Kalp kapakçığı değişen ve parsiyel mol geçirip sağlıklı gebelik geçirenler var mı?

papatyasehri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
18
4
29
Merhaba kızlar benim kalp kapakçığım değişti kan sulandırrıcı hap kullanıyorum ve bir kızım var çok şükür sonra ikinci gebeliğim boş gebelik dendi kürtaj oldum bir sene sonra tekrar hamile kaldım iki kese göründü sonra tek kese ama sağlıksız gebelik dendi kalp atışı hiç duyulmadı 6. Haftada kürtaj dendi kürtaj oldum çok kötü oldum baya ikinci kez yaşayınca hiç beklemediğim bişeydi patoloji sonucundada Parsiyel mol gebelik olduğunu öğrendik betahch sonuçlarıma bakılacakmış her hafta onlara baktırıcam şimdi düşmesi gerekmiş hemen düşüyormu yaşayan var mı lütfen yardımcı olurmusunuz böyle olup sonra sağlıklı gebelik geçirenler var mı varsa yazarsa bana çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Durumunuz ile ilgili bilgim yok, çok geçmiş olsun. İnşallah rabbim gönlünüze göre sağlıklı bir evlat sahibi olmayı en hayırlı zamanda nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…