Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

adet tarihim birgün gecikmişti hemen test yaptım ogün iğneye başladım kalbide atıyodu.7 haftalıkken öldü.ama yılmıycam yine deniycem az önce bi akrabam kadın doğum uzmanı onunla konuştuk 3 ay korun dedi.ve şimdiden başla dedi folik asit almaya b vitamini coraspin al dedi.benim iğnem 0,2 clexene iğnesiydi eğer hamile kalırsam iğnenin dozajını yükselticekler.bakalım bu sefer ne olacak.allah büyük.yılmak yok

anladım canım yarın bende ilk işim adet olmazsam test yaptırmak...çok heyecanlanıyorum ama her seferinde sevincim kursagımda kalıyor....

tabikide canım her türlü tedavi şeklini deneyeceğiz yılmak yok anne olana dek bak ne güzel hamile kalabiliyosun 3 ay bekle ondan sonra çalışmalara dwm senin en azından bi umudun var ya hiç hamile kalamayanlar napsın canım moralini ve kalbini bozma bizimde olacak inş babişlerimiz kendini sıcak tut yat dinlen daha cok yeni düşüğün

inş canımm hamişsindir ama göğüslerde ve kasıklarda ağrı adetin yaklaşıncada oluyor fzla ümitlenme canım yaa ben bu ay cok ümitlendim regl olunca yıkıldım resmem böyle yaparak kendimize eziyet ediyoruz bende yeni regl oldum ya konuşması kly bidaki aya yine uçarım yineee kaydirigubbakcemile3

bence o günlerde kavga etmemeye bakk canım bebiş olacak yaaaa ben yumurtlama dönemlerimde kuzu gibi olurum kaydirigubbakcemile3 ondan sonrada çök tepesine istediğin kadar kavga ett

inş canımm zamanı geldiğinde bizde bebişlerimizi alıcaz kucağımıza nekadarlık evlisin canım kaç düşüğün var

iyi dileklerin içn tşkler

evet zeynom morali bozmaya hakkımız yok.allahın izniyle hamile kalabilliyoruz.acaba senin hastalığın ne kaç düşük var.

kızlar ben 4düşük yaptım enson bebeğime tam 9 ay sonra kaldım.zaten kadınlar üç,altı,dokuz,yada 12 ayda hamile kalırlarmış..

evet zeynom morali bozmaya hakkımız yok.allahın izniyle hamile kalabilliyoruz.acaba senin hastalığın ne kaç düşük var.

canım benim 2 düşüğüm var protein s eksikliği yani kan fıhtılaşması aynen sizler gibi en son düşüğüm 1 yıl önce oldu şimdide prolaktinle savaşıyorum hayırlısı

o kadar güzel şeyler yazmışsın ki moral oldu bana ben daha üç gün oldu kürtaş olalı 4 bebeğimide kaybettik.bende sen gibi anne olurum değilmi.

canım benim 2 düşüğüm var protein s eksikliği yani kan fıhtılaşması aynen sizler gibi en son düşüğüm 1 yıl önce oldu şimdide prolaktinle savaşıyorum hayırlısı

bişey diyecem iğne olmana rağmenmi öldüler.ben enson bebeğimi iğne olmama rağmen kaybettim.

canım ben 2 düşükten sonra test yaptırdım yani şimdi hamile kalıp iğnelerimi olmayı bekliyorum benimde dr.um kesin olmadığını söylemişti başka bi sorun vardır yada iğnelerin dozajı az gelmiştir neden düştüğüne dair dr. biisey demedimi sana

Arkadaşlar, kan sulandırıcı iğne için illaki hematologa gitmek gerekir mi?

Hamile arkadaşlar iğne dozunu dr.unuz neye göre ayarlıyor?

selam arkadaşlar uzun süre aranızda olamadım .kayınvaldem rahatsızdı 20 günlük hastane maratonundan sonra kayınvaldemi kaybettik mafoldumben
buarada hepinizi çok özledim herşey yolundadır umarım.
MERYEMCıM bebişin dünyaya gelmiş sağlıkla büyüt canım .gözün aydın..
geçmişe çok bakamadımumarım güzel haberler vardır.
bende hiçbir değişiklik yok hala beklemedeyim.hepinizi öpüyorum kızlar..
buarada BAHARIM uğramadımı onu çok merak ediyorum...

canım başın sağolsun çok üzüldüm allah sabır versin allaha emanet ol

CANDERYA200 canım hala senden bi haber yok bacım yoksa test pozitif çıktıda şu an hastanedemisin işallah öledir dualarım seninle hayırlı haberler getir bize öpüyorum seni

başın saolsun canım allah eşine ve sana sabırlar versinn

Arkadaşlar, kan sulandırıcı iğne için illaki hematologa gitmek gerekir mi?

Hamile arkadaşlar iğne dozunu dr.unuz neye göre ayarlıyor?

alarahan canım ben hematoloğa falan gitmedim doktorum ayarladı şu an 28 haftalık hamileyim kiloya göre ayarlıyor diye biliyorum ama yanlışda olabilir bu konu daha önce çok konuşuldu bilen arkadaşlarım seni daha iyi bilgilendirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…