Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
geçer o canm hatta şuan 100 kalori fazla almış durumdayım etti 1031 kalori akşam yemeği tek umudum

süpersin

eveeet seni gordum orda sen ne kadar vermistin? accik sabirsizlandim haftalardir ayni kiloyu gormekten biktim biraz hareketlensin istedim. daha hala regl olmadim ben offff, hep duzensizdir zaten, bazen bir ayda olur bazen bir bucuk

geçen yaz tatildeyken 2 hafta içinde otelde 4 kilo almıştım:))dönüşte 5 günde 5 kilo ile 4 kilo verdim.yeni alınmış kiloydu..belki de bu sebeple verebildim.bilmiyorum.sonrasında kalori sayımına devam ettim..inşallah sende de işe yarar.

hadi bakalım..Allah azmini daim etsin..zayıflama yarışması yapılan guruplar var.istersen onlardan birine katılabilirsin.seni rahat bırakmazlar:))daha kolay motive olursun..

vallahi ablacım seni görünce inan çok iyi yapmışsın diyip anlından öpesim geldi bu nasıl muazzam bir değişim, senin içindeki gencecik insanı 90 kiloya hapsetmişsin, vallahi tebrik ederim muhteşem

teşekkür ederiiiimmm....daha da gencecik ve incecik oliciiiimmm..inşallah...

Son düzenleme:
çok güzel bi yöntem ama, benim gibi en düşük kalori ile başlarsanız bi süre sonra katlanılabilirliliği oldukça zor oluyo =) 1200 ile başlamıştım, 5 ayda 26 kilo verdim orası iyi hoş ama =) şimdi de mecburen 1000 kalori ile devam etmek zorundayım. biraz yoruyo doğrusu. ama en sağlıklısı, en güzeli bu. bu yöntemi keşfetmeseydim şimdi hâlâ hatırlamak istemediğim o kiloda olurdum eminim=)

hita canım başlangıç kilon kaçtı ve beslenmen protein ağırlıklımıydı son olarakta spor yaptınmı cevaplarsan sevinirim

ne güzel herkes bu yöntemle kilo veriyor...68.300 ile basladigim yolcculugum 64.700 ile devam etmekte..ilk iki haftada birer kilo verdim ama simdi haftada yarim kilo veriyorum..yavas gidiyo ama gidiyor olmasi bile beni mutlu ediyo..benim eltimde yapiyo ama o haftada 1 gün birakip istedigini yiyor ben hic yapamiyorum en ufak kacamakta cok üzülüyorum..arkadaslar size sorum siz ne aralikla saymadan yiyorsunuz.arada yapmalimiyim 1200 1300 arasi yiyorum...1000 altina hic düsmedim zaten..ama 1300 de gecmiyorum hic ..

denizsuyu, yo hayır protein ağırlıklı değildi, 1200 kalori alıyodum dediğim gibi, bunun 500 ü karbonhidrat, 350si yağ ve diğer 350sini de protein grubundan almaya çalışıyodum. bi diyetisyenden böyle yapılması gerektiğini duymuştum fazla titiz davranmışım galiba=)) 125 kiloydum ve evet sporsuz olur mu hiç, günde 1,5 saat yürüyordum devam ediyorum hâlâ daha
befour, bence haftada bir, bi öğün istediğini yemeli. ben öyle yapıyordum. böyle yapınca vücudun tekrar yağ yakmaya başladığını okumuştum

