Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kamuflaj makyaj lütfen rica ediyorum yardım

PRENSES

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
1.022
209
kamuflaj makyaj kızlar bu kapatıcı yı sadece sahne sanatçıları kullanıyormuş yüzlerindeki izleri veya dövmeleri kapatmak için benim kolumda izler var onları kapatmak için alamyı düşünüyorum ama fiyatı biraz kabarız bilgisi olanlar yardım edermi ..

sadece bir internet sitesinde satışı yapılıyor lütfen ve gerçekten yardımınzı istiyorum

Evet bundan 10 sene Önce kuzenımle kan kardeŞ olalım dedık ve bız elımeıze jıletı alıp Çocuk aklı Şekılı Şekılı ıazler yaptık ve onlar kapanmadı Şımdıe herkes faÇa sanıyor ..arkadaŞım ..

ben bu kapatıcıyı aldım almaz olaydım,kolumda jilet izi vardı benim de,sürdüm ama normal kullandığm fodutenlerden bile kötü,memnun kalmazsanız paranız iade diyor,ben iade ettim kargo parsı 2 kez ödedim,bi teslim alırken birde iade ederken,
sonra bu şirketi aradım durumu anlattım adam bana hakaret etti,almasaydınız zorlamı sattık dediler,düşmeyin bu tuzaklara,boşuna param gitti..

ben kamuflaj make up kullaniyorum "vichy dermablend"den sadece eczanelerde satiliyor burda (almanyada) türkiyede arastirman lazim...kusurlari baya örtüyor ama biraz parliyor ..fikse edici pudrasiyla kullanmak gerekiyor...yada az miktarda :KK34:

birkac resim ekliyeyim

$41hHRLRNdVL._AA300_.jpg

ten rengine birebir uyarsa bu kadar kapatir bence..ben biraz koyu almisim maalesef

$vichy_dermablend.jpg

meraba.benımde omuzlarımda gunes lekelerı var.düğün için kamufle etmek istiyorum.acaba vichy dermablend kapatırmı.ben rengını ne cok acık ne de koyu olsun hangısını almalıyım cok cesit var cünkü??

meraba.benımde omuzlarımda gunes lekelerı var.düğün için kamufle etmek istiyorum.acaba vichy dermablend kapatırmı.ben rengını ne cok acık ne de koyu olsun hangısını almalıyım cok cesit var cünkü??

bence netten alma ..bir eczaneye git orda deneyerek al..sonucta para vereceksin

X