Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
ya kıslar milletin nazarına geldim iki gündür 1200 kaloriyi geçer oldum halbuki geçen hafta 1200 kaloriyi bulmak için çok çaba gösteriyordum, ama bugün biraz önce 4 tane lahana (ama minik sarılmış) hüplettim çok pişmanımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ama yokk ben çok şımardım gene gideiyim de mağazalara bakınıp özeneyim başka çarem yok !!! acaba bu halet-i ruhiyeemin sebebi regl olabilir mi

sen hem obur hem de lüpletici ol sonrada regliye suç at

lüpletmek diyince biz evde ailecek kim aburcubur yiyiorsa ona isim takıyorduk "lüplettin" diyorsduk,artık benim adımda lüplettin öhöhöhöh:2::2:

canım azmini taktir ediyorum
ben ne zamandır bir şey sormak istiyorum: 0.5 o porsiyonun yarı peki 0.2 ne demek oluyoooooo çözemedimmm nedir canım o

,1100-1200 kalori arası,altına düştüğüm oluyor ama hiç 1200 ü aşmadım,pazar günü bir kahvaltı kaçamağı dışında..bırakmadım ama şevkim kırılır gibi oldu.

vücuduna zaman ver canım..mutlaka kilo verirsin..salı ya da çarşamba gibi buraya yazarsın.."kilo verdim" diye..

hiç değilse 1 öğün sulu yemek ye canım..benimoyu çok severim..dondurmayı da...geçen yaz magnum mini yiyordum hergün..ama kalori sayarken dondurma yemek kolay..sınırı aşma..dondurmayı ye:))..slogan bu:))

menü çok başarılı..karbonhidrata olan ihtiyaç çok belirgin:))yarın ben olsam bir öğüne mesela sütlaç yerleştirirdim..şöööyle yarım yağlı sütle yapılmış koocca bi kase:))ciddi söylüyorum...

4 lahanaya bu kadar üzülme canım yaaa:))olur bazen öyle...biyerde okumuştum..lahanayı sindirmek için vücudun ihtiyaç duyduğu kalori,lahananın vücuda verdiği kaloriden fazlaymış..teselli olur belki:))

canım azmini taktir ediyorum
ben ne zamandır bir şey sormak istiyorum: 0.5 o porsiyonun yarı peki 0.2 ne demek oluyoooooo çözemedimmm nedir canım o

ben söyleyivereyim...2-3 çatal yersen öyle yazarsın..

ay inşallah canım,bence de Allah uzun ömür versin, yaşam tarzına dönüştürsek bir daha kilolu olmayız ,sen ne zamandır kalori sayıyorsun ve kaç kilo verdin Hatice27 ?
ben kalori saymaya subatin 8'inde basladim 66.5 kiloydum.suanda 64 kiloyum.cok yavas gidiyo ama olsun acelem yok.ayda bir kilo bile gitse bir yilda 12 kilo eder. iki hafta once 5 gunde 5 kilo diyeti uyguladim ama 1 bucuk kilo verdim ve onuda geri aldim. ha bide ben hafta içi hergun jimnastik yapiyorum 1 saat. 1200 kaloriyide gecmemeye calisiyorum.

arkadaslar dünden beri hastayim.. ise gidemedim öyle yatiyorum, gece 1 gibi bulanti basliyor ve 5saat boyu midem bulaniyor yataktan bile kalkamiyrm öyle yatiyorum sonra günes doguyor ve ben böylelikle hic uyumamis oluyorum. sabahlarida hicbiryerim tutmiyo kemiklerim agriyor basim agrioyr sanirim grip oldum... salginda zaten.

dün gün boyu toplasan belki anca 2 bardak su icmisimdir. aksamda 2kase corba ictim ve yaninda biraz pide yedim bütün gün yedigim buydu.

bugünde sabah zar zor kahvalti yaptim, 250g yogurt icine meyve dograyip yedim, gene 1 elma yiyebildim, 3 tane bisküvi, bu kadar iki gündür böyle besleniyrm hic birsey yiyesim yok en kötüsüde su icememem. allah kimseyi hasta yapmasin öyle caresiz kaliyor ki insan

offffffffffff deme be ablaaa sütlaç yemedim yıl oldu neredeyseee
ama herşeyden korkar oldumm yaptıgım diyetlerden dolayı sütlaç dedinn ama sanki şeker ve pirinçten dolayı direk yasak olarak algıladım
birdee cidden kh ihtiyacı var bünyeminnn birde regli 2. günüm ondan agzım durmuyor sanırımm
amaa bu haftadan sonra menülerim dha iyi olcak inşşş

birde c.tesi d.günü var onu nasıl halletcem bilmiyorum

benim 4 5 çatal oluyo:26:

geçmiş olsun canım..diyeti boşver..ilaçlarını kullan..önce iyileş..biz sana yine diyet yaptırırız

uzun süredir tatlı yemediğin belli zaten..kasma kendini..neyi çok sıkı denetleyip kendime yasaklasam, ona olan iasteğim aşırı oluyor..serbest bırakınca, canım pek istemiyorşeker ve pirinç artık sana yasak değil..monti yapmıyorsun..yy sütle yapılan sütlaç,sonraa..zerde...hafif tatlılar bunlar..çikolata yerine tercih ediyorum.

