Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ben bunları okuyunca kendimi tutamadım eşime sarılıp ağladım.sağal birgün bende anne olucam benim bebeğimde o listeye eklenecek.

cok gecmis olsun ozporcum insallah en kisa zamanda nazli yavruna kavusursun uzme lutfen kendini biliyorum elde degil hepimiz gecirdik o zor anlari ama emin ol gecicek canim

canderyacim lutfen ama bu konuda kendini sorumlu tutuyorsun bakiyorumda hala daha boyle dusunme nasip isi bu canim keske olmasaydi ama senin icin boylesi hayirliymis uzme kendini bu siralarda cok gerginsin gordugum kadariyla lutfen sakin ol sabret cok zor biliyorum ama sabir cok onemli rahatla lutfen

ıyi akşamlar kızlar :)

Canderya canım inşallah güzel haberler verirsim bizlere :) Ama olmasa da üzme canını tamam mı, bir daha ki ay olur..Nasıl hayırlı olacaksa öyle olsun, sonuna dek sağlıkla sürsün inşallah.

Limburg tatlım sen nasılsın, bebişin ne alemde :) Artık büyümüştür göbeğin değil mi? Benim özellikle son 15 gündür çıktı göbeğim, artık hamile pantolonları giyebiliyorum yalnızca, eski kıyafetlerim olmuyor, 3,5 kilo da almışım, bakalım doktoru neler diyecek, cumartesiyi iple çekiyorum valla, bebişi görmek için:)
ınşallah hepimiz sonuna dek sağlıkla gideriz, sürekli dua ediyorum, inşallah kabul olur dualarımız.

Kelebek canım, papatya çok haklı, ben kanama geçirdiğimde sağolsun bana da yazmıştı, kanama odağı 4 haftadan önce geçmez dinlen demişti. Ben de zaten 40-45 günü yataak geçirmiştim doktorumun isteği ile. Allaha şükür biz atlattık, sen de atlatacaksın inşallah canım.

Papatyacım sen nasılsın ? Artık iyice ağırlaşmışsındır sen, umarım kalan zamanı da kolayca geçirir, sağlıkla bebişini kucaklarsın tatlım :)

Melek nasıl gidiyor hamilelik, inşallah hep olumlu haberler verirsin bize canım.

Lidyacım canım, seni de göremedim bir kaç gündür, sen nerelerdesin bakim, iyisin değil mi canım, uğrayınca bi ses ver, alıştık biz senin sık sık yazmana, olmuyor ama böyle, iyi bak kendine öptüm çokça :)

Gelevera canım sen de aklımdasın, güzel haberleri bir senden bir de kahvelokumdan bekliyoruz:)
Ve elbetteki bebek isteyen tüm kızlardan inşallah en kısa zamanda müjdeli haberler bekliyoruz, dualarımız sizle.

Ben de iş yerinde pek giremedim bu ara, yoğunuz, akşamları da yorgunluktan uyuyorum hemen, şimdilik bu kadar ben kaçıyorum kızlar, görüşmek üzere opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Meryemmeryem canım ben resmi yeni gördüm, tekrardan maşallah

Çok tatlı çokk, allahım analı babalı büyütsün, sağlıkla, mutlulukla yaşasın her zaman inşallah:Saruboceq:

ben bunları okuyunca kendimi tutamadım eşime sarılıp ağladım.sağal birgün bende anne olucam benim bebeğimde o listeye eklenecek.

kıyamam canım:gitme:
hepimiz aynı durumdayız biliyormusun.
bende hergün içimde bebek özlemi ile yeni bir güne başlıyorum.artık yeter.
ya rabbim artık bizlerede nasip et:gitme::gitme:

inşallah canım.pazara kadar sonuç belli olucak.
sende kendini fazla yorma.:1hug:

oo kalabalıklaşmışız:))) selam
ciceklara Dinamiss invaze LIMBUG1985 renkli1alkisalkisalkis

canim cok sukur iyiyiz bende carsambayi iple cekiyorum oglusumu gormek icin insalla hersey iyidir her zaman degil ama arada bebisimin hareketleri dedigim seyler hissediyorum acaba omudu sendede oluyormu ben kiloluydum zaten pek anlamiorum cikiyo ama heralde gerilmeye basladi gobisini cekip koysana cok sevinirim canim insallah gorursun sende kizini cumartesi gunu ayy ne heyecanlisindir simdi

renkli1 sürekli burayı okuyorsun ama neden bişeyler yazmıyorsun canım.
seninde sorunun bizim gibi pıhtı mı?

