Kalori sayımı ile kilo vermeye var mısınız??

Smdi ölçülelim ayın 20.ye kdar beraber yapalm. Ogun haberleselm olmazmı hem morel cok etkıli

1.64 senn kılon boy kaç ... Ben 8 ayda versm yavas yavas . mesele bi ay diyet yaptm dger ay misafırler falan derken braktm sonra bdaha yaptm. Her yaptgmda 3 kg verdm
Benim boyumda 163 kilom 72 daha once bende 10 kilo verdim bu vermis halim yani:) daha 54 olmaya cok var ama kararliyim

Smdi ölçülelim ayın 20.ye kdar beraber yapalm. Ogun haberleselm olmazmı hem morel cok etkıli
Tabi moral motivasyon çok önemli ben 72.2 ile basladim galiba tartilmadim 20 nisanda tartilcam bakalım sonuc ne olcak en azindan 69 olsam bile motive olurum devami gelir yani

Evdeyim surekli cok hareketli bir hayatim yok ama arada egzersiz ve evimde bisiklet sürmeye çalısyorum
Aynen ben ip atlıyorm bazen 200 bazen 300. Yapmadgm zamanlarda oluyor ev işi zaten yoruyor.. Gece yatmadan yogurt pulbıber lımon yapıyorum sabahları eksi 5 goruyorm en az.

Evet canım cunku kiloluyken kuzenler arkadaslar cok dalga gectiler

Onlardan zyıf olmann verdıgı gaz işte
Tabiki hırs yapinca daha iyi olur.ama bence kendin icin ver kiloyu aynada kendini nasıl güzel goruyosan en onemlisi nasil saglkli olacaksan oyle olmak olsun niyetin

Aynen ben ip atlıyorm bazen 200 bazen 300. Yapmadgm zamanlarda oluyor ev işi zaten yoruyor.. Gece yatmadan yogurt pulbıber lımon yapıyorum sabahları eksi 5 goruyorm en az.
Bende sabah ılik limonlu su ile gune basliyorun en gec 19:00da yemek yemis oluyorum .ip atlamayi seviyorum bende ama bebek düsundügum icin ip atlamamın sakincali olabilecegini duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…