Göz Makyajı Kalın Kaş'lara sahip olmanın sırrı ! (Resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bakimliprenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2015
27
3
30
image.jpeg
Bende kalın Kaş'larım olsun istedim her zaman fakat kaş kalemi ile boyamak var iken pek ye umursamadım gel gelelim duştan sonra ya da makyaj yapmak istemediğim gün içerisinde Kaş'larım çok şekilsiz ve biçimsiz boyamadan çıkamıyorum bende Google kaş kalınlaştırmak için neler yapılmalı diye sordum iyice araştırdıktan sonra işe koyuldum her gece yatmadan 1 saat önce Kaş'larıma sarımsağı ortadan kOparıp Kaş'larıma iyice yedirdim öncesinde kullanmadığınız rimel veyahut diş fırçası ile fırçalayop kıl köklerini uyarmamız gerek sarımsağı yedirdiklerim sonra Kaş'larımıza 5 dk sonra kayısı çekirdeği yapı tatlı badem yağı ve zeytin yağını tava da ısıtıp kulak çubuğu ile Kaş'larıma yedirdim o şekilde yatıp sabah zeytinyağlı sabun ile yüzümü yıkadım Kaş'larımı ovuşturarak tabi yavaş yavaş sarımsak kokusu kötü fakat Kaş'larımız için değer umarım yardımcı olabilmişimdir

Son düzenleme:
Yatmadan önce bir diş sarımsağı elinizle Ortadan bölüp Kaş'larınıza iyice yedirmek ardından badem,zeytin ve kayısı çekirdeği yağını tavada ısıtıp kulak çubuğu ile Kaş'larınıza yedirmek bu yağ karışımını kirpikleriniz için de kullanabilirsiniz yağ kızarmasın10 sn kadar ocakta kalması yeterli

X