Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
canım kas kkaybetmemek için ben protein yani süt ve süt ürünlerini çoğunlukla tüketmeye çalışıyorum tavsiye ederim çok okudum bunu

anladim tatlim tesekkürler yani emin olamadim da bi an hangi gruba dahil oldugunu size sorayim dedim hemen... ben de bazen sadece yagsiz az tuzlu et yiyorum bi ögün yerine.. kahvaltida yedigimiz peyniri de, sütü de hesaba katmak lazim o zaman günlük protein miktarina..

merhaba arkadaslar ben kavaltıda 1 domates1 salatalık kk peynır 3 zeytın 1 dılım beyaz ekmek
arada cay kave ama sekersız
1 ayva
3 kasık yogurt
aksamda az karnıbahar 2 dılım kabak yemegı yedım

bı elma yerım bırazdanda
sanırım bunların toplamı 1000 ı gecmez
sporda yaptım 1 saat

Son düzenleyen: Moderatör:

evet canm çökelek yoğurt süt peynir hepsi dahil ben hergün bacak ve basen egzersizleri de yapıyorum zayıflamada spor önemli kendimi ucacakmış gibi hissediyorum nedense bu aralar çok zayıfladım gibime geliyo ama ölçüler belli kilo belli ilginç

2 dilik ekmek ve kabak mı anlamadım canım

2 dilik ekmek ve kabak mı anlamadım canım

yok 2 dılım kabak hanı yemek yaparken dılım dılım kesıorz ya yuvarlak yuvarlak ondan 2 tane aldım bırazda soganından ekmek sadce sabah yıorm 1 dılım
aksam 3 kasıkta yogurt yedım unutmusum

Son düzenleyen: Moderatör:

ya ben tartilmiyorum tatlim acikcasi, ne zaman o kot pantolonum olursa o zaman tartilcam icine giriyorum ama kapatamiyorum henüz, strec degil ya cok iyi oluyor kilo alip verdigimi anlamakta.. ben öyle egzersiz yapmiyorum ama bugün iki saat yürüdüm gercekten iyi geliyor, cok haklisin, kus gibi hafifliyor insan...

yok 2 dılım kabak hanı yemek yaparken dılım dılım kesıorz ya yuvarlak yuvarlak ondan 2 tane aldım bırazda soganından ekmek sadce sabah yıorm 1 dılım
aksam 3 kasıkta yogurt yedım unutmusum

az yemişsin sende ben gibisinafiyet olsun canm

inşallah gireceğiz en yakın zamanda haftada 2 kilo verilirmi acaba yaa ben hemen inmek istedim yine 56 ya:26:

az yemişsin sende ben gibisinafiyet olsun canm

inşallah gireceğiz en yakın zamanda haftada 2 kilo verilirmi acaba yaa ben hemen inmek istedim yine 56 ya:26:

canim haftada 2kilo verilir ama hepsi yagdan olur mu onu bilemem.. bir de bunun icin kilo miktarinin da fazla olmasi lazim.. ben mesela cok güzel bi hafta diyet yaptigimda 1600 gr vermistim.. he ben 5kilo felan versem bana yeter diyorum.. gerci benim boyumda olup 55 kilo olan da yok degil hani benim de birden eski kiloma inesim geldi

su ana kadar 1000 kalori yaptim ben.. aksama sadece corba icerim sInIrImI asmamis olurum artik

regencim maşallah yine azimlisin bu aralar....

leblebi yiyorum..light kola içiyorum..sakız çiğniyorum..evi temizliyorum..şişman halimdeki resmime bakıyorummeyve yiyorum..ayran içiyorum..eti form patlamış mısırlı yiyorum..evde aburcubur bulundurmuyorum...buna rağmen kendimle başedemediğim 2 gün mutfağı kilitledim ve anahtarı oğluma verdim..saklasın diyevalla...ama inan bu durum sadece şok diyet yaptığım dönemde oluyor..genelde kalori sayımında karnım tok olur..akşam atıştırmalarını da sabahtan hesaplarım..sıkıntı olmaz böylece..sana da yardım edebiliriz canım..başlangıç için sana 2000 kalorilik menü verelim..ne dersin..sonrasında hergün ne yediğini yazarsın..sen bizi yönlendirirsin..biz de seniolur mu..

bugünnn 1155 kalori aldımm
ama çoguuu karbonhidrattan oluşuyor malesef((

masumm...ye şu sütlacı

canım öğle yemeği nerde..airlikfeer seni kendine benzetmekte haklı...o düzensiz yiyor..acelesi var.ama düzenli yemek önemli...mesela kaç kilosun..aslında kaç kalori almalısın..bunlar önemli..az yiyince çok kilo verilmez derler..bence doğru..bu arada hoşgeldin...inşallah istediğin kiloyu verebilirsin bizimle..

