Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canim cok saol insallah odur sende yari hasret giderirsin artik canim cinsiyette belli olur
kızlar günaydın 2gündür giremedim doktor konturolüm çok iyi geçti ikiside iyi gözüküyor dedi haber vereyim dedim canlarım hepinizi öpüyorum
ne guzelll masllah size
gec dolenmedendir belki canim drun bisiy demedimi
yaa bak ben sana dedim dimi nede olsan annen ailen onlar rahatlamissindir tabiki canim sana iyi gezmeler
basiniz saolsun canim ALLAH sabir versin ALLAH rahmet eylesin
cok gecms olsun canim insallah yeniden saglikli bir sekilde hamile kalirsin
kızlar merhaba bende bügün başladım iğneye ilk hamileliğim
hayirli olsun canim ALLAH tamamina erdirsin insallah
sorma tatlım ya bakalım pazartesi4 buçukta randevum var.
bakalım kesin ntarih o zaman belli olacak.
dediğin gibi heyecen dorukta.
dualarını eksik etmeyin.
senin çalışmalar nasıl gidiyor?
ayy bizde o gunleri gorurmuyuzki cok az kaldi canim ya sen bize biz sana dualarimizi eksik etmeyelim
hayirlisi olsun canim uzme kendini lutfen hayirlisi buymus bana dusmez ama benden tavsiye bu kadaar stres yapma stres yaptikca daha da olmayacagini goreceksin benim oyleydi en azindan hayirlisiyla en kisa zamanda kalirsin insallah

masallah oglusuna yesinler onu bizim icin koklaya koklaya op canim sanada kolay gelsin eminimki yorucu ama cok tatlidir o uykusuzluk bile

ozporcum ben daha 3 ay boyunca folic b12 coraspin kullanmam gerekiyo daha sonra deneyecem

kızlar 3 düşük yaşadım. düşüklere sebep bulunamadı. doktorum benim gibi düşük yapan kişilere koruyucu amaçlı ve önlem olarak heperin iğne tedavisine başlayacağını söyledi. ama bu iğneye gebelik oluşmadan 1 ay önce falan başlayacakmış. başka bir doktor hamile kalınca başlayacağız dedi. hangisine güveneceğim bilemiyorum. içinizde heparin iğne kullanan var mı? siz ne zaman başladınız hamilelikten önce mi hamile kalınca mı? kalp atımı durduğu için kullanmam gerekiyormuş bu iğneyi ne kadar doğru bilmiyorum . hematog doktoru haftada bir gün dedi kadın doğumcu hergün dedi. siz kaç günde bir vuruluyorsunuz. kullananlar lütfen cevaplayın kafam çokkkk karıştı... bir de bu iğne gerçekten işe yarıyor mu ? cevaplayan arkadaşlara TEŞEKKÜRLER ...

cnm bende kesin bi tani koyamiyorlar 7 yasinda bi tane saglikli oglum var cok sükür ilki saglikli simdide yapilmadik arastirma kalmadi sadece protein s düsük diye aspirin ve vitamin kullandim bana doktorlar bi care bulamiyorlar

merhaba seydam bende 3 düşük yaptım doktorlar benim için tıp maalesef sizin gibi düşük yapanlara bir neden bulamıyor dedi. deneyip sağlıklıyı bulacağız diye ümit veriyorlar ama sebepsiz tekrarlayan düşükler yaşıyorum.yaptırmadığım tahlil kalmadı herşey yolunda gözüküyor ama gebelik oluştu mu iki tanesi 8. haftaya gelemeden düştü.bir diğeri 18. haftada su kesem boşaldı. sonrasında gebeliğimde enfeksiyon kapmışım doktorum bunu farkedemedi.. enfeksiyon bebeğimin su kesesini delmiş onuda böyle kaybettim.kaptığım enfeksiyon farkedilmediği için içerde sinsice ilerlemiş ve tüm karın içime yayılmış bir hafta hastanede yattım tedavi oldum. çok şeyler yaşadım. ama Allah bundan sonra yaşatmasın inşallah...seninde 5 düşük yaptığını okuyunca üzüldüm, seninle paylaşmak istedim. şimdi bir tedavi görüyor musun merak ettim? bana doktorum bir sonraki gebelik için heparine(iğne) başlayacağını söyledi. koruyucu amaçlı olarak bu sefer işe yarar mı bilemiyorum deneyip göreceğim. senin düşüklerin kaç haftalıktı hepsi normal gebelik miydi yoksa dış gebelik vs. var mıydı? benim 2 si kalp atımı durması biri erken doğumdu. en azından senin sarılacağın bir yavrun var. ama benim o da yok hep bir ümitle bekliyorum bebeğimi kucağıma almayı çok acılar yaşadım. inşallah bu son olur. biraz uzun oldu ama paylaşmak içimi rahatlattı.

