Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
[1] Keçi Boynuzu 20 GRAM 61.6

öğlen akşam bi arada
[2] Maydanoz 10 gr 4
[3] eker sütlaç (150 gr) 1 adet 182.46
[4] Ayran 1 ADET 92
[5] Lahmacun 2 ADET 500

kahvaltım
[6] Reçel 0.5 YEMEK KAŞIĞI 35
[7] Karışık Tost 1.5 ADET 420
Toplam : 1295.06 kal.

bugün yediklerim ve yiyeceklerim nasıl hanımlarrrrrrr:KK52::KK52:

Kızlar bende katılmak istiyorum.ama hazirana kadar yani 4ayda 25kg verilebilirmi ayda 5.5kg filan hı :KK43: birde siz spor yapıyormusunuz¿

canım hoş geldin:KK76::KK76:
:KK55:canım umarım istediğin kiloyu verirsin ama bazen kilo vermek yavaşlayabiliyor:) sağlığına da dikkat etmelisin:KK51:
peki sen nasıl bir yol izliyorsun canım kilo verebilmek için

Kızlar bende katılmak istiyorum.ama hazirana kadar yani 4ayda 25kg verilebilirmi ayda 5.5kg filan hı :KK43: birde siz spor yapıyormusunuz¿

hoşgeldin canım..4 ayda 25 kilo verilebilir ama çok kiloluysan öyle...yani 90-100 arası kilon varsa verebilirsin 25 kilo.ama 60 lı kilolarda 4 ayda 25 kilo vermek zor olur..ben spor yapmıyorum.sağlık problemim var..keşke yapabilseydim...çünkü verdiğimi kilolardan dolayı vücudum çok sarktı:KK43:(

[1] Keçi Boynuzu 20 GRAM 61.6

öğlen akşam bi arada
[2] Maydanoz 10 gr 4
[3] eker sütlaç (150 gr) 1 adet 182.46
[4] Ayran 1 ADET 92
[5] Lahmacun 2 ADET 500

kahvaltım
[6] Reçel 0.5 YEMEK KAŞIĞI 35
[7] Karışık Tost 1.5 ADET 420
Toplam : 1295.06 kal.

bugün yediklerim ve yiyeceklerim nasıl hanımlarrrrrrr:KK52::KK52:

ne güzel menü...keçiboynuzuna bayılırım..

canım hoş geldin:KK76::KK76::KK55:canım umarım istediğin kiloyu verirsin ama bazen kilo vermek yavaşlayabiliyor:) sağlığına da dikkat etmelisin:KK51:peki sen nasıl bir yol izliyorsun canım kilo verebilmek için
hoşbuldum canım :) 3yaşında kızım var ve gitmeyen doğum külolarım.şubat ayında başladım 90kg.la.3verdim 2aldım,2verdim 3aldım.velhasıl şuan 88kg.2hftadır elma diyeti yapmaya çalıştım ama gizli şekerim var uyunca fena oluyorum az uyuncada veremiyorum.Kalori diyeti bu sebeplerdendirki mantıklı geldi.birde kızımdan dolayı spora gidemediğim için eve eliptik bisiklet ve ab rocket aldım.hergün 3bardak yeşilçay içiyorum,sabahta sirkeli su.ama yemegi dengeleyemiyorum kalori tutarsam belki olur dedim:KK43: bu kalori listesini nerden bulucam canımcım.sen nasıl yapıyorsun ne kadar zamanda kaç kilo verdin? Çok konuştum değil mi :KK66:Ya bayanlar inanınki cok sıkıldım artık.ben kararlıyım inşallah.yol gösterin bana :KK43:

