Makyaj