Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 2 Ekim)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........2 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........2 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........2 haftalık
meryemmeryem......Hakan .... 1 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................37 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................36 haftalık (kız)
sılaya..........................35 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............31 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........28 haftalık (kız)
smmm06.....................27 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................19 haftalık
limburg1985.[arzu]........18 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........17 haftalık (kız)
nilüfersahh....................16 haftalık
kardelen86.....................12 haftalık
simge............................11 haftalık
aslghh...........................11 haftalık
gulsummm....................11 haftalık
_beray_.........................10 haftalık
göbete.........................9 haftalık
umutluyuz ....................9 haftalık
gülay30........................8 haftalık (ikiz)
büşra44........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................8 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................7 haftalık
Cherry76.........................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 2 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Canım,en son düşüğümü şubat ayında yaptım. ( 3 düşüğüm var). hazirandan beri çalışmalara başladım ama sonuç hüsran.

bence hiçbi prolemin yok adetlerin düzenli ise bekle.çünkü ben 4 bebeğime tam 9 ay sonra kaldım ama bebişlerimin hepside öldü.

Zeynom,rahim filmim çekildi,temiz çıktı. Yumurtalıklarımda da bir sorun olmadığını söyledi. Dr um diyorki herşey bu kadar mükemmelken neden hamile kalamıyorsun anlamıyorum. Eşimin tahlilleri de normal. televizyonda ne kadar güzel hemencecik hamile kalıyorlar. Keşke o kadar kolay olsa.

ozamn rabbiminde izniyle zamanının gelmesini bekleyeceksin güzel allahım kucağımızı boş bırakmasın:Saruboceq:

eylülcüm merhaba geçmiş olsun canım,hamileliğinde bu iğneden kulandınmı hiç yazarmısın çok merak ettim bu iğnelerde düşük yapar diye korkuyorum yazdığın için teşşekkürler

merhaba bende zonguldaklıyım hastalığımız aynı ama ben iğne olmama rağmen bebeğimi kaybettim iğnedede bazı kadınlarda çözüm değil

ozpor cum seni çok endişeli gördüm geçmişi okudum kadarıyla.
canım bak burda celen diye bi arkadaşımız vardı 7 düşükten sonra 8 incisini geçen yıl ekim ayında kucağına aldı. çok tatlı bi kızı var4.
sende umudunu yitirme Rabbim'e bol bol dua et.
bence senin iğne dozun bana biraz düşük gibi geldi.
ama en iyi kararı doktorun verecektir.
Rabbim terz zamanda senin ve bebek isteyen tüm arkadaşlarımın kucağını doldurur inşallah..

sorma tatlım ya bakalım pazartesi4 buçukta randevum var.
bakalım kesin ntarih o zaman belli olacak.
dediğin gibi heyecen dorukta.
dualarını eksik etmeyin.
senin çalışmalar nasıl gidiyor?

canım, dularımız seninle.. bizde heyecanlanıyoruz haberlerinizi beklerken... inş her şey yolunda gider... bizi merakta bırakma..

beni sorma canım ya... nerdeyse 1 yıl olacak ama hala başarılı olamadık

arkadaşlar iğneye rağmen bebeklerini kaybeden bitek ben miyim ya neden iğne bana fayda vermedi bebeğim öldü.

ozpor, hayır bir tek sen değilsin.. ben de iğne kullanmama rağmen kaybettim bebeğimi... ama pes etmek yok.. çalışacağız.... lütfen şu panik halini terk et.. biraz sakin ol... ve bu sayfaları baştan oku... ne hikayeler göreceksin...

evet doktorum da dozajı yükseltecek iğnenin derecesinin düşük geldiğini söylediler
inan yazdıkların bana umut ışığı oldu.allah senden razı olsun
evde yalnızm daha üç gün oldu kürtaş olalı eşim bugün mesaide canım sıkkın

inan ben çok inançlı birisiyim kuran okuyan ve namz kılan bi insanım ama acım çok taze biliyorum diğer düşüklerim gibi bunuda atlatacam ne olur buaralar bana destek olun.senin şuan bebeğin varmı

arkadaşlar iğneye rağmen bebeklerini kaybeden bitek ben miyim ya neden iğne bana fayda vermedi bebeğim öldü.

canım bende 13 ağustosta 6 haftalık bebeğimi kaybettim. 3. düşüğümdü ve ben bu gebelikte pıhtılaşma tedavimi yani fraxıparın iğne kullanıyodum. olabiliyomuş böle şeyler ilk haftalarada delirecek gibi taktım kafaya umudumu kaybettim iğneye rağmen olmuyosa heralde olmaz diye çook üzüldüm. ama buradaki arkadaşlar özellikle dinamis lidya gelevera gülay ravza melek .... çok yardımcı oldular...
sanada çok geçmiş olsun tatlım....

canım bende 3 kez düşük yaptım ve en sonuncusu iğne kullanmama rağmen düştü. ben gebeliklerimde tam kalbi atacağı zaman düşüyo kendiliğinden düşüyo hiç kürtaj olmadım..banada rahim filmi çektir dediler.

canım çok geçmiş olsun allah inşallah bir daha yaşatmaz. acını anlayabiliyorum lütfen güçlü olmaya çalış. dualarım seninle:Saruboceq:

canım ben varım bende 28 eylülde kürtaş oldum benimde acım çok yeni bana doktor yine dene diyo iğnemin dozajını yükselticek ben 0,2 clexene diye iğne kullanmıştım şimdi o,4 kullanacakmışım bakalım inşlh ozaman herşey yolunda gider.senin iğnenin derecesi kaçtı

çok tşk ederim bitanem sen yine deniycekmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…