Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
ben haftasonu diyeti çok bozdum.
sporla falan 5 günde 1500 kalori yaktım.

yakmam gereken 69bin kalori daha var(

aslında spora yüklenip günde 1000 kalori yakıp 60 günde tamamlamak var ama...
1 saat yürümek 200-300 kalori
1 saat yüzmek 600-700

yüzebilirim sanırım( yoksa çok uzayacak beklemek.

gece 3 te yazdığına göre,çok canın sıkılmış bu duruma...acelen ne prenses..yavaş verilen kilolar geri alınmaz denir..yine yüz ama dert etme bu kadar..

benim menüme bi bakin lütfen

dün yediklerim

54g cavdar ekmegi 112 kcal
31g 5 adet yesil zeytin 45kcal
60g Mozarella light peynir 94 kcal
1 yumurta 80 kcal

kahvalti toplam 331 kcal

1saat pilates, zumba dans 30dk yaptim

sütle müsli yedim 300kcal
kahve 80kcal

muz ve yogurt 210kcal
elma 60kcal

az cikolata 110 kcal

nasil iyimi böyle devam etsem verirmiyim

durdu benim kilom 63 kilodaym

100 kalori üstüne çıkmanın zararı olmaz diye düşünüyorum,nitekim 18 günlük kalori günlüğümde günlük 1168 kalori almam gerekirken bazı günler(özellikle pazar günleri)1300 kaloriyi bulabiliyor yediklerim buna rağmen 88 ile başladığım yolculuğum bugün itibariyle 84.5 olmuştur.doğrusu hiç acelem yok,yerimde saymaktansa gram gram gitsin ben razıyım

15 gündür ayni kilodayim ..hic kipirdama yok..napmam lazim fikri olan varmi...

menüyü çok beğendim,1,5 saat sporunuda yapmışsın daha ne olsun,ben hiç sporda yapmıyorum,

kızlar ben de bu yöntemi uyguluyorum 1 haftadır. 1400 verdim 5 günde. kalan haftasonu 2 günde 400 gr aldım:) yani 1 kilo verdim
gr hesaplarında zorlanıyorum kızlar. kalori sepetine yazıyorum yediklerimi ama gramını hesaplayamıyorum bazı şeyleri. mesela mısır unu 2 tatlı kaşığı kaç gr bilmiyorum ki?
illa mutfak tartısı mı lazım

bu günkü menüm

2012-03-12 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Patates 5 ADET 500
Toplam : 500 kal.

bu sefer sanırım tutuyorum kendimi çok sevinçliyim bu yüzden

ya arkadaşlar benim bir sevdiceğim var adam bana yedirriken beni minik bir panda yaptı neyse dün akşam çok büyük suçluluk duyuyuorum affedin beni bir buçuk lahmacun yedimmmmmmmmmmmmmmm

ama bugünkü kalorimi de 1200 altında tuttum ve artık 18.30 itibariyle yeme işini bitirdiiiiim

Son düzenleme:
bu günkü menüm

2012-03-12 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Patates 5 ADET 500
Toplam : 500 kal.

bu sefer sanırım tutuyorum kendimi çok sevinçliyim bu yüzden

canım aman sağlığa dikkatt et( biz tombiş mombiş de güzelizz) canım sana tombiş diyeymiyorum tam bir türk hatunusun sanırım 65 kilo gayet iyi he he canım boyun kaç bir de ben de yıllardır zayıflayacağım dedim kendi kendimi demorlize ettim sıkma kendini
kusura bakma bir de ben burada çok topik okudum ama aklımda kalan çok az kaç kilodan düştün ne kadar zamanda ve hangi yöntemle ...şimdiden teşekkürler

tebriklerrrr keşke ben de dört kiloyu verebilsemmmmmm

Son düzenleme:

canım kahvaltına biraz maydanoz ya da 1 domates ekle.muzu yeme.elma-yoğurt yeterliymiş aslında.çikolatayı kaldır şimdilik.akşama sebze yemeği yanına yoğurt salat ekle.mesela 1 hafta böyle yap ve menülerini paylaş burda.bakalım yine de sabit mi kalıcak kilon..

süpersin arkadaşım..ben de 90 kilodan böyle böyle indim..inşallah 60 lı rakamları da görürsün canım..

15 gündür ayni kilodayim ..hic kipirdama yok..napmam lazim fikri olan varmi...

canım protein ağırlıklı beslen istersen.mesela...
sabah:
1 dilim kepek ekmek
1 dilim yarım yağlı peynir
domates,maydanoz
ara:
1 su bardağı süt
öğle:
4 ızgara köfte
yağsız salata
1 bardak yarım yağlı ayran
ara:
1 haşlanmış yumurta
akşam:
1 tabak yağsız sebze yemeği
1 kase yarım yağlı yoğurt
ara:
1 meyve
bunula haftada 1 kilo vermen lazım..örnek bi menü..değiştirerek uygulayabilirsin..

zamanla alışıyor insan.50-100 kalori az ya da fazla olmuş..çok ta önemli değil diye düşünüyorum.kafana göre takıl canım:))

canm ben geçen sene yine bu kilolardaydım bi ara 55 54 e kadar düştüm ama sonra yine aldım tabi yemek yemek aşk benim için çok seviyorum yesem yesem şişmesem keşke
boyum 169 burada düğünüm vaar 1 eylülde tüm çabam onun için nşallah başarırız hep beraber

5 günde 5 kilo mu yapıyorsun airlikfeer?

patates diyetine girişitim :26:
bugün süperdi inşallah böyle devam eder

patates diyetini ilk defa duyuyorum..hep patates mi yiyeceksin..kadınlar kulübünde böyle bi başlık var mı..

patates diyetini ilk defa duyuyorum..hep patates mi yiyeceksin..kadınlar kulübünde böyle bi başlık var mı..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...0-patates-diyetiyle-zayiflayanlar-buraya.html
var canm bu linkten bakabilirsin

hepberaaaaaaaaaaaaaa nasilsin idolüm benim??? ne zamandir karsilasamiyoruz.. nasil gidiyor diyetin???

iyiyim regencim..diyete devam..önce 60 kiloya ineyim..sonra da hedefim 55sen nerelerdesin...

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...0-patates-diyetiyle-zayiflayanlar-buraya.html
var canm bu linkten bakabilirsin

yok canm denemedim onu:26: çok teşekkür ederiminşallah

buldum canım..Allah kolaylık versin..zor bi diyet..inşallah bozmazsın..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…