Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
winter1 hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

canım ben de 6dan sonra yemek yemiyorum ama düt içiyorum. (bir yerde okudum süt içieiblirsiniz diyordu)

ama rüyamda neler neler yiyyorum anlatamam
kolay gelsinnnnn

winter1 hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

canım ben de 6dan sonra yemek yemiyorum ama düt içiyorum. (bir yerde okudum süt içieiblirsiniz diyordu)

ama rüyamda neler neler yiyyorum anlatamam
kolay gelsinnnnn

hoşbulduuuukkkk :) evet akşam yatmadan 1 saat önce tarçınlı süt içersek kan şekerimiz dengeleniyormuş sabah yemeklere saldırmamızı engelliyormuş :)

bu arada öğretmensiniz sanırım, bende öğretmenlik okuyorum :) inşallah ders verdiğim günler de olur :)

canım hiç tavsiye etmem inan miden inanılmaz iç bulandırıı

önceki yillarda icmistim ..cok kötü gelmemisti bana tadi..onun icin bir daha denim dedim...limon sIkip iciyorum güzel oluyo tadi..
sirkeli su icemiyorum mesela ben midemi mahvediyo..yesil cay ögürerek iciyordum bir zamanlar..artik hic icmiyourm..diyetimi dahada cekilmez hale getirmek istemiyorum..

başarılar afiyet olsun canım

elbette olur canım neden olmasın hem ben de bu meslekte çok yeniyim çok zevkli branşın nedir canım

elbette olur canım neden olmasın hem ben de bu meslekte çok yeniyim çok zevkli branşın nedir canım

Branşım Türkçe :) Evet eminim çok zevklidir. Öğretmenlik mesleğini çok severek seçtim branşımı da öyle :) sizin branşınız nedir ?

Branşım Türkçe :) Evet eminim çok zevklidir. Öğretmenlik mesleğini çok severek seçtim branşımı da öyle :) sizin branşınız nedir ?

canım ben edebiyat öğretmeniyim ve şuanda bir lisedeyimmmm...allah sana da nasip etsin

Daha önce kalori sayımı yöntemiyle 2 ay gibi bir sürede 7-8 kilo vermiştim. Spor derseniz yapamadım toplu taşıma araçlarına koşturmak yeterince spor oluyordu benim için. Şimdi verdiğim kilonun 4 kilosunu 1 yıl gibi bir sürede geri aldım(abur cubura fazla dayandığımdan ve bunları akşam saatlerinde yediğimden). Ben aç karnına yeşil çay içiyordum her sabah. Düzenli kahvaltımı yapıyordum mutlaka. Ama en önemli şey kalori hesabı yapıp akşam yemek yememek . Bu iki şeyi yaptığınız takdirde eğer bir sağlık probleminiz yoksa kilo veriyorsunuz. Zaten bu yöntemi deneyen kişiler de söylemişler faydalarını ben de bir tekrar yaptım

vallahi canım ben kaloriyi 2 buçuk haftadır sayıyıroum ama 6ddan sonra yememe işini de iki gündür yapıyorum ve kıslar beni affedin rüyamda yiyieceklere saldırıyorummmmmmm ama sabredeceğim okuldaki beylerin tavsiyesi siz vitanmin kullanıyor musunuz

Bugün 70,5 çıktım, ne güzel menüleriniz var kızlar. Ben bildiğin türk usulü besleniyorum. Dışarda yiyince böyle oluyor

Bugün 70,5 çıktım, ne güzel menüleriniz var kızlar. Ben bildiğin türk usulü besleniyorum. Dışarda yiyince böyle oluyor

Sütaş light yoğurt 125 gr 55
Kabak Yemeği 0.25 TABAK 60
Çikolata Keyfi Fındıklı Bitter 30 GRAM 160.8
Kraker 25 GRAM 112.5
Beyaz Leblebi 2 AVUÇ 40
Turşu 100 GRAM 10
Zeytinyağlı Kabak 0.5 PORSİYON 75
Bulgur Pilavı 1 PORSİYON 291
Yayla Çorbası 1 PORSİYON 115
Elma 1 ADET 60
Muz 1 ADET 100
siyah zeytin 3 adet (3gr) 24
Labne 1 KİBRİT KUTU 62
Ekmek 1 DİLİM 65

Toplam :

1230.3 kal.

bugunku yediklerim. sabahtan aksama kadar, sabah ogle aksam diye ayirmadim.kalori sepetinden direk kopyala yapistir yaptim.ya sizde de oluyo mu? kopyalayip yapistirinca hepsi ayri ayri yaziliyo.onlarin arasini kapatmak için napiyosunuz.ben tek tek sildim de pek pratik olmuyo oyle.

bu arada bes gunde bes kilo diyetindeki kaybettigim 1 bucuk kilonun 1 kilosunu almis bulunmaktayim. o gundenberi en fazla 1300 kalori aldigim gun oldu bunun uzerine cikmadim.ha bide halen regl olamadim.hatta bugun suphelenip test yaptim ama negatif cikti sukur.oglum daha cok kucuk o yuzden hazir degilim ondan boyle diyorum....kilo veremememin hatta almamin sebebini adetimin gelmemesine bagliyorum.umarim oyledir.

selam kızlar bugün de 63.5 kg çıktım 400 gr vermişim 56 ya inersem kendime pantolon alcam o yüzden hemen inmem lazım

selam kalın belli hatunlar banamı denk gelemdi bilmiyorumda gemişi okduuğumda bol bol listeler yazılmış ama ne kadr kilo veriliyor yazılmmaışş beni bilgilendiriseniz sevinirm tavsiye edermisniz

2012-03-15 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Portakal 1 ADET 50
[2] Elma 1 ADET 60
[3] pınar light süt 2 100 ml 70
[4] Ekmek 1 DİLİM 65
[5] Salatalık (hıyar) 0.5 ADET 5.5
[6] Domates 0.5 ADET 7
[7] Beyaz Peynir 20 GRAM 50
Toplam : 307.5 kal.

bugünkü menüm de bu oldu

Merhabalar :) bende dünden beri dikkat etmeye karar verdim .. Akşam 6 dan sonra bir şey yemeyip gün içinde de kalori saymayı düşünüyorum umarım işe yarar.. Sevgiler.

mutlaka işe yarar canım..hoşgeldin..türkçe öğretmeni olcakmışsın..keşke denizlide olsaydın.oğluma özel ders verecek öğretmen arıyorum da:))

1000 kalorinin altında yersen bi süre sonra metabolizman durur canım..haftalarca gram veremzsin..yaşadığım için söylüyorum.1000 in altına düşmemeye çalış..kilo verdiğine sevindim.tebrikler..

vitamin kullanmıyorum.çünkü herşeyden yemeye çalışıyorum.düzenli meyve yiyorum.ek vitamine ihtiyaç yok bence..

harikasın arkadaşım.şeytanın bacağını kırdın nihayet:))tebrikler..

hepsi bu kadar değildir inşallah..menünün kalanı nerde canım..bu çok az..

bu kadar
akşam meyveler
öğlen süt
sabahta kahvaltılıkları yedim

bugünkü menüm....
sabah:
1 dilim kepek ekmek
1 üçgen peynir
saat 11:
1 dilim elma,1 dilim ayva
öğle:
1 tabak etli bezelye yemeği
yarım tabak pilav
saat 4:
1 sütaş yovita
akşam:
1 tabak yağsız kabak yemeği
2 kaşık yoğurt
saat 8:
2 portakal

yaklaşık kalori....1020

ama belki yatmadan önce 1 su bardağı sıcak tarçınlı süt içebilirim.toplam kalori değişebilir..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…