evet hep bişeyler arıyorum altında "acaba ben mi?,hatalıyım yanlış neredeydi" diye ama hayırlısının bu olduğunu düşünmek bazen zor oluyor.
helede bu sıralar resmen pskolojik bir sınavdan geçiyorum sanki.
evde işte ve kendi içimde problemler yaşıyorum.
allahım bu günlerde geçsin artık diye hep dua ediyorum:Saruboceq:
birde bu ay hamile kalabilsem çok sevinicemhihoyyyt

Canım ben böyle bilgisayar konusunda çok hevesli değilim maalesef..Öyle resim çekeyim, onu bilgisayar atayım, buraya yükleyeyim bana çok güç geliyor, inan bilmiyorum hep eşim yapar evde böyle şeyleri.
Ama eminim hissettiklerin bebişindir, senle haftalarımız yakın ve bende hissediyorum artık, Özellikle son 2-3 gündür cidden artık bu bebeğim demeye başladım, önceleri tereddütte kalıyordum. Şimdi artık hareketleri için bu bebeğim diyorum :)
Bugün bizim 20. haftamızın ilk günü, ben hareketleri hissetmekte biraz geç bile kaldım sanırım, etrafımda hep 17., 18. haftalarda hissettiklerini söyleyenler var ama ben yeni yeni anladım :)
inşallah çarşamba günü oğluşunu uzun uzun görür, sağlıklı haberlerini alırsın canımcım.

ooooo neden kimse bişeyler yazmıyo.gelen okuyup çıkıyor kızlar...
bir iki sizde bişeyler yazın neler neler yapıyosunuz bakalım

yarın sabah test yapıp dönücem.öptüm byby

Son düzenleme:
kızlar meryemin bebişinin resmini nerden gördünüz.
ben göremedim yaw

kızlar bende anne olabilirmiyim 4 düşüğüm var.daha üç gün oldu kürtaş olalı iğne olmama rağmen bebeğim öldü.iğneyi deneye deneye bebek dünyaya getiren varmı aranızda sizce ben yine denemelimiyim yoksa pes etmelimiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım öncelikle geçmiş olsun, allahım bir daha yaşatmasın inşallah.
Geçmiş sayfalara da vakit bulursan biraz bak istersen, bu iğnelerle hamileliğini devam ettiren ve bebeğine kavuşan çok arkadaşımız olduğunu göreceksin.
Son olarak burada meryemmeryem arkadaşımız daha 1-2 gün önce bebeğini kolarına aldı :)
Ne diyelim meryem sağlıkla büyütsün, darısı da başımıza olsun inşallah.

Doğru tedaviyi bulunca, zamanı gelince mutlaka olacak, pes etme ama iyice araştır, önce vücudunu dinlendir.
Benim doktorum düşükten sonra hamile kalana kadar 3 ay ara vermemi, bu süre içinde bebe aspirini ve folic asit kullanmamı istemişti. Allaha şükür bunları yaptım, hamile kalınca iğnelere başladık şimdi 20. haftadayız.
İnşallah hepimiz sağlıkla kavuşacağız bebeklerimize. Moralini bozma lütfen, inşallah bir daha ki gebeliğin sağlıkla, bebişinle sonuçlanır arkadaşım.

merhabalar bende çok üzüldüm canım benim acım daha büyük ben 4 bebek kaybettim.üç gün oldu canım bebeğimden ayrılaalı.allah kimseye yaşatmasın merak ettim iğneye rağmen mi bebek düşüğe doğru gitti.çünkü bana iğnede fayda vermedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…