa buradaki arkadaşlara hep cevap geliyo kaç zamandır yazıyorum ama yazmıyolar... ben genetik tahlillerimle ilgili sormuştum ama kaydirigubbakcemile3

çalıkuşum sen nasılsın neler yapıyorsun heyecan varmı kocişinle aran nasıl oda heyecanlıdır eminim yüce rabbim ikinizde yüzünü güldürür işallah

Canim kocistede heyecan var ama belli etmiyo. akannehir O daha cok benim bu acilari cektigim icin üzülüyo bazen tamam artik ben istemiyorum cocuk falan.:mymeka:
Seni kaybedecegim bu gidisle :gitme: ben bitane hazir bebek istiyom diye tutduruyo delikafaduldendelikafadulden ama ben illada tüp bebegi deneyelim deyeincelmaz: iyi bari deneriz bir iki defa olamadi ben öyle 10 defa falan yapamam diyor.:umursamaz:
Bazen ben diyorum hani tutmassa nekadar üstüne gidecegiz diye.
Oda böyle diyor canim bakalim hayirlisi. :çok üzgünüm:
Sen nasilsin canim Şeniz

aaa iyi demek tekrar gelecek aramiza secindim.
Ama iste digerleri yokkk :gitme:

canım ben lütfü hocaya mail attım.4-5 gün sonra cevap yazdı.
Sen attınmı o hocaya da..

caliskusum insallah canim bunca sikntiya deger ve ilk denemende bebisin gelir insallah

Insallah canim, yoksa kocisin devam yapmaya pek niyeti yok.
Aslinda onada hak veriyom benim yerimde o olsaydi ben herhalde daha ilk düsükten sonra esimin bu acilari cekmesini istemezdim.
Bazen ben cok zorlayinca oda sen kendini benim yerime koy sen nasil davranirdin istermiydin benim aci cekememi diye sorunca haklsisin diyorum. Ama iste ben yinede dayanabildigim yere kadar götüreyim diyorum.
Hayirlisi
Dün igneden sonra aci cektigimi görünce söylendi durdu mafoldumben

ÇALIKUŞUM canım bacım iyiyim bebişimde iyi bu gün 7 ay 4 günlüğüm canım çok şükür her şey yolunda kızımda tekmeleyip duruyo teyzesi darısı senin ve yüce rabbimden isteyen herkese canım işallah seninde yüzün gülecek hem ilkinde olmadı diyelim yılmak yok ikincisinde olur ama sonunda allahın izniyle olacak sen yeterki ümidini kaybetme allah yardımcın olsun

canım benim inan ikizlerin olunca sen de eşinde bu çekilen acıları unutacaksınız opuyorumnanaktan

çalıkuşum bu iğne canını çokmu yakıyo ağrımı yapıyo ayyyy canım kıyamam biraz sabır bacım ne diyelim allah yardımcın olsun

Teyzesi yer onun tekme atan ayaciklarini cokacimcoook

canım benim inan ikizlerin olunca sen de eşinde bu çekilen acıları unutacaksınız opuyorumnanaktan

Insallah nergiscigim :Saruboceq:

çalıkuşum bu iğne canını çokmu yakıyo ağrımı yapıyo ayyyy canım kıyamam biraz sabır bacım ne diyelim allah yardımcın olsun

Canim dün atesim cikti kafamçokkarıştı ve sanci yapiyo nefesini kesecek mafoldumben sekilde ama bir saat sonra falan gecti.kaydirigubbakcemile2
Bakalim bu gecede olacakmi.:çok üzgünüm:
Cok tehsirli herhalde 3 igneyi katip vuruyo kocis kafamçokkarıştı birde 10 günden beri hormonlari durdursun iye bir igne var onuda kullaniyom , ama Allahtan kocisin eli okadar hafifki karnimda ne bir morluk var nede igneyi vurdugunu hissediyorum.Şeniz
En azindan bu sansimn var.

Ya kızlar hamıle olmaktan ŞÜphelenıyorum bugunle tam 1 ay oldu hastalanalı her ay 28 gÜnde olurdum acılen ne yapmalıyım pazartesı hastaneye gıtcem hastalanmazsam ....hastaneye gıttıgımde nelere dıkkat etmelıyım kendı durumumla ılgılı ınŞ gec kalmamıŞımdır
ravza sana cok sevınıyorum takıp edıyordum senın ınŞ kucagına alcaksın kuzunu
rabbım bızede nasıp etsın

canım çalıkuşum dediğin gibi en azından kocişin eli hafif ve allahtan kocişler vuruyo iğneyi yoksa ne yapardık benim kociş iğneyi vurmasa ben cesaret edemiyom iğnemi kendime kakmaktan korkuyom ya
neyse bacılarım ben mantı yapmaya gidemiyorum mantıya eşerdim resmen daha hamur yoğurucam açaçam içi koyacam geri kapatacam işim çok akşama girerim kızlar hepinizi çooookkkk öpüyorum

hummu canım çok saol allah razı olsun canım yüce rabbim hepimizin yüzünü güldürür işallah şüphen varsa bi test alıp yapsana eczaneler kapanmadan varsa muhakkak çıkar bence acele et bir an önce yap testini benim günümden 3 gün önce çıkmıştı testte varsa çıkar yap ondan sonrada bize hemen haber ver canım

canım testi alacam ama adetin 10 gün gecikirse cıkar diyolar kanda belli olur kesin ama kanada pazartesi gitcem ollmazsam sence idrarda gözükür mü 2 gün gecikmeyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…