Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

merhaba öncelikle gecmis olsun bende 24 de düsük yasadim bende sadece aspirin kullandim benim 5, düsügümdü bende igne kullanirsam düsmez diye düsünüyordum yani yinede kesin olmuyor demekki allahm yardimcimiz olsun

merhaba öncelikle gecmis olsun bende 24 de düsük yasadim bende sadece aspirin kullandim benim 5, düsügümdü bende igne kullanirsam düsmez diye düsünüyordum yani yinede kesin olmuyor demekki allahm yardimcimiz olsun

neden hiç iğne kullanmadın ki iğne yetersizken aspirin yeterli olurmu.hastalığın neydi benim mthfr heterozigot

iyi akşamlar kızlar
size şimdi ne hamile olduğumu ne de olmadığımı söylemem
sat:25 ağustos buna göre şuan 8gün adetim geçti.5gün geçtiğinde dr.a gittim ama kese gözükmedi ve b.hcg.de 5.17 gibi bir değer çıktı.dr. geç döllenme olabilir dedi.bir hafta sonra görüşelim dedi şuan 5haf+3 ve son durum idrar testinde de çıkmıyor daha çok kafam karıştı hayırlısı bakalım. keseyi görmeden de iğne vermiyor.belirtiler belim çok ağrıyor ve rahim bölgesinde bir ağırlık var.önceki gebeliğimde 6haf.+0. da kese görülmüştü ALLAHTAN HAYIRLISI

canım benim 2 düşüğüm var protein s eksikliği yani kan fıhtılaşması aynen sizler gibi en son düşüğüm 1 yıl önce oldu şimdide prolaktinle savaşıyorum hayırlısı

slm gecmis olsun benimde protein s degerim düsük cikti bunun icin aspirin kullandim ama bütün degil kirarak kullaniyordum ama ne yazikki ise yaramadi bitane oglum var cok sükür ikinciyi istiyoruz olmuyor yeni düsük yaptim eylül 24nde ama yine deniyecem ( 5. düsügümdü) allahimdan hic umudumu kesmiyorum ins hepimizin kucagini doldurur rabbim

neden hiç iğne kullanmadın ki iğne yetersizken aspirin yeterli olurmu.hastalığın neydi benim mthfr heterozigot

cnm bende kesin bi tani koyamiyorlar 7 yasinda bi tane saglikli oglum var cok sükür ilki saglikli simdide yapilmadik arastirma kalmadi sadece protein s düsük diye aspirin ve vitamin kullandim bana doktorlar bi care bulamiyorlar

a.s canım bana dr.um gebelikten önce aspirin ve folic asit gebe kalıncada iğnelere başlayacağız dedi şimdide hamile kalabilmeyi bekliyorum senin birde oğlun varmış allah bağışlasın bizlerinde olur inşlah allahım bizi ağır bi sınava tabi tutuyor sabredip dua ediyoruz rabbim mükafatlarımızı verir inşlah

inş hamişsindir canım 8 gün geçmiş benimde öle olmuştu kese görülmemişti ama sol kasığımda cok tatlı seyirmeler ve ara sıra sancılar vardı geç döllenme olabilir dedi dr.sonra keseyide bebeğide gördük ama kalp atişlarını duyamadık malaesef... iğnelere erken başlasan iyi olur allah göstermesin kese görüldükten sonra geç olabilirr

ins allahim isteyen herkese versin hayirlisiyla bende hamile kalmadan 4 ay önce basladim folik asite hamileligimdede devam ettim bilmiyorum biseyler yolunda gitmiyor 5 yada 6 haftaya gelince kalbi duruyor kürtajla aliyorlar burda alman doktorlara güvenim kalmadi simdiki doktorum türk o biseyler yapiyor bakalim simdi kontrol günümde detayli konsacagiz hayirlisi allah sanada sabirlar versin

nisanurhak, umarım her şey yolundadır... değilse de üzülme olur mu, her şeyin hayırlısı...

canım maalesef:gitme:
ADET OLDUMmafoldumben
Benim kötü kocam yarısı içeri yarısı dışarı yaptı heralde.çocuk istemiyo daÇok üzgünüm çoook
valla dedim bu ay adam gibi yapıcaz beynini delerim diye.
bakalım artık.
birde benim kürtajdan sonra 3. adetim bu ilki 27 gün sonra oldu ama diğer ikisi 24. ve 25. günlerde olddu.
daha önce böle erken olmazdım adet.27.28. günde olurdum.anlamadım.

canlarım merhaba...yazamadım uzuzn zamandır..gecmısı okuyamadım.umarım ıyıdır herkes...bı gun uzun uzun okucam hepınızı..doruk alyo butun zamanımı :)) ıyıyz cok sukur.ama gaz sancılarımız cok fazla..uykusuz her gece(( dogum yapmıs olan pıhtıdaslarıma bı sorum var...dogum kontrol hapı kullanmak zararlımı bızım ıcın? kullanan varmı? mthfr heterozıgotum.sızce dogum kontrol hapı kullanabılırmıyımkı?

AYNI DUYGULARI PAYLAŞIYORUZ CANIM.:teselli:
ARTIK BİTANE BEBEK İSTİYORUM.:gitme:

ARTIK HAYALLER EKİME KALDI

yürekten katılıyorum sana zeynom

yürekten katılıyorum sana zeynom

ben kendimi hep şöyle teselli ediyorum allah peygamberlerden sonra sevdiği kullarına acı yaşatırmış ayrıca bizm canlarımız bize şefatçi olacak.bize düşen sabredip dua ederek allahtan istemek ocömerttir merhamet edicidir inşlh bizede cömert davranır ve hepimizedesabrımızdan dolayı ikiz bebek verir:içelim:

canım bende senin hastalığındanım iğne derecen kaçtı bnim derecem düşük olduğu için bebeğimi kaybettik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…