Kan pıhtılaşma

Merve Aycan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
947
376
Merhaba bebeğimin kalbi durduğu için zorunlu kürtaj oldum.. Pıhtılaşma testi yaptım
APTT referans değeri (20~32) benimki 25.9sn çıktı yani kanda pıhtılaşma yok demek dimi

Merhaba bebeğimin kalbi durduğu için zorunlu kürtaj oldum.. Pıhtılaşma testi yaptım
APTT referans değeri (20~32) benimki 25.9sn çıktı yani kanda pıhtılaşma yok demek dimi
Bu anlik pıhtılaşmayi gösterir. Cesitli nedenlerden kaynaklanabilir. O andaki pihtilasmayi işaret eder. Çok bir önemi yok. 6lı Trombofili Panel Testi yaptıracaksınız. 1 düşükte yapmıyorlar. Ücretli dış labaratuvarda yaptırırsınız.

Nerden yaptıracam hemotolji mi

Mavi kapak diye bir kan aldılar 15 güne çıkar dedi o olabilir mi

Bilmiyorum ben özelde ücretli yaptirdim 15 gune cikti. Devlette 3ayda cikan da var.
Ailemde düşük geçmişi olduğu için yaptı hematoloji ana genetik içim tekrar gidecem sonuç e nabız a mı düşüyor.sizde sorun olmadı inşallah bebeğini kucağına alırsın

Ailemde düşük geçmişi olduğu için yaptı hematoloji ana genetik içim tekrar gidecem sonuç e nabız a mı düşüyor.sizde sorun olmadı inşallah bebeğini kucağına alırsın
Suan hamileyim onkoloji hastasiyim pihtilasma icin igne ve coraspin kullaniyorum. Ilk gebeligim dusugum yok tedbiren yaptirdim.

Benimde bir düşüğüm oldu 2 aylık şuan tekrardan hamileyim 14 haftalık bende şehir hastanesinde yaptırmak istedim ama 3 düşükten önce yapılmıyor dendi ama başka doktora gittiğimde o hemen yönlendirdi üniversite hastanesinde yaptırdım 20 gün oldu çıkmadı sonucum yarın tekrar hastaneyi arıyıcam inşallah bi sıkıntımız olmaz da Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…