bugünkü menüm....
sabah:
1 dilim kepek ekmek
kk peynir
saat 11:
çeyrek elma
öğle:
patlıcan musakka
yarım tabak pirinç pilavı
yarım kase cacık
saat 2:
4 kurabiye(biri emekli oldu.kutlama vardı)
1 bardak fanta
saat 4:
2 ceviz
akşam:
200 gram mantar
2 domates ve kuru soğanı yağsız pişirdim.
4 kaşık yoğurtla yedim

toplam kalori:1058.7
ayrıca 1 fincan bitki çayı içtim..
1 litre su içtim..az oldu

canim yaprak sarmanin 1 porsiyonu kac tane yapiyo?

azmı gercekten sence yoksa dalgamı gecıosn

dALGA GEÇERMİYİM CANM :26: az buldum menünü o yüzden dedim yani bende az yiyorum genelde de o yüzden

senin boyun kaç canm haftaya daha sıkı başlarım pazartesi 62 lileri görürsem

canim yaprak sarmanin 1 porsiyonu kac tane yapiyo?

ben 8 yada 9 tane yedim canm :26: dedim 1 porsiyon:26: salladım giittti:26: sarmalar parmak büyüklüğünde bu arada

bilen varsa biizi aydınlatsın 1 porsiyon sarma kaç adet :26:

canım nasıl olacak fıstık gibi pantolonlara bakıyorum bir de kendime bu boğazı tutacaksın ya da hep moda yorumu yapacak asla o elbiseyi giyemeyeceksin diyorum kendime inan... bu yöntemi dene

yorumun için çok teşekkür ederim canım, güçlü bi iraden var öyleyse ne kadar güzel
hepbera canım yorumun için çok teşekkür ederim menü fikri çok güzel ama ne yazıkki menülere uyamıyorum öyle düzenli beslenemiyorum en azından bi süre sağlıksızda olsa düşk kalorili beslenmeye çalisayim diyorum hiiç bilmiyorum nerden nasıl basliycam

arkadaşlar yaprak sarmanın porsiyonu 5 adet orta boydur.
bunu ayarlarsınız siz ince ise 7 tane olur daha kalın ise 3 tane filann
ama 1porsiyon 5 adet ortaa :)

bayanlar 4 gün sonra tamtamına kalori sayımında birinci ayım olacak ama saat 6dan sonra yememe uygulamam için iki hafta daha var bir ay olabilmesi için bugün reglimin ikinci günü benim çikolata kistim olduğu için çok şişkinliğim ve ağrım var bu yüzden tartılmıyorum ama salı günü tartılacağım
sizin reglilerinizde kilo dururmunuz nasıl oluyorrrrrrr

regl benim cok degistirmiyo kilomu mesela bu sefer 1 gün önce 300 gr falan fazla cikmistim ertesi gün olunca eski kiloma dönmüstüm ..ama bazen siskinligim oluyo karnimda ...hamile gibi oluyorum...

diyetimin 58.günündeyim 68.300 baslayip 63.900 devam ediyorum 64 den kurtulmak baya zor oldu ..hizlandirmanin bir yolu yokmu 60 dan kurtulmak istiyorum artik...

tebriklerrrrrrrrrrrrr

arkadaşlar yaprak sarmanın porsiyonu 5 adet orta boydur.
bunu ayarlarsınız siz ince ise 7 tane olur daha kalın ise 3 tane filann
ama 1porsiyon 5 adet ortaa :)

2porsiyon yemişim bana baksana belli zaten 100 gr fazla çıktım tarıda:26: 63.3 üm bugün pazartesi 62 lileri görmek istiyorum inşallah başarırım

wooww tebrikler canım darısı başımıza protein diyeti yap 1 2 gün

yaaaaaa kizlarrr simdi, 67-68 kiloiken üstüme hafif bol olan ama bir aydir giymedigim etegimi giydim biraz oturdugunu hissediyorum yaaaa aglicam nerdeyse cok pis hirs yaptim offffffff yine 70 oldum ben galiba yaa... güya tartilip simarmicaktim kilo verdim diye.. ne güzel 67ye inmistim oooof of.. yine 70in üstüne cikmak istemiyorum ben, o zaman psikolojim bozuluyor yaa... 63-64 kiloyken ne kadar da güzeldi halbuki varya yok haftasonu yok ayip olur dinlemicem bu hafta en az 1-1,5 kilo vercem yoksa haftaya da izinliyiz isyerinden 2hafta tatilimiz var burda.. o iki haftada en az 67yi görcem yine.. kizlar 3 hafta boyunca nolur beni fircalayin hesap sorun bana nolur yaaaaa desteksiz olmuyor bu diyet isi.. esimden fayda yok adam zaten masallah manken gibi.. tek yoldasim sizlersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…