hoşgeldin canım..4 ayda 25 kilo verilebilir ama çok kiloluysan öyle...yani 90-100 arası kilon varsa verebilirsin 25 kilo.ama 60 lı kilolarda 4 ayda 25 kilo vermek zor olur..ben spor yapmıyorum.sağlık problemim var..keşke yapabilseydim...çünkü verdiğimi kilolardan dolayı vücudum çok sarktı:KK43:(hoşbulduk canım:) bu topikte ne kadar sıcak insanlar var.madonnamis sen:) samimiyet olunca daha kolay motive olunuyor heralde yoksa yediğini yaz çık yaz çık nereye kadar..Dediğin doğruysa ben 25kg werebilirim ama istikrar ve sabırla!88kg.1.66 boyundayım.Bu arada geçmiş olsun sağlık problemin ciddi birşeymi?Ben bu aralar altunizade de biyere sardım dehşet şeyler var.çayımı,sirkemi,şampuanımı,diş macunumu ordan aldım hep.orda birde sarkmalar için krem vardı bende zayıflayıp haziranda kullanırım diyordum belki faydası olur sanada arastır istersen o tarz kremleri.heryerde satılıyor.Birde sen ne kadar zamanda kaç kilo verdin canımcım ¿

hoşbuldum canım :) 3yaşında kızım var ve gitmeyen doğum külolarım.şubat ayında başladım 90kg.la.3verdim 2aldım,2verdim 3aldım.velhasıl şuan 88kg.2hftadır elma diyeti yapmaya çalıştım ama gizli şekerim var uyunca fena oluyorum az uyuncada veremiyorum.Kalori diyeti bu sebeplerdendirki mantıklı geldi.birde kızımdan dolayı spora gidemediğim için eve eliptik bisiklet ve ab rocket aldım.hergün 3bardak yeşilçay içiyorum,sabahta sirkeli su.ama yemegi dengeleyemiyorum kalori tutarsam belki olur dedim:KK43: bu kalori listesini nerden bulucam canımcım.sen nasıl yapıyorsun ne kadar zamanda kaç kilo verdin? Çok konuştum değil mi :KK66:Ya bayanlar inanınki cok sıkıldım artık.ben kararlıyım inşallah.yol gösterin bana :KK43:

canım kızını Allah bağışlasın önce sağlık sonra da gelsin güzellik ben çok kez kilo alıp verdim ama kalıcı olmadı bir de diyetsiyen afraları ve tafraları ( saygım var ama bu kadar da olmaz)neyse olmaıdı ,işte ben de bu yönteme kara verdim ilk hafta düzenli 1200 kalori aldım ikinci hafta ise düzensiz olarak 1200 kalori aldım fark çok düzenli de 1.600 gram gitti düzensiz de 500 gramcık neyse bir kaç güne kalmöaz münülerimi de paylaşacağım:KK53: ve gerçekten aynı yerden bakıyorıu<zzzzzzzzz ben de fean sıkıldımmmmmmm:KK56::KK35:

$10032012412-001.jpg ben böyle görünüyorum 84 kiloyum

canım kızını Allah bağışlasın önce sağlık sonra da gelsin güzellik ben çok kez kilo alıp verdim ama kalıcı olmadı bir de diyetsiyen afraları ve tafraları ( saygım var ama bu kadar da olmaz)neyse olmaıdı ,işte ben de bu yönteme kara verdim ilk hafta düzenli 1200 kalori aldım ikinci hafta ise düzensiz olarak 1200 kalori aldım fark çok düzenli de 1.600 gram gitti düzensiz de 500 gramcık neyse bir kaç güne kalmöaz münülerimi de paylaşacağım:KK53: ve gerçekten aynı yerden bakıyorıuaa sana yazdığım msj çıkmadı.unuttum yazdığımıda:) ozaman ben seni takip ediyorum canım.diyetisyen işini bende sevmiyorum birilerinin bana komut vermesinden emirvakilıkten nefret ederim.diyetisyenlerde genelde öyle.diyetisyen arkadaşımda beni duymasın:) rahat olucam sınırımı ben bilirim.iste kalori diyetinin sloganı bu olmalı:)) senin mönüleri takipteyim kendime uyarlıcm canımcım.bu arada teşekkür ederim hepimizin evlatlarını bağışlasın Rabbim.