günaydınnnn
bugün pirinç lapası yapıyorummm, her perşeme bu yöntemi deniycemm
dün bugünün perşembee oldugnu unutarak sütlaç haylleri kurmuştum:)
cumaya kaldı artık, yada c.tesi dogum gününe gidicez orda pasta yerimm

herkesee mutlu günler

2 gündür sayıyorum 1.gün sabah 170,öğlen 200,arada 200 ve akşam 500 kalori yani toplamda 1070 kalori aldım.Göbek dansı ve titreşim sporuyla da 400+500 den 900 kalori yaktım.Zaten sabah yediklerimi dışarda yaktığım için 1070 kalori yakarak 0 kalori kaldı geriye.Ve o gün 1 kilo verdim.Böyle olabilir mi acaba yani yediğim her şeyi tek tek yaktım ve bunu eksilttim.Doğru oldu mu sizce?

2012-03-22 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Tavuklu Patates Yemeği 0.5 PORSİYON 125
[2] Muz 0.5 ADET 50
[3] Ayran (Büyük Bardak 295gr) 0.5 adet 59
[4] ekler 1 adet 250
[5] Dürüm Tavuk Döner (100gr tavuk) 1 ADET 335
[6] Mercimek Un Çorbası 0.5 PORSİYON 92
[7] siyah zeytin 3 adet (3gr) 24
[8] Sütaş Tereyağı 10 GRAM 74
[9] Beyaz Peynir 30 GRAM 75
[10] Ekmek 1 DİLİM 65
Toplam : 1149 kal.

abarrtttmmmmm leslie 5 mil kaç kalori yakıyor eğer bilen varsa söylesin bu gidişle bu gece yapıcam 5 mil akılsız kafayı bacaklar çekermiş

ilk defa bir menünü beğendim canım..tebrik ederim..işte bu şekilde devam edersen geri gelmeyen kilolar verebilirsin..hep bu miktarda ye..yine spor yap..

ben senin bu hesabını anlamadım canım yaaa...günlük kalori alımında kaç kilo olduğun önemli..bazal metabolizma hızına göre ihtiyacın olan kalori miktarını hesapla..ona göre kalori sınırı belirle kendine..kilo verme hızın bu rakamlara göre belli olur..spor yapman çok güzel..hem kilo vermeni hızlandırır..hem de sıkılaşırsın..
günde 1 kilo vermek imkansız..yani sudan vermiş olabilirsin..barsakların boşalmış olabilir..ama günde 1 kilo yağ yakmış olman mümkün değil...yine de başlangıç için güzel bi rakam 1 kilo...motive eder seni..Allah kolaylık versin canım..

öylemi diyorsun canm ama ben kendimi çok suçlu hissediyorum yada hissetmiyorda olabilirim ay bilemedim ama aabarrtım bunu biliyom en azından 1000 olsaydı keşke

öylemi diyorsun canm ama ben kendimi çok suçlu hissediyorum yada hissetmiyorda olabilirim ay bilemedim ama aabarrtım bunu biliyom en azından 1000 olsaydı keşke

canım inan deneyim konuşuyor suçlu hissetme açıkcası ben öyle hissetttiğimde oturup buzdolabının önüne her şeyi hem de abartısz her şeyi yemek istioyrum,hepbera'ya katılıoyrum düğüne kadar fıstık gibi olacaksın ama işkence etmeden kendine bence sen bu azimle fıssssssssssstık gibi olursun

hanımlar regli dönemlerinde tartıda ne kadar fazlalığınız çıkıyorrrr???help me

inşallah canım yaaa amiiinnn 1 hazirana kadar 56 olmalıyım hatta korumaya başşlamalıyım haziranda gelinlik bakmaya başlıcam allah nasip kısmet ederse

hanımlar regli dönemlerinde tartıda ne kadar fazlalığınız çıkıyorrrr???help me

benim değişmiyr ama bildiğim 1 2 kilo fazla çıkanlar varmış

Allah gönlüne göre verir inşallah ama unutmaki kilon kaç olursa olsun gecenin yıldızı sen olacaksın

hım ben bugün akşam üzeri tartıldım da 500 gram fazla çıktım sanırım yarın reglim başlayacak(( nasıl mı bu kadar emin konuşabiliyorum, çünkü benim çikolata kistim var))

acil şifalar canım akşam zaten ben hep fazla çıkıyom sabah az çıkıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…