Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
bi 700 gr daha gitti...cok mutluyum ya. hafta sonu kaynanamlardaydik kendimi iyi kontrol ettim. kuskus yapmis, ona dayanamam karnim doyana kadar yedim ama aksam sadece meyve yedim, cumartesiyi boyle atlattik. pazarda gozleme yapti ondanda yedim ama yine aksam sadece yogurt yedim veeee tartida 700 g eksi.havalar duzeldigi için 1 saat disarda oglusumu gezdirme bahanesiyle yuruyorum. onunda etkisi var tabi. hafta içi hergun 1 saatte jimnastik.yeniden umutlanmaya basladim tr'ye gelene kadar 55 gorcem galiba.

çok mutluyum tam 1 ay oldu hedef ayda 5 kiloydu,6 olmuş .küsüratlı bir 88 ile başladığım yeni beslenme biçimimde dün itibariyle 82,100 gr görmüş bulunuyorum

tebrik ederim canım..bu arada tickerin de güzel olmuş ...

afiyet olsun filiz..resimdeki ufaklığa Allah ömür versin..çok tatlı çıkmış...

süpersin hatice..sen istedikten sonra elbette 55 i de görürsün..50 yi de...

kıslar bir şey soracağım ben bugün makarna yaptım ama içine 30 gram dana kıyma koydum ve makarna kepekli. sizce bunu kalorisi kıyma soslu makarna kadarmıdır???onun kalorisi 550 vallahi korktummm ama canım çektiiiiiii sizce kaç kalori aldımmmm

merhaba iyi akşamlarr
950 cal aldım bugünnn az aldım :)

çünkü c.tesi akşam dogum gününde pasta vs yedim, dünde bol kh menülerim vardı
bugün ekmegi az yedimm ve 1000 kal altında tutmaya çalıştım

gülnihal abla
sana bişiy sorcammm şimdii ben 1200-1300 almaya devam mı edeyim
daha dogrusu kaçla devam edeyim?

hanımlar benimm kepekli 200 gram makarnam ile 30 gram dana kıymam şu polenoz mudur nedir o soslu makarna gibi 550 kalori değildir dimmmmmiiiiiiiiiiii
ya eğer öyleyse yandım ama şaka maka ben iyice terbiye olmaya başladım biraz önce fark ettim evde çikolata var ve ben ilk kez onu düşünmüyorummmm

yag koydun mu başkaa kıymayı kavurmak için filan
amaa çok yemişsin ya 2 yk makarna 1 dlm ekmekk yerine geçer

yok canım ben yağ ve tuz koymuyorum açıkcası damak zevkimi zorlamıyor ikisinin yokluğu. şundan dolayı yedim kalorim bugün toplamda 700 geçmedi ama makarnam kepekli ve sıfır yağ
benim hesabıma göre toplam 268 kalori , bir de ben sadece sabahları kızarmış ekmek yiyorum of amma bahane ürettim vallahi afiyetle yedim 550 kalori olsa bile bugün toplamda 1250 kalori almış oluyorummmm

kızlar bir porsiyon 6-7 yemek kaşığı ise bayaa fazla. iyimiş o zaman

kızlar bu yöntem kendimizi frenlemek için çok etkili.kalori sepetine yazdığım için kendimi suçlu hissediyorum.
ben de bu sabah 56.3 çıktım. diyete başladığımda 58. 5 dim. 2 kilo 200 gr vermişim. ama 3 hafta oldu başladığım ve hafta sonları da hep abarttım.
demekki önceden kaç kalori ile besleniyorudm ki bu kadar kilo aldım. ilk hedefim 52 inşallah görürüz. boyum da 158 bu arada

Son düzenleme:

Ayrı ayrıhesaplıyorum ben böyle bir durumda,örneğin yöresel böreklerin kalorisi tam olarak yok,kıymasını yağını ayrı hesaplayınca yaklaşık değer çıkıyor, bahsettiğin yemek bence en masum yiyeceklerden biri 550 olamaz diye düşünüyorum,

için feraah olsun cnm ozman sen kıymayı ve makarnayıı ayrı ayrı hesapla
550 kalori degildirr, onlar soslu,yaglı vss degerler

afiyet olsun filiz..resimdeki ufaklığa Allah ömür versin..çok tatlı çıkmış...

amin teşekkür ederim...

Bence de 550 kalori olamaz ..

Bugünüm:)

[1] Milka Çilekli Yoğurtlu Çikolata 20 gram 100
[2] Salatalık (hıyar) 2 ADET 22
[3] Kış Türlüsü 1 PORSİYON 238
[4] Kepekli Ekmek 2 DİLİM 110
[5] Sütaş Light Beyaz Peynir 20 GRAM 37
[6] Sütaş Light Homojenize Yoğurt 100 gr 59
Toplam : 566 kal.

bayıldım

kalori değerlerini ayrı ayrı hesapla canımcım..550 yarısı anca eder yediğin makarna..ben domates rendelerim...kuru peynir eklerim..550 olsa mümkün mü...

evet

haklısın canım ama 6 yıl oldu bekliyoruz zaten

Allah tamamına erdirsin...sevgilim deyince erkek arkadaşın sandım..evlenmenize daha çooook var diyecektim..ama sen yolu yarılamışsın tatlım..

1200ü aşma banucum..öğlen yine protein ağırlıklı olsun.ama kasma kendini..kendimi frenledikçe kaçamaklarım artar benim..rahat bırak..nasıl olsa alınan kalori az olunca bünye yağları yakarak enerji elde etmek zorunda kalacak..başka çaresi yok:)bu beden mecburen zayıflayacak:)

güzel menü..karbonhidrat var..protein var..afiyet olsun canım..

çok mutluyum tam 1 ay oldu hedef ayda 5 kiloydu,6 olmuş .küsüratlı bir 88 ile başladığım yeni beslenme biçimimde dün itibariyle 82,100 gr görmüş bulunuyorum

Bende bir ayda 5 ya da 6 kilo vermek istiyorum neler yaptığınızı paylaşırsanız bizde faydalanırız diye düşünüyorum :)

amiinno benim herşeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…