Kalsiyum yüksekliği

fee fi fo

Ya hep ya hiç
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2014
2.071
3.420
Hanımlar merhabalar
Belki başına gelen vardır diye danışmak istedim. Son 3 kan tahlilimde kalsiyum değerim oynuyor.ilkinde 10.25 ikincisinde 9.6 çıktı düzelmiş diye sevindim fakat en son tahlilde tekrar 10.2 çıktı. Parathormonum ise normal 24 çıktı.Bu durumda aklıma kötü hastalıklar geliyor var mı böyle bir durum yaşayan ya da bilgisi olan

Bunda takılacak birşey göremedim ama kalsiyum vitaminin yüksek çıkması süt ürünlerini fazla yemiş olmanızdan kaynaklı olur. He başka değerler yüksek düşük çıkar anlarım ama bu vitamin

Şöyle ki aslında kalsiyum bir vitamin değil mineral.Ve sınırın üstünde olması da sıkıntı oluşturuyor.Yorumunuz için teşekkür ederim

Bugün benim de kalsiyum yüksek geldi araştırmamla şok oldum birsürü şey yazıyor düzeldi mi sizin

benimde 10,3 çıktı korktum sonucu görünce yazılanlara baktım. Siz sonra doktora gösterdiniz mi sonucunuz kaçtı acaba
Benimde 10.73 ne dedi doktorunuz acaba Haziran ayında vermiştim ilk defa orda yüksek çıkmıştı ama ben o dönem d vitamini kullanıyordum ve kan vermden bı önceki gün yoğurt çok yedim acaba omu yükseklti dedim karın ağrısı şikayetiyle acil doktoruna gitmiştm orda öyle çıkmıştı

X