Kan değerlerim düşük

Aysun96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2024
2
0
27
Herkese öncelikle merhaba 6 ay önce dahiliye uzmanına gittim demirin düşük altta yatan sebebi öğrenmek için ultrason randevu verecekler dedi midemden 6 ay sürdü bugüne kadar randevu için bekledim işte sonuçlar iyi çıktı ama uzun zaman geçti diye tekrar tahlil yaptılar sonuç olarak doktor yok denecek kadar az olduğunu söyledi metobalizman çalışmıyor dedi guatr tiroid birşeyler dedi ocak ayında boğazlarım için ultrason verdi kan demir vitamin vs çok düşük boğazlarımla ilgisi ne boğazında şiştir senin dedi ama boğazımla sorunum yok Vitaminlerim çok düşük ALLAH Rızası için yardım eder misiniz bana bir akıl verin

Geçmiş olsun.
Simdi bu hastaligi yani tiroid konusuna çok hakim değilim ama tiroid çalışması bedenimizdeki bağırsak mide akciğer vs gibi organların işlevi kadar önemli. Cok yada az çalışması bedeni olumsuz etkiliyor. Bedenimiz bir bütün halinde. Misal karaciger islevini yapmaz ise kişiyi zehirleyip ölüme kadar bile getirebilir. Dediğim gibi bu tiroid konusuna hakim değilim birazda konunuz öne çıksın diye yazıyorum. Hastalığa hakim biri açıklama yapar.

Bu süreçte farklı doktor hastahaneye gittiniz mi ?

Allah razı olsun Rabbim sizi sağlıkla korusun gitmedim ocak ayında boğazım için ultrason randevu verdi şuan guatr için ilaç tedavisine başladı levotiron 25 mg 50 tablet kullanıyorum başka hastanenin doktoruna gitsem acaba orada daha erken ultrason için randevu verirler mi yada aynı hastanede mi başka doktora gideyim Asıl doktorum anlayamayacağım şekilde hızlı hızlı konuştu geçti sorsam birşey bile sadece doktor dilinden konuşuyor bunları İnternetten araştırıp kendim öğrendim diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…