Kalori sayımı ile kilo vermeye var mısınız??

Bu sabah 1 tane sahanda yumurta
Biriki catal zeytin ve peynir
1 tatli kaşıģı visne receli
Bir dilim kepekli ekmek
2 fincan şekersiz çayla kahvaltimi bitirdim insallah tum gun boyle hafif hissederim
Ara ogunde cilek yerim
Aksam da ton balikli salata
Yada sebze yerim

Aksam yemegin 2 tane sogan dolma ve 2 dilim diyet cavdarli ekmek. Domoted salata.cok mu acaba.

Bugunde 900 kalori civarinda kalori aldim.Aslinda kalori sayimi favorim ama bu hafta sonunda hedefledigim kiloya yani 69 yada 68 e inmem gerek o yuzden yarın 5 günde 5 kilo diyetine basliyorum gelismeleri yazarım umarım 5 günü tamamlarım :)

Ben bugun spora agirlik verdim. 7 de tavuk izgarami yedim. 1 saat bisiklet kullandim.

5 günde 5 kilo deneyimlerimiz yaz cikar normalde patates ile baslaniyoda ben meyve gunu ile basladım bugun biraz sabir gerektiryo ama bi defa basarcam insallah

Canim spor yapiyomusun. Ben sabah 40 dk. Aksam 40 dk. Yapiyorum
Ama cokk acikiyorim.

Canim spor yapiyomusun. Ben sabah 40 dk. Aksam 40 dk. Yapiyorum
Ama cokk acikiyorim.
Sporla pek aram yok ama arada yapmaya calisyorum bisikletim var evde birde egzersiz yapyorum.ama bu beş gun cok zorlamam kendimi cunku zaten sıki bir diyet bu spor birlikte aģiŕ gelebilir.hem boğazi tutmayinca sporun da pek anlamı olmuyo hem spor hem diyet cok iyi sonuc veriyo

Bi de benim yedimlerimi hesaplasan. Netten farkli kalori hesabi cikiyo.kahvalti 1 kucuk haslanmis patatee. Birer adet salata domates. Oglen 2 kucuk icli kofte haslanmis. Yaninda ayran. Aksam diyey ton baligi ve salata. 1 elma yedim. Bugun abarttim

Canimnadil gidiyo diyet
Valla ben 5 gunde5 kilo diyetini ebedi yapamiyorum cunku cok sıkiyo beni ama kalori sayımina devam bugun sabah doyurucu bir kahvalti yaptim ara ogun sade turk kahvesi aksam ton balikli salata yedim 950 kalori falandir tahminimce

Sabah 373 kalori
Ara ögün 47 kalori
Aksam 298 kalori
Toplamda 718 kalori
30 dakika plates
15 dakika bisiklet
2 lt su

Buraya yazdigim da 75.500 ....bugun tartildim.74 kilooo ben 75 doye hatirliyomusum. Onceki sayfalari okudum. 75.500 musum. Neyse bu da birseyy

Buraya yazdigim da 75.500 ....bugun tartildim.74 kilooo ben 75 doye hatirliyomusum. Onceki sayfalari okudum. 75.500 musum. Neyse bu da birseyy
Tabiiki ne kadar kilo versek kar sonucta hafta sonundan emin degilim ama pazartesiden itibaren cumaya kadar da bir kilo vermek niyetim bakalim hayrlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…