Son düzenleme:
bende zayıflamak istiyorum araştırdım kalori sayımı en iyisi olduğuna karar verdim 20 kilo fazlam var..bakalım ne olacak

bende geldim kızlar 5günde 5 kilo diyeti yaptım 1 hafta arayla 2 defa vee 4 buçuk kilo verdim şimdi kalori sayarak 2 kilo daha vermek istiyorum gerçi korusamda yeter

hepberaa..... arkadaşım sende yapmışsın 5günde 5kiloyu tekrar aldınmı ??tecrübene dayanarak kaç kaloriyle devam etmeliyim bundan sonra cevaplarsan sevinirim canım

akşam
[1] Lahana Sarması 0.2 PORSİYON 46.4
[2] Keşkek(tavuklu) 1 PORSİYON 350

ara
[3] Portakal 1 ADET 50

öğlen
[4] Yoğurt (tam yağlı) 50 GRAM 34
[5] Kokteyl Sosis 2 ADET 118

sabah
[6] Süt 0.2 LİTRE 136
[7] siyah zeytin 3 adet (3gr) 24
[8] Beyaz Peynir 20 GRAM 50
[9] Kepekli Ekmek 1 DİLİM 55
[10] yumurtalı ıspanak 1 porsiyon 206

200 gr eksik çıktım dünden darısı yarına
bugün 65.3 kg

Son düzenleme:
hanımlar 1 beden küçülmüşüm :) bu gün farklı birkaç markanın 4o beden kıyafetlerine girdim,daha satın alcak kaDAR değil ama olsun paylaşayım istedim

ne kadar dolu dolu bir menü

kıslar topiğimizin hareketli olamsı demek bizim de azmimizi harekete geçirecek olan enerji demek tabisi nacizane fikrim
vallahi ben ikinci haftamdayım ve yavaş yavaş şiddetli açlıklarım kaybolduşükrediyorum inşallah tartıda da vermiş görürüm de kendimi azcık mutlu olurum

güzel kilo vermişsin canım.tebrikler.ama keşke 1600-1800 arası bişeyle başlasaymışsın..dediğin gibi senin için daha kolay olurdu..Allah yardımcın olsun..

befourcum yavaş verilen kilo geri alınmaz derler..bu açıdan bence iyi gidiyorsun.aldığın kalori de güzel..ben cuma günleri akşam istediğim bişeyleri yiyorum.kalorisine takılmıyorum.ya da bazen oğlumla eşimle dışarıya çıktığımızda yiyorum.sen de kafana göre takılabilirsin..

veee yaşasın zayıflamak diye bağırmak istiyorum zayıflamayı başarmış arkadaşlar gibi

çok hoşsun yaa:))hoşgeldin canım..pek azimli gördüm seni..maşallah..

evet canım ben de yaptım o diyeti.sonrasında kalori saymaya devam ettim.geri almadım..ben o zamanlar 1200 kalori alıyordum.öyle devam ettim.sen de önceden kaç kalori alıyorsan onunla devam et bence..verdiklerini geri almazsın.merak etme..

hanımlar 1 beden küçülmüşüm :) bu gün farklı birkaç markanın 4o beden kıyafetlerine girdim,daha satın alcak kaDAR değil ama olsun paylaşayım istedim

harikasın..tebrik ediyorum canım.yakında 38 lere de girersin inşallah..

kilo veremediysen de üzülme..bazen kilo verilmiyor ama bedenen küçülüyor insan.mesurayla ölçersen farkı görürsün.tabi en güzeli..hem kilo verelim..hem incelelim:))

hanımlar, hiç bir şey yapmadan sadece uyurken metabolizmamızın çalışması için gereken enerji 1400 civarı çıkıyor,yani doğal olarak gündelik işlerimizi yapmak için depolardan kullanmaya başlıyormuşuz,ayakta durmak için bile fazladan enerji gerekiyor ee bu yöntemle kilo vermemiz yüksek ihtimal değil mi? airlikfeer arkadaşım menünü çok beğendim,kaloriside gayet düşük,herşeyden biraz biraz var ,bence iyi gidiyorsun.

Hepbara arkadaşım teşekkür ederim artık hayal olmaktan çıktı 38 beden, kesin gözüyle bakıyorum inşallah

Kızlar bende katılmak istiyorum.ama hazirana kadar yani 4ayda 25kg verilebilirmi ayda 5.5kg filan hı birde siz spor yapıyormusunuz¿

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…