Kan pıhtılaşma sonucum bakabilirmisiniz

Benim de ayni genlerim heterozigot. Ciddi pihtilasma yok. Ama ben gebelikte tedbir amacli igne kullanmistim. Cogu doktor gerek gormuyor bu genlerde eger daha once dusukleriniz yoksa

Benim de ayni genlerim heterozigot. Ciddi pihtilasma yok. Ama ben gebelikte tedbir amacli igne kullanmistim. Cogu doktor gerek gormuyor bu genlerde eger daha once dusukleriniz yoksa
Aynen benimde ciddi pıhtılaşmam yoktu düşük olmadığı takdirde çoğu Dr ilaç vermiyor bende her önleme karşı coraspin kullanmıştım

Aynen benimde ciddi pıhtılaşmam yoktu düşük olmadığı takdirde çoğu Dr ilaç vermiyor bende her önleme karşı coraspin kullanmıştım
Peki hamile kaldınızmı yada hamile kaldıysanız bebek sağlıklımıydı çünkü bende 2 kere kalp durmasından bebegim düştü doktor önerdi test yap diye pazartesi goturecektim doktora peki kan pıhtılaşması icin ilac kullanırsam bişey olurmu hamile kaldığımda

Ben bunu bilmeden hamile kaldım , aşılama yaptırdım aşılamadan önce genetik test yaptırmıştık ama sonra test sonucum 24 . Haftada çıktı çok şükür 24 e dek coraspin kullanmadım 24.haftada ben yeni öğrenince doktorum bişey olacağından değil önlem amaçlı 32.haftaya dek kullandirdi ilacı çok şükür sağlıklı bir gebelikti en başından beri, şuan yavrun 3.5 aylık . Darısı size nasip olsun inşallah

Peki doğumunuz nasıl oldu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…