Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
aksama kadar yediklerimide ilave ediyorum.

ara: 10g findik

aksam: oglenki yemegimden 1 porsiyon, yogurt 125g, bir dilim de ekmek kepekli.

saat 8 gibi bir elma ve bir portakal
toplam : 1057 kalori.
asagi yukari hergun boyle oluyor

iki menünde güzel canım.tebrikler.zaten kilo vermeye başlamışsındır..

selam kızlar son 10 gündür diyet yapıyorum ve 1. 600 gram vermişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

tebrikler madonnamiss..fotoları merakla bekliyorum..

aranıza yeni katıldım,konuya 1 yıldır kimse iştirak etmemiş faydasını görmedinizmi yoksa?12 gün önce 88 kiloyla başladım kalori saymaya,bugün sabah 85,5 u gördüm tartıda,çok mutlu oldum paylaşmak istedim,kesinlikle aç kalmıyorum yasak yok,sınırı kendim değil beynim otomatik olarak koyuyor,bu 10 günde künefe bile yedim,ne dukan ne atkins ne zayıflama hapları hiçbiri işe yaramadı,kalori hesabıyla kilo vermek hem sağlıklı hem kalıcı olacak diye düşünüyorum,yeni yaşam tarzım diyorum ben bu diyete,çok mutluyum ve paylaşmak istedim,sevgiler

dün yazılmış cevap :) ben yeni olduğum için kullanımı bilmiyorum,en son cevaplayan hanımın siteye kayıt tarihiymiş 1 yıl öncesi

Son düzenleme:

2.5 kilo vermişsin..güzel bi rakam..menülerini de paylaşsan..faydalanırdık..

dün yazılmış cevap :) ben yeni olduğum için kullanımı bilmiyorum,en son cevaplayan hanımın siteye kayıt tarihiymiş 1 yıl öncesi

1 yıl mı...çok hoşsun..

tebrik ederim canım...o siteyi ben de kullanıyorum..işe yarıyor gerçekten.......

canım hoşgeldin tebrik ederim ben de bu topikte yeniyim biraz paylaşımda bulunalım boyun , kilon yaşın nedir umarım hepimiz bu zayıflamada kalıcı oluruz
yalnız ben bugün baya kaçırdım ama Allahtan dersleri ayakta analtıyorum da kalori yakmada yardımcı oluyor:44:
canım ben bir de akşam 6dan sonra sadece süt ve meyve ile ara öğün yapıyorum ama dediğin gibi ben de kaçamakları bol bol yaparak 10 günde 1. 600 gram verdim,senin taktiğin nedir

Ne güzeeel bir meslektaşımla birlikte atıcaz kiloları, bu kilo verme konusunda ben hep şunu derim azdan az ,çoktan çok gider,yani eminim sen 6o lı kilolarını sürerken ben 90 a merdiven dayadım,dolayısıyla senin 1600 gr mın benim 5 kiloma eşit olabilir,kendimden bahsedeyim biraz,..
176 boyundayım 86 kiloyum yani Allahtan burdaki rakamla çok kilolu gibi algılanabilirim ama çevremdekiler 78 kiloda olduğumu düşünüyor bende düzeltmiyorum boydan kurtarma durumu var,body giymediğim sürece, hiç diyet yapmadan sadece akşamları yemeği kesmen bile büyük başarı bu yöntemle kilo veren çok arkadaşım var,bence çok iyi gidiyorsun,ben kalorisepetini kullanıyorum günde 1100 kaloriyi geçmemeye çalışıyorum

176...boyunun uzunluğu avantaj olmuş sana ..ne güzel..ben 156 cm..90 kiloyken bidon gibiymişim:))

176...boyunun uzunluğu avantaj olmuş sana ..ne güzel..ben 156 cm..90 kiloyken bidon gibiymişim:))

gerçekten 23 kilo verdin mi kalori sayarak?her 5 kilo bir beden diye duydum bi yerlerden,sen baya 5 beden birden küçülmüşsün ,duygularını almak istiyorum, kendini nasıl hissediyorsun?Motivasyona ihtiyacım vaaaar,yıllardır yerinde sayan beden ölçülerim gıdım gıdım değiştikçe ben sanki rüyada gibiyim

bugün itibari ile 65.5 kiloyum

bundan sonra her gün kalori tutmayı planlıyorum 27 nisanda 60 kilo olmayı düşünüyorum günlük 1003 kalori almam lazımmış

bugünkü menüm

2012-03-07 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori

akşam
[1] Keşkek(tavuklu) 1 PORSİYON 350

öğle
[2] Mayonez 1 YEMEK KAŞIĞI 102
[3] Yoğurt (tam yağlı) 100 GRAM 68
[4] Kokteyl Sosis 2 ADET 118
[5] Tamek Garnitür 100 gr 32

sabah
[6] yumurtalı ıspanak 1 porsiyon 206
[7] Kepekli Ekmek 1 DİLİM 55
Toplam : 931 kal.