papatyacım dün akşam doktor kontrolüm vardı ve allahıma çok şükürki kalp atımını duyduk, doktorum bile inanamadı sen arayınca ben ümidi kesmiştim senden dedi, yalnız şuan içeride hala anarmollikler var, kanama var, çok önemli değil gelince korkma dedi, yalnız kesemin yanında iki kese daha var üçüz gibi sanki birinin içi boş ama birinin içinde sanki bebek var ama gelişmemiş gibi dedi bi anlam veremedi haftaya olan kontrolümde tekrar herşey belli olacak, bende merak içindeyim onlar ne ve ne olcak diye. Aspirin ve progestana devam et dedi. inşallah hayırlısı olur.
Bu arada benim doktorumda Prof.Dr.Aytekin Altıntaş belki duymuşsundur, bende hamile kalmadan cüneyt beymi aytekin beymi diye çok kararsız kalmıştım ve en sonunda aytekin beye karar vermiştim. Seninde cüneyt beye gittiğini okumuştum, benimde eltimin doktoru cüneyt bey. Zaten adananın en iyi doktorları ikiside. İnşallah bizleri hayırlısıyla mutlu sona ulaştırırlar.
Tekrar çok sağol desteğin için.

kahvelokumcum merhaba, hamile kaldığımdan beri sana kendimi listeye eklettircem ama içimde hep korku vardı, kötü bişe olursa diye, ama allaha çok şükür dün kalp atımını duyduk bebişimin. hala rahim içinde bazı sıkıntılarım var ama inşallah onlarıda aşarım hayırlısıyla. Uğurlu listene benide eklersen, belki daha kolay aşarım. Son satım 17 ağustos, bugün 6+5 günlük hamileyim. İnşallah senide hayırlısıyla listede görmek dileğiyle canım. Çok sağol.

kızlar günaydın.
duymayanlar varsa tekrar söyliyeyim.
dün adet oldum:gitme:

herkese günaydınlarrr

canderyacım uzulme bak senınde kısmet degılmıs demekkı bu ay o kadarda beklemısıtık

maalesef benımde bu ay ümidlerım bitti sabah adet oldummafoldumben artık ınsallah gelecek ay dıyelım hep beraber herseyde mutlaka vardır bır hayır.

kızlar günaydın.
duymayanlar varsa tekrar söyliyeyim.
dün adet oldum:gitme:

Canım;
Bende dün yazdım,dayanamadım kan testi yaptırdım.sonuç yine olumsuz.
Bu sabahta hafif lekelenme oldu,bende preogestan ve iğneyi kestim. İkimizinde hayalleri gelecek aya kaldı. Bu ay kavga etmek yok tamam mı ,uslu duruyoruz.:). Bu iş tek başına olmuyo,ortağımızla iyi geçinmeliyiz. :). Ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhh ne hallere düştük. :).Dün canım çok sıkkındı,bugün daha iyiyim alıştım sanırım artık.Önceden bir hafta sürüyordu etkisi,artık çabuk atlatabiliyorum.

slm canım nasılsın ben daha yeni kürtaş oldum bu tam 4 bebek

slm canım nasılsın ben daha yeni kürtaş oldum bu tam 4 bebek

slm canım ıyıyım sen pek ıyı degılsın sanırım yazılarından okudugum kadrıyla cok uzuldum canım hepımız aynı seylerı yasıyoruz benımde 3 dusugum bır kurtajım var.ama okadar uzme kendını cok yıpranırsın onemlı olan bızım sabırlı olmamız ınsallah allah sabrımızın mukafatını vercektır.

günaydı arkadaşlar bugun hala hastalanmadım bakalım sonuç ne olcak pazartesiye kadar hastalanmazsam doktora gitcem

herkese iyi haftasonları diliyorum arkadaşlar...
LıMBURGCUM saol canım allah razı olsun...

canım napalım bu ayda olmadı bizim bidahaki aya inş cok üzme kendini cok öptm k.i.b

canım bende senin gibiyim ilk olduğum gün resmen yıkılıyırum sonra alışıyorum şimdi ben bu ayın geçmesini nasıl bekleyeceğim yaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…