Kan da beta hcg değişir mi ?

Merhabalar, benimde bu gün 6. Gün, 3. Gün yaptığım kan testi negatifti dün çok çok hafif bir lekelenmem oldu başlıyor galiba dedim ama tertemiz, kan testinin yanılmış olması mümkün mü kızlar

Merhabalar, benimde bu gün 6. Gün, 3. Gün yaptığım kan testi negatifti dün çok çok hafif bir lekelenmem oldu başlıyor galiba dedim ama tertemiz, kan testinin yanılmış olması mümkün mü kızlar
Lekelenmeniz kırmızı mıydı acaba
Pembemsi ve kahverengiyse yerleşme kanaması olabilir yerleşme kanamasıysa 3 4 güne pozitife dönebilir sonucunuz

Çok acik kahverengi idi ama olsa kanda çıkmaz mıydı cok fazla gün farkı yok arada, inşallah dediğiniz gibidir
Lekelenmeniz kırmızı mıydı acaba
Pembemsi ve kahverengiyse yerleşme kanaması olabilir yerleşme kanamasıysa 3 4 güne pozitife dönebilir sonucunuz

Çok acik kahverengi idi ama olsa kanda çıkmaz mıydı cok fazla gün farkı yok arada, inşallah dediğiniz gibidir
Bazen gebelik hormonu yerleşme kanaması olduktan sonra kana karışabiliyormuş inşallah öyle olurolmassa da üzülmeyin bir sonraki ay nasip olsun hayırlı vakitte

Herkese merhaba arkadaşlar dün gecikmemin 8. Günüydü erken gebelik testi vardı elimde onunyaptım uyanır uyanmaz ve 1 dk içinde böyle belirginleşti hemen kan verdim ve >5 ten yazılı bir rapor verdiler negatif deyip. Başına böyle bişey gelen var mı sonradan hamileliğini öğrenen? Bugün 9. Günüm bel ağrım ve bulantım var

Eklentiler

• IMG_7340.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_7348.jpeg
    155,5 KB · Görüntüleme: 33
Pardon <5 ten yazılı rapor verdiler negatif deyip yanlış işaret koymusum

Erken gebelik testlerine pek güvenmiyorum bana da yalancı pozitif çıkarmıştı
8 gün gecikmenize göre daha net bir çizgi olmalıydı bence başka bir kaset test deneyin onda da çıkarsa bir kaç gün sonra kan testini tekrarlayın inşallah vardır

Evet bu erken gebelik testlerini boluna üretmişler cidden :/ daha çok psikolojini bozuyor. Hala beklemedeyim bu arada en son 41 gün önce hastalandım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…