kan değerim 1380.......

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
44
6 hafta önce adet olmuştum evde test yaptım silik çıktı geçen hafta kan testim 700 lerdeydi dün 1380 ana bgn adet oldum:KK43: doktor hamilelik devam ediyo olabilir dedi ama bence değilim sizce neyim?:1no2:

canım kan değerim dediğin bhcg mi yani hamilelik değerimi eğer öyleyse hamelsin.heemen doktora gti kanaman varsa.ilçal durdurabiliyolar geç olmadan doktora git....

6 hafta önce adet olmuştum evde test yaptım silik çıktı geçen hafta kan testim 700 lerdeydi dün 1380 ana bgn adet oldum:KK43: doktor hamilelik devam ediyo olabilir dedi ama bence değilim sizce neyim?:1no2:

canım üzülmeee hamile olabilirsinn çevremde adet görerek hamilee olan çok varr a.s.

düşük yapıyor olabilirsin vakit kaybetmeden hemen doktora gitmelisin. eğer bebek varsa düşük önleyici iğne falan yaparlar. geçmiş olsun.

ay ne diyorsun sen; hemen dr a git güzelim hamilesin sen..kanama tehlikeli ..düşük yapıyor olabilirsin..engelleyebilirler..burda vakit kaybetme..bu arada bence hamile değilim demek ne demek ..değerlerin onu gösteriyor..normal bir gebelik olup olmadığını hemen öğrenmelisin..dış gebelik filansa müdahele edilmeli acil...

canım kan değerim dediğin bhcg mi yani hamilelik değerimi eğer öyleyse hamelsin.heemen doktora gti kanaman varsa.ilçal durdurabiliyolar geç olmadan doktora git....

evet canım hcg değerim

canım eğer bhcg ise hamilesin dediğm gibi hemen doktora git acile falan telaş yapmadan yakın olduğun birini al hiç daha oyalanma sağlık karneni al ve en yakın hastaneye yada varsa doktoruna git.canım nolur oyalanma biz bu değer çıksın diye dr kapılarında kaldık sen yakalmışsın hamişsin işte allahım.hadi hemen doktora daha bekleme...

kese 2000 in üzerinde görülür senin şu an görülmeli bence dr a git kesenin görülmesi teşhis koydurur zaten bhcg baya yüksek üstünede görüyor olabilirsin düşükte olabilir geçmiş olsun

ben olsam şuan pc başında değil sedyede olurdum bu kadar önemli bir durum varken ne işin var pv başında arkadaşım hadi besmeleni çek doğru doktora hayırlı haberlerini bekliyoruz vede hakkında hayırlısı neyse o olsun canım

günaydın kızlar ben o gün dr a gitmiştim düşük değil adet oluyorsun kesen kapalı ama bebek daha görünmüyo dedi işte onu anlamadım bende halende adetim devam ediyo yarın gene gitcem dua edin.

canım bence üzerine görüyorsun zaten kesenin içinde bebek ancak 6 haftalıkken görünebiliyor.bence iyice dinlen .inşşallah hersey yolunda gider.

dün adetim bitti dr cumaya gel demişti bekliycem psikolojim bozuldu varmı yokmu düşünmekten sabah evde yapıyım dedim cesaret edemedim cumayı bekliyorum canım hayırlısı olsun.

X