Göz Makyajı Kalın eyeliner..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

barbiess

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2010
130
52
Arkadaşlar öncelikle cildim yağlı, eyeliner kalem vs. sürsem hemen bulaşma yapıyor. Bunun için bir öneriniz varmı? Yağlı ciltlere özel bulaşmayan eyeliner tarzında birşey var mıdır?
Ve kalın eyeliner istiyorum.. Loreal'ın son serisinde var bir tane keçeli kalem şeklinde sürdüğümde çok hoşuma gitti ama 10 dk sonra her yerime bulaşmıştı. Kalın uçlu olarak bulaşmayan eyeliner tavsiyesi istiyorum.. Yardımlarınız için teşekkürler...

benim de cildim inanılmaz yağlı eyeliner değil ama flormarın dipliner ını kullanıyorum 15-16 saat nerdeyse aynı kalıyor ve de çok memnunum, ya da flormarın göz kalemi de çok iyi ama flormarın gözkalemini kullanıyorsam tek kat sürmüyorum bayağı bir kat yapıyorum diğer türlü akıyor hemen

Flormar ın diplinerını hiç kullanmadım ama bahsettiğin göz kalemi bendekiyle aynıysa bende acayip bulaşma yapıyor. göz kapağımın üzerine ve alt kısmına çok bulaşıyor. Göz kalemi kapağı siyah kendisi beyaz hiç kullanamıyorum.
Eyelinerda grimsi oluyor bazı markalarda keçeli olanlar nedense simsiyah ve bulaşmayan olsa süper olacak.

evet gözkalemi aynı ,ama diplineri dene derim ben çok memnunum

Teşekkür ederim canım. İnce eyeliner olarak bende sana the balm ın eyelinerını tavsiye ederim çok güzel simsiyah bi rengi var gratisten almıştım bir dene istersen testerından.
Kalın eyeliner düşünüyorum şu sıralar incelerle boyamak zor oluyor. Kalın keçeli uçlu simsiyah akmayan bir eyeliner :)))

aa ben onu kullanıoyorum. ama hiç bulaşmıyor. demek cilde göre değişiyor

kalin eye liner olarak onerecegim iki marka var
1) Benefit - They're Real Push Up Liner
2) Sephora Collection - Dramatic Line 24HR Felt Eyeliner

umarim memnun kalirsiniz

silikonlu dipliner tavsiye ederim , sürerkende çok rahat ve bulaşmıyor çokta kalıcı oluyor.

Kızlar merhaba bugün eyeliner alışverişindeydim ama çıkmadan ciddi anlamda 1haftaya yakın buradaki her gönderiyi okudum ve bir liste yaptım, çok pahalı olanları bakmadan eledim bundan dolayı üst sınırım loreal Sizlerin önerileriyle yaptığım alışveriş sonrasında da koşa koşa üye oldum
B urada en çok önerilen ürünleri denedim, hepsi keçe uçlu eyeliner, lorealcontourkhol dışında o bildiğimiz göz kalemiydi. Fotoğrafta elime sürdükten 5dk sonra parmağımla bir kez ovuşturduğum halleri var. Benim en çok umutlandığım carbon glosstu ama en memnun kalmadığım o oldu. Favorim goldenrose daha sonra da alixavien güvenin kızlar kapsamlı bir araştırmanın sonucu bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…