Kaliteli Salı pazarı :))) Herşey varrrrrrrrr

edda1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
7.900
7
kızlar bugün dolabımı düzeltiyordum bazı şeyleri satmaya karar verdim çünkü aşırı kalabalık artık bir gardroba sığmıyorum kardeşiminkini işgal etmeye başladım.. neysee şimdilik bunları koyuyorum gerisi gelecek...

40 Bedene olur mavi tunik gömlek 10 Ytl.

yurtdışından alınma oldukça şık bir strech kot.. bot un içine sokularak kullanıldıgında üper görünüyor...36 yada 38 bedene bedene uygun. 25 YTL..

Pemebe gül kurusu renginde 1 kere düğünde giyilmiş ceket 15 YTL. N&C marka 2 beden

Yeni hiç giyilmemiş ip askılı abiye bluz. yakası taşlı boncukludur çok yüksek fiyata alındı 15 YTL.

yurtdışından alınma güzel bir yeşil badi malı harikadır kilo aldgım için artık olmuyor fazla giyemedimm ( 8 Ytl.

[/URL]
güzel bir gömlek M nedene olur 7 ytl.

Son düzenleyen: Moderatör:

yutdışından alınma 12 beden (Türkiyede 40 a denk geliyo) kısa kollu kot gömlek. 10 ytl.

doğum günümde hediye geldi fakat benzeri oldugu için satıyorum çok güzel bir bluz 15 Ytl.
M bedene olur.

delikli yün 3 düğmeli hırka 36-38 bedene olur.15 YTL.

önü düz arkası pileli çok hoş bir etek... sıfırdır hiç giyilmemiş... etek düz kumaş şeklinde beline göre sarmalı modelden oyüzden 36-38-40 bedenede olur siyah renkte gerçekten hoş .. 10 YTL..

Son düzenleme:

TİTA marka gecen yaz 60 ytl ye aldıgım ama artık bana dar gelen ama resimde görüldügü gibi 36 beden kardeşime olan gömlek.. 20 ytl ye satıyorumm.. ütülemediğim için üzgünüm ütülü resminide koyarım dolapran çıkarttım kırışmış

30ytl ye aldım sadece 1-2 kere giydim ama artık giyemiyorum tek kollu bir kolu açık bluz. L beden ama 38 bedene olur.12ytl

yine aynı tek kollu badi kalitelidir. 5 ytl.

dizde etek görünümünde kısa kapri lacivert renkte hiç giyilmemiş hediye gelmişti. 7 YTL.

[
[/IMG]
orjinal NİKE ayakkabı aynısının beyazı var bende kullanıyorum yeşillerini satıyorum ... 38 - 38,5 numaraya olur spor ayakkabı.. 70 ytl kargo benden

Son düzenleme:
[/IMG]

38 bedene uygun çok hoş bir elbise bana oluyor fakat darr (
25 ytl hiç giyilmemiş

[/IMG]

kuzenim istanbuldan getirmişti hediye fakatt ben 38 giyiyorum ayakkabılar 37 numara 1 kere giydim çok dar oldu .. yesyenidir.. yeşil renkte ayakkabı 20 ytl

[/IMG]
[/IMG]

Zara marka çok şık kahverengi gömlek.. düğmeleri taşlıdır.. kollarındaki düğmeleride parlak taştandır.. en özel günlerde giyilebilecek bir gömlek.. Dolaptan çıkardıgım için kırışık görünüyor fakat istenirse ütüler öylede koyarım... M beden.. 20 ytl...

[/IMG]
buda arkadan görünümü
[/IMG]

L beden çok şık kaliteli çok az giyilmiş nerdeyse sıfır lacivert kot ceket 25 ytl..

[/IMG]

S beden 38 bedene olur beyaz ceket.. çok rahat ve çok kullanışlı... 10 ytl

canım benim zara olan gömleğin göğüs blümü ölcüsünü yazabilirmisin lütfen

evet ve mümkünse omuzdan omuza ve kolaaltından kolalatına ölçüsünüde verirsen sevinirim bacım

oo kızlar mezure yokkiii nasıl ölçecem anneme soriyim bi mezure buluyim vardırda nerdee ölçiyim diycem kızlarr

aradım buldum
zara kahverengi gömleğin gögüs ölçüleri 47-48 gibi bişey.. tek taraftan..

canım bunlar ayakta rahatmı acebe ayağımdan çıkı çıkıvermesin şeritli yamirmirmirmir

yok canım çok rahat ben aynısıınn siyahını kullanıyorum diye 2. satışa çıkardım.. ayaktan asla çıkmaz çünkü ikinci bant ayagı sarıyor.. kot altına etek altına hoş duruyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…