boylarimiz ayni sayilir bende 155cm. bi arkadasim var boyu 176cm yaninda cuce gibi duruyorum.uzun boylu olmak cok avantajli, hele hele kiloda.
bende bu hafta 5 gunde 5 kilo verenler topigindeyim.kilom takilinca napicami bilemedim, bide onu deneyeyim dedim. bugun ikinci gunum. bakalim sonuna getirebilecek miyim? bi daha kesinlikle denemem. surekli yapanlar nasil yapiyor anlamiyorum.resmen çin iskencesi :s

evet kalori sayarak verdim.başka yöntemler de denedim ama onlar....fazla kilo verme hırsıyla 1000 kalorinin altında beslenip metabolizmayı durdurduğum için..yeniden metabolizmam çalışsın diye denediklerimdi..albümlerden ilk ve son halime bakabilirsin..motive eder seni..

1000 kalorinin altına düşürme canım..metabolizman durur yoksa...mutlaka 1000i geçir..

5 günde 5 kilo zor bence de..denedim.kilo verdim.sonrasında da almadım.ama zor bi diyet.insan herşeyden bıkıyor:))kolay gelsin canım.aslında kilo veriyordun sen..sabırsız mı davrandın biraz

Son düzenleme:

geçer o canm hatta şuan 100 kalori fazla almış durumdayım etti 1031 kalori akşam yemeği tek umudum

eveeet seni gordum orda sen ne kadar vermistin? accik sabirsizlandim haftalardir ayni kiloyu gormekten biktim biraz hareketlensin istedim. daha hala regl olmadim ben offff, hep duzensizdir zaten, bazen bir ayda olur bazen bir bucuk

kesinlikle aç kalmıyorum,günde 2 fincan Türk kahvesi içiyorum,onun haricinde neredeyse sarı renk çay içiyorum içebildiğim kadar, (bu yan yağları ve göbeği eritmek için çok etkiliymiş)bknz sıcak su içmenin faydaları.
başucumuzda göremediğimiz mucize deniyor.ekmek olarak hepsini denedim kalorisi az tadı nispeten güzel olan uno denge lıghtta karar kıldım,
atıştırmayı hayatımdan çıkardım,erteleme yöntemi çok işe yarıyor (birşeyi canım çok istediğinde erteliyorum)(ERTELE)

hassas terazi aldım mutfak için ,tatlı krizine girdiğimde çay kaşığıyla 5 gr tartıp sadece damağıma yapıştırıyorum(kaşık kaşık yemiş gibi hissediyorum(KENDİNİ KANDIR)
Kendimi 38 beden beden olarak düşünüyorum,böyle düşünmek psikolojik olarak metabolizmamı hızlandırıyor (HAYAL ET)

defalarca defalarca başarısız Redüctil,elma krom,acı çehre,90-60-90,isveç diyeti denemelerinden sonra birazcık ŞİZOFREN davranmanın kimseye bir zararı olmaz değil mi?

işte benim yöntemlerim,ne yediğiniz ne içtiğiniz kadar ümitsiz hissettiğinizde aldığınız önlemler neler arkadaşlar?
paylaşırsanız sevinirim.
Hepbara arkadaşım 25 mesajım dolsun ilk işim senin albümüne bakmak olacak :))

nasıl yani kızlar 1000 kalorinin altına düşersem kilo veremiyormuyum. ben iki gündür 900 civarında beslniyorum.kalori sepetinde öle gösteriyor. bi de kızlar tam buğday ekmeği bir diliminde ne kadar kalori var bulamıyorum. gram olarak anlayamıyorum ki?
bi de bugün öğlen etli pilav yedim. pilav var ama etli pilav yok. ben de yarım porsiyon yerine tam porsiyon pirinç pilavı yazdım. az yedim bu arada

açokcası canım ben de 60lı kilolarda değilim bir ara gayet iyyiidim iki yıl önce kilo alıncaa veremiyorum , bir de okuldaki bayanlardan velilere kadar muhteşem yiyeckler hazırlanıyordu!!! neyse bugün harika bir keke dur dedim:44::44: şaka bir yana aslında ben biraz da nefsime söz geçirmeye çalışıyorum.benim boyum 1.68 kilomda 84(yeni düştüm) ama sporla ilgilenen öğrencilerim beni 70 kilo sanıyorlar,geniş omuzlu ve bacaklarıma nispeten ince belliyim
amaaaaaaaaaan kendimi üzmeden uzun zamana yayarak kilo vereceğim diyorummm, buarada kuzum sarı çay de neyin nesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…