Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar bende geldim,burdayım.Birkaç saattir tüp bebek merkezlerini araştırıyorum.Dünde samsundaki tüp bebek merkezi ile öngörüşme yaptım. Kafam 2 konuda çok karışık.yorumlarınızı bekliyorum.
1-Önce aşılama sonra tüp bebek mi deniyeyim,yoksa direk tüp bebek mi deniyeyim?
2- Samsundaki yakınımda diye öncelikle bunuradamı bir deniyim şansını yoksa direk büyük şehirlerde mi?

ya bende düşükten sonra 35 günde olmaya başladım. ne yapacam bilmiyorum. acaba doğum kontrol hapı mı kullansan zaten 3 ay boyunca folic ve coraspin kullanmam gerekiyo ya bari bu aradada adetim düzenlenmiş olsa:hulya:

allah allahCADIARZU
gerçekten 35 uzun muş güzelim.
benim 24 gün gene normal ama senin baya bi uzun.doktorunu ara veya git bakalım ne diycek canım.düşük yaptığın zamandan bu yana kaçını adetin oldu?

Kızlar nasılsınız hİÇ bİ mesajıma cevap gelmemİŞ bende aranızdayım

sorularını hatırlamıyorum güzelim
yada hızlı atlamışımdır ismimi görmeyince.
bazen çok uzun geçmiş olduğundan herkese bakamıyorum.
byardım edebile eğim bişey olursa burdayımkaydirigubbakcemile5

ravzacım sen pruloton iğne kullanırken progestan hapıda kullanmışmıydın canım?

Canim sen neden tüp bebek yapican.
Problemin neydi. Bende suan tüp bebek denemesindeyim ben 4 defa asilama oldum tutmadi ama benim yumurta kanallarim kapaliymis onun icin tüp bebege gectik

ravzacım sen pruloton iğne kullanırken progestan hapıda kullanmışmıydın canım?

hayır canım progestan kullanmadım ben iğneye hamile olduğumu öğrendiğim gün doktorum haftada 1 olmak üzere başlattı son iğnemi perşembe gün olucam anlayacağın 7 ay kullandım ama çok faydasını gördüm bu iğne progestanla aynı görevi görüyo ama çok daha kuvvetli bu iğneyi papatya süreyye ve selvihan arkadaşlarımda kullandı sendemi kullanıyorsun

allah allahCADIARZU
gerçekten 35 uzun muş güzelim.
benim 24 gün gene normal ama senin baya bi uzun.doktorunu ara veya git bakalım ne diycek canım.düşük yaptığın zamandan bu yana kaçını adetin oldu?

düşükten sonraki ilk adetimi bayramda oldum.ben önceden 30 günde olurdum drum normal demişti. ilk düşükten sonra 32 güne çıktı. 2 düşükten sonra 34 ve şimdi 35. inan hiç doktora gidesim gelmiyo. düşklerden sonra lmaz:

nergizcim geç cevap verdim kusura bakma yeni geldim bilgisayarın başına dolayısıyle yeni gördüm

Uzun zamandan beri cok arkadas artik girmiyor buraya mafoldumben
Sen, celen, baharcelik, sonuyok nerdesiniiiiiiizzzzz özledim valla.:a015:
Gelevera sen nerelerdesin kac günden beri. :mymeka:
Ismini sayamadigim bir cok arkadasim fazla girmiyor artikin. :gitme:

çalıkuşum sen nasılsın neler yapıyorsun heyecan varmı kocişinle aran nasıl oda heyecanlıdır eminim yüce rabbim ikinizde yüzünü güldürür işallah

hayır canım ben hamileyken sen önermiştin ama dr vermedi. 3 haftalıkken iğnelerime başlamama rağmen düştü.çok kızdım neden vermediki? ama bi dahaki gebeliğimde kesinlikle istiycem vermezsede kendim alıp eşime yaptıracam. okadar kararlıyım yani...

çalıkuşum sonuyok mesaj atmış evdeki neti kapatmışlar o yüzden giremiyormuş pazartesi işe başlıyormuş pazartesiden sonra oda aramızda olacak işallah ama dediğin gibi pek çok arkadaşımız yok reis devrim umut sevgim doğum yapan arkadaşlar bebişleriyle ilgilendikleri için onlarda yok sayımız azaldı

evet ya nerelerdesiniz bide lidya, feryad..ftgh99, asglh...:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…