Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
airlikfeer tickerin çok güzel olmuş..pembiş pembişsabah tartıldım kızlar..66.8 kiloyum..verdiğim kilo az ama 66 yı görmüş olmak muhteşem bi duygu..

airlikfeer tickerin çok güzel olmuş..pembiş pembişsabah tartıldım kızlar..66.8 kiloyum..verdiğim kilo az ama 66 yı görmüş olmak muhteşem bi duygu..

Tebrikleeeeeeer,ben de 7o li kilolarımı görsem 1 aya kadar inşallah,hem kıskandım hem gurur duydum hemşerimle

günaydınnnnnn
benidme kilom 67 geçen haftalara göre eksiyimm amaa çizelgeme göre hala 2 kilo artıdayım
bakalım haftaya neler olucak kalori sayma yöntemi ile
bu hafta hem reglim bitti hemde dün lapa yapmıştımm anlayamadımm

abla senn ne kadar veridn bu hafta?

Tebrikleeeeeeer,ben de 7o li kilolarımı görsem 1 aya kadar inşallah,hem kıskandım hem gurur duydum hemşerimle

inşallah canım..sağolasın..

300 gram verdimamaaaaaa....66 yı gördüm..seni yakalamama az kaldı..oyalanma..bak geçerim seni:))

Son düzenleme:

Allah aşkına lapa ne kuzum?ben biraz konuya uzak kalmışım lapamı yapıyoruz ne zaman ?ne işe yarıyo?

Allah aşkına lapa ne kuzum?ben biraz konuya uzak kalmışım lapamı yapıyoruz ne zaman ?ne işe yarıyo?

lapayı şöle açıklayımm 1 çb pirinci haşlıyoruz 3 çb sudaa
içine baharat ve sebze ekleyebiliyoruz ama tuz yok
sabah, öglen ve akşam bunu yiyoruz
arada istersen 1 meyve yersinnn
bol su filann

amaç: vucuttaki ödemi atıyor, bol kaçamakların sonunda yaparsann
artı çıkmıyorsunnn bazı arkadaşlar haftada 1kez perşembeleri yaparakk
hemm her hafta eksik rakamları görmüş tartıda hemd emotive olmuş
bende deneyim dedimm
tabi verdigin kilonun hepsi yag olmadıgından ertesi günlerdee
geri geliyor birazı:)

bravo sana hemserim...olsun gram gram gidiyor ne guzel. bende 64teyim bazen 63.8 oluyorum ama henuz sabitlemedi. bi besli rakami gorebilsem yaza kadar.

çok saol canım sabahtan beri giremedim nette sorun vard tebrik ediyorum verdiğin kilo için bende 63.2 kiloyum 700 gram vermişim pazartesinden bu yana
dün o kadar yememe rağmen gram bile fazla çıkmadım çok sevindim buna bugünde 1004 kalori almışım olsun sağlık olsun

bugünkü menüm de böyle oldu

2012-03-23 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
akşam
[1] Tulumba Tatlısı 2 ADET 90
[2] Yoğurt (yağsız) 100 GRAM 50
[3] Yaprak Sarma (zeytinyağlı) 1 PORSİYON 268

ara
[4] Beyaz Peynir 30 GRAM 75
[5] sek light süt 200 ml 1 adet 63.4

ara
[6] Portakal 0.5 ADET 25
[7] Muz 0.5 ADET 50

ara
[8] sütaş light ayran (250ml) 1 adet 67.75

sabah
[9] Sahanda Yumurta 0.5 PORSİYON 80
[10] Ekmek 1 DİLİM 65
[11] Beyaz Peynir 30 GRAM 75
[12] Tereyağ 10 GRAM 71.7
[13] siyah zeytin 3 adet (3gr) 24

Toplam : 1004.85 kal.

su ana kadar 1000 kalori yaptim ben.. aksama sadece corba icerim sInIrImI asmamis olurum artik

kızlar ne kadar güzel besleniyorsunuz daha doğrusu şöyli diyim kalori miktarınızın kontrolünü sağlıyorsunuz bende bi ara öyleydim ama artık 4000lere kadar çıkıyorum biliyorum bu çok korkunç ah bi motive olabilsem nasıl başarıyrsnuz bunu kızlar yani acıkınca veya sırf can sıkıntısından gözünüz dönüp yiyecek biseyler aradığınızda nasıl köreltiyrsunuz bu isteğinizi

bugünnn 1155 kalori aldımm
ama çoguuu karbonhidrattan oluşuyor malesef((

ben kendi adıma acıktığım zaman süte peynire dadanıyom sütü çok sseviyom allahtan az kalorili sonra kendiimi tutuyom dolaba saldırmamak için aklımdan ne fikirler geçiyo ama yokk yapmıyom çok canım isterse de 1 lokma yiyom yetiyo

benim sorunum da o tatlim yapcak bir sey bulamayinca cikolataya cipse saldiriyorum, mesela az önce bi baktim mutvaga söyle, yiyecek abur cubur yok geldim geri oturdum yerime en güzeli böyle yiyecekleri evde bulundurmamak.. ya da cok dayanilmaz bi yeme istegiyse, canimin cektigi seyin yerien gececek daha hafif bir sey yiyorum..

ah ne kadar güzel çok sanslısınız kızlar bende böyleydim bir kaç ay öncesine kadar oysa şimdi karşı koyamıyorum 1 tane diye basliyip 1 paketi bile geçiyorum

Son düzenleme:

canım seninle aynı kilodayızz:) ben de temmuza kadar görmek sitiyorum 70 kiloyu ben de 26 gündür devam ediyorum 86dan düştüm umarım başarılı oluruzzzzz

canım nasıl olacak fıstık gibi pantolonlara bakıyorum bir de kendime bu boğazı tutacaksın ya da hep moda yorumu yapacak asla o elbiseyi giyemeyeceksin diyorum kendime inan... bu yöntemi dene

canım nasıl olacak fıstık gibi pantolonlara bakıyorum bir de kendime bu boğazı tutacaksın ya da hep moda yorumu yapacak asla o elbiseyi giyemeyeceksin diyorum kendime inan... bu yöntemi dene

ayy bende beğendiğim pantolunun 38 bedenini denedim ve dedim ki ben 38 beden olucaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

p.tesi den itibaren daha az kalori almaya başlıycamm ama elim ayagım durursa tabi

kizlar süt ve süt ürünleri hangi gruba giriyor??? proteindi degil mi?? bu konuda bildiklerimizi de paylasalim mi??

kizlar süt ve süt ürünleri hangi gruba giriyor??? proteindi degil mi?? bu konuda bildiklerimizi de paylasalim mi??

canım kas kkaybetmemek için ben protein yani süt ve süt ürünlerini çoğunlukla tüketmeye çalışıyorum tavsiye ederim çok okudum bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…