Son düzenleme:

gizli şekeri derken insülin direncini mi kastediyorsun..eğer öyleyse işin zor..ilaçsız iştahını kontrol etmekte zorlanırsın.özellikle akşamları yeme krizleri olur..kilo verdikçe direnç artar..kilo vermen zorlaşır..falan filan:))bende de insülin direnci var..ordan biliyorum.
kızına Allah ömür versin..ben de bi kızım olsun isterdim..şimdi tam sevilecek zamanıdır onun:))

Eki Görüntüle 365076 ben böyle görünüyorum 84 kiloyum

84 kiloya göre çok iyi görünüyorsun..boy uzun galiba..ben 84 kiloda bidon gibiydim..boy..1.57 de:)))ama tabii iyi görünüyorsun demem seni rahatlatmasın..15 kilo versen..70 le manken gibi olursun:))

menümü kalorileri ile paylaşayaım bu bana özgü bir menü ama eğlenceli olduğunu düşünüyorummm hayde afiyet olsun:KK3::KK9:

sabah(07.00)
Kızarmış Ekmek 2 DİLİM 70
Yeşil Zeytin 5 adet 35
Domates 120 GRAM 21.3324
pınar light karper 12.5 gr 20.3

ara(10.30)

Armut 1 ADET 70
Kivi (76gr) 1 adet 46
Muz 1 ADET 100

öğle(10.30)

Tavuk Göğüs Haşlama 100 GRAM 150
Yoğurtlu Ispanak Salatası 1 PORSİYON 130

ara(16.00)

kuru incir 3 adet 153

akşam(19.00)

Akdeniz Salata 1 ADET 129
Domates Çorbası 1 PORSİYON 161

ara(21.30)

pınar uzun ömürlü süt 200 ml 123.6

Toplam : 1209.2324 kal.

kalorisepeti.com

bende 4kg verirsem böyle olucam demekki.gayet iyi daha fazlasınıda verirsin inşallah cnm.

canım inşallah daha da iyi görünürüz biraz azim şahsen haftada 500 gram bile versem mutlu olacağım. hatıralrsan bir iki konuşma öncesi düzensiz 1200 kalori aldım ama düzenli 1200 aldığım kalroide daha başarılı oldum demiştim . bu yöntem çok iyi menümün altından hangi site olduğu yazılı canım oradan hesaplıyorum bir de ev tartısı alırsan çok iyi oluyoooo. inan saatli saatine yemek çok etkili...

84 kiloya göre çok iyi görünüyorsun..boy uzun galiba..ben 84 kiloda bidon gibiydim..boy..1.57 de:)))ama tabii iyi görünüyorsun demem seni rahatlatmasın..15 kilo versen..70 le manken gibi olursun:))[/QUOTE]

ablacım teşekkür eederim inşallah o kiloları bu yaz sonuna kadar görebilirm, boyum çok uzun değil 1. 68 ama kaslı bir yapım vardır :KK36::KK36: he he rambo gibiyim

akşam
[2] Ekmek 1 DİLİM 65
[3] Somon 100 GRAM 80

öğlen
[4] Ayran 1 ADET 92
[5] Tavuk Tantuni (tek lavaş) 1 ADET 255
[1] Profiterol 1 PORSİYON 390

sabah
[6] Şehriye Çorbası 2 PORSİYON 230
Toplam : 1112 kal.

2012-03-11 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
akşam
[1] Ayran 1 ADET 92
[2] Bulgur Pilavı 1 PORSİYON 291
[3] Tavuk But (derili) 100 GRAM 238

sabah
[4] Ekmek 2 DİLİM 130
[5] Menemen 0.5 PORSİYON 89.5
[6] Süt 0.2 LİTRE 136
[7] Tereyağ 10 GRAM 71.7
[8] Kokteyl Sosis 3 ADET 177
Toplam : 1225.2 kal.

çok abarttım iki gündür:KK5::26: yarın inşallah 5 günlük diyete başlıcam 5 günde 5 kilo:26: başarmam lazım :KK30:

buraya yazcam artık yazarsam kendimi suçlu hisseder belki çok ye:KK50:mem

canım inşallah daha da iyi görünürüz biraz azim şahsen haftada 500 gram bile versem mutlu olacağım. hatıralrsan bir iki konuşma öncesi düzensiz 1200 kalori aldım ama düzenli 1200 aldığım kalroide daha başarılı oldum demiştim . bu yöntem çok iyi menümün altından hangi site olduğu yazılı canım oradan hesaplıyorum bir de ev tartısı alırsan çok iyi oluyoooo. inan saatli saatine yemek çok etkili...Aaa ben hemen gidiyorum kalorisepetine.sagol cnmcım.

akşam
[2] Ekmek 1 DİLİM 65
[3] Somon 100 GRAM 80

öğlen
[4] Ayran 1 ADET 92
[5] Tavuk Tantuni (tek lavaş) 1 ADET 255
[1] Profiterol 1 PORSİYON 390

sabah
[6] Şehriye Çorbası 2 PORSİYON 230
Toplam : 1112 kal.

2012-03-11 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
akşam
[1] Ayran 1 ADET 92
[2] Bulgur Pilavı 1 PORSİYON 291
[3] Tavuk But (derili) 100 GRAM 238

sabah
[4] Ekmek 2 DİLİM 130
[5] Menemen 0.5 PORSİYON 89.5
[6] Süt 0.2 LİTRE 136
[7] Tereyağ 10 GRAM 71.7
[8] Kokteyl Sosis 3 ADET 177
Toplam : 1225.2 kal.

çok abarttım iki gündür:KK5::26: yarın inşallah 5 günlük diyete başlıcam 5 günde 5 kilo:26: başarmam lazım :KK30:

buraya yazcam artık yazarsam kendimi suçlu hisseder belki çok ye:KK50:mem
canım aslında menün o denli abartılı değil ama kokteyl sosis falan olmazsa daha başarılı olur
(( tavuk tantuni ve profitorolü görmezlikten geldi:21::21:)) şaka b,r yana af,yet olsun ...buraya yazma düşüncesi beni de çok şeyden alıkoyuuyor canım birbirimizi destekliyelim

profiterol porsiyonda kaç tane var acaba ???..airlikfeer...canım senin menünde de var bende çok seviyorum ama porsiyonda kaç adet yemeliyim acaba:KK50::KK50::KK50:

Bir porsiyonda 4-5 tane diyorlar, bir topta da 130 kalori varmış. Gerçi 400-500 olduğunu iddia edenler de var da bana saçma geldi, 1 top o kadar olamaz :KK70:

profiterol porsiyonda kaç tane var acaba ???..airlikfeer...canım senin menünde de var bende çok seviyorum ama porsiyonda kaç adet yemeliyim acaba:KK50::KK50::KK50:

canım benimkinde 2 profitrol vardı bi tabakta profitrol üstüne puding gibi bişey dolu idi pastanede yedim damla çikolata parçaları vardı içinde antep fıstığı falan vardı:26:

canım aslında menün o denli abartılı değil ama kokteyl sosis falan olmazsa daha başarılı olur
(( tavuk tantuni ve profitorolü görmezlikten geldi:21::21:)) şaka b,r yana af,yet olsun ...buraya yazma düşüncesi beni de çok şeyden alıkoyuuyor canım birbirimizi destekliyelim

yarın 7 günlük patates diyetine başlıorum benim acilen kilo vermem lazım:KK14: kendimden memnun değilim:KK14: 65 kilo yapıştı sanki:KK14: bir an önce inmeliyim bu kilodan:KK50:
burada paylaşacağım ve yeni bir topik açtım orada da paylaşacağım inşallah uymak istiyorum ve 60 kiloya inmek istiyorum:KK14:hemde hemen:KK14:

X