Kalp atışı duyulmaması

drytr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2024
4
2
30
Merhaba. 6-7 haftalık hamileyim. (Haftamda yanlışlık olduğunu düşünüyorum) Doktor hala kalp atışını duyamadı yolk var kese var ama bebek yok tahliye edelim dedi. Başka bir doktora gittim o da 15 mm kese var içinde 3 mm bişi var embriyo olabilir de ama ümit vermek istemem dedi. 25 mm altındaki keselerde bi görüntü beklemiyoruz dedi. Hafta da söyleyemem dedi. Böyle bir durum yaşayanınız var mı acaba ?

Bence de haftan yanlış olabilir çünkü 5 6 haftada gözüküyor kese

İlk 12 temmuzda gittim doktora bugün 4. Gidişimde. Her defasında keseyi gördü ama bugün bebek yok dedi

8.haftaya kadar bekleyin. simdi baktım benimkine de 7+6da bebek 1.27 cm iken duymusuz kalp atısını. kanamanız, sancınız, bir şikayetiniz yoksa bekleyin bence

Gecen hafta gittiğimde 6 haftalik dendi yolk kesesi ve kese göründü bebek görünmedi. 6 gun sonra farklı bir hastaneye gittim kese çok az büyümüş 6 +3 günlük dendi yine kese var yolk kesesi de var bebek yok haftaya tekrar gideceğim sizce endiselenmelimiyim

Bence bekleyin telaslanmayin. 2 kez bos gebelik gecirdim. Gittigim hic bir doktor umutlu konusmadi son gittiginz doktor umutlu konusmus demekki var bisey

Bence bekleyin telaslanmayin. 2 kez bos gebelik gecirdim. Gittigim hic bir doktor umutlu konusmadi son gittiginz doktor umutlu konusmus demekki var bisey
Gittiniz mi nasıl geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…