Kamp ,ateş ,doğa planı (resimli)

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
31.302
139.947

Kazdağları hizir kamp alanini gözüme kestirdim esimle cadirimiz var ben kampi seviyorum diye havalar isininca musait bi zamanda kaçmaya yer bakiyordum bunu buldum agaç ev ve taş evlerde varmis agac evi duyunca cadiri unuttum mini minnacik agactan kucuk konakları var agac ev 90 tl fiyati varmiş bolgede 3 tane şelale bulunuyormuş yuzmeimkanida varmiş

Karayolu ile Bandırma – Susurluk – Balıkesir – Edremit güzergahı sonrasında Edremit – Akçay karayoluna devam ederken yol üzerindeki Zeytinli sapağından girerek, Zeytinli kasabası içinden Mehmetalan Köyü'ne gelince HIZIR KAMP tabelelarını gorecekmisiz onceden rezervasyon yapmak şartmiş

Ben cok begendim giceklere fikir olsun gitmiş olanlarda buraya yazarsa bende fikir edineyim ??

Oraya gitmedim ama ailem edremitte yaşıyor. Bahsettiğiniz güzergah zaten doğa güzellikleriyle dolu bir yer. Keyifli olacağını düşünüyorum :)

Edremite daha once gittik gercekten guzeldi ama plansiz programsiz nereye gitcegimiz bile belli degildi onumuze gelen yerde konaklamistik :KK70: bu sefer planlayayim dedim banada guzel olacak gibi geliyor resimlerden baya begendim

Oradan altınoluk- küçükkuyu tarafınada geçin derim. Altınoluk ta köy diye geçen bir yer var orada da bir gece konaklayabilirsiniz. oradan dönüp izmir yoluna saptığınızda ayvalık ve sarımsaklı plajlarıda güzeldir. Ahhh memleketim gözümde tüttü resmen :)

Zananimiz olursa daha geniş bi planda yaparim suan ki kacamak gibi bisey :))) bende köy yesillik cok severim 5 yildizli luks barli otel mi koy mu desen köye giderim :KK70:

X