Kalp atışı 8 haftalık🤰🏻🥹

MlsFzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
167
60
30
Merhaba son adet tarihime göre 8 hafta 4 gün hamileyim ama ben Tüp bebek ile hamileyim ve transfer gününden hesaplarsak bana göre 7 hafta 2 günlük hamileyim geçen hafta kontrolüm vardı ve doktor kalp atışını göremiyorum dedi biraz göbeğim var ve bebeği bile zor görüyor doktor yarın tekrrar kontorlüm var ve açıkçası çok korkuyorum acaba kalp atışını duyarmıyım yarın🥹

Hiç üzülme pamuğum, bebeğim hisseder üzüntünü kaygını 🐥 teyzem de 9. Haftasını geçmişti duyduğunda

Ben 6. Haftadan sonra 3 farklı doktor gezdim dış gebelik boş gebelik gibi söyleyenler oldu kanama olmadığı için beklemiştim
Çok iyi yapmışsın canım en iyisini yapmışsın😊Bu doktorlar niye böyle banada kontröle gittiğim ilk gündern beri hep ağlayarak çıkıyorum yarın inşallah gülerek çıkarım😔

Merhaba son adet tarihime göre 8 hafta 4 gün hamileyim ama ben Tüp bebek ile hamileyim ve transfer gününden hesaplarsak bana göre 7 hafta 2 günlük hamileyim geçen hafta kontrolüm vardı ve doktor kalp atışını göremiyorum dedi biraz göbeğim var ve bebeği bile zor görüyor doktor yarın tekrrar kontorlüm var ve açıkçası çok korkuyorum acaba kalp atışını duyarmıyım yarın🥹
hic moralinizi bozmayın olumlu dusunun bende ayni durumdayım 2 kese cikdi ama bebekler yok ortada

Durumuz ne oldu acaba bnm de tüp bebek 7/4 ama 6/4 çıktı kalp atımı ekrandan gözüküyor ama büyümemiş dedi bi hafta daha bekleyelim dedi dr hiç ümitli konuşma dı

Durumuz ne oldu acaba bnm de tüp bebek 7/4 ama 6/4 çıktı kalp atımı ekrandan gözüküyor ama büyümemiş dedi bi hafta daha bekleyelim dedi dr hiç ümitli konuşma dı
Merhaba sizi üzmek istemem ama ben kaybettim bebeğimi 😔ama benim hiç kalp atışı olmadı sizin kalp atışı varmış içinizi ferah tutun inanın ki herşey yolundadır doktorlar hep olumsuz konuşur genelde canım

X