kaliteli ve iyi yumurtlamaya yardımcı!!

KIZLARIMCANLARIM

Nirvana
Pro Üye
27 Şubat 2008
9.934
12.709
Arkadaşlar az önce kanal D de İbrahim saracoğlu açıkladı.. kadınlarda doğurganlığı artırmak için 8-9 adet kuru inciri suyun içine koyu kaynatın. Kaynayan İncirin içine bir adet sert havuç ilave edin. 2-3 dakika daha kaynattıktan sonra suyunu için. Bu kürü 21 gün boyunca aravermeden, Sabah aç karnına suyun yarısı ve öğlen aç karınına diğer yarısı olmak üzere kürü uygulayın.
umarım işininze yarar arkadaşlar..hadi hayırlısı ben deniycem bugünden itibarenn..
:teytey:

bende obur aya olmazsa denıcem.ama ben havucu duymadım ıcıne havuc mu katılıyormus sadece ıncır kısmını duydum.:uhm:

bende onumuzdeki ay denerim artik malum ramazan ayi oglen nasil içicem.bu ay çorek otunu deneyeyim bakalim ise yarayacak mi sonraki ay incire geçeriz olmadi sonraki ay allah ne verdiyse artik:roflol:

arkadaşlar bu incir suyu klomen kullanırken içilse bir zararı olurmu... birde bu ne zaman içilmeye başlanacakmış adet olmadan önce başlasak olurmu.... bilen varmı?

arkadaşlar bu incir suyu klomen kullanırken içilse bir zararı olurmu... birde bu ne zaman içilmeye başlanacakmış adet olmadan önce başlasak olurmu.... bilen varmı?

canım belli bir zaman demedi saraçoğlu.. ama klomenle içme bence ne olur ne olmaz..
ama adetten önce başlansa bence iyi. çünki 21 gün içielecekmiş.. hadi hayırlısı.. bende adet oluyim başlıcam bayramdan sonra ..

offf ozaman ben başlayamayacağım çünkü ben adet olmayı bekliyorum ve adet olduğum zaman klomen kullanmaya başlıcam ilk defa en düşük doz günde bir tane bende işi iyice abarttım sağlama almak istiyorum ya diyorum gündü 1 tane klomen geliştirmezse yanında ek olarak bitkisel ne kullanabilirim diye düşünüyorum ama hiçbiri olmayacak sanırım kullanamayacağım yanında bir şey ne yapalım umut dünyası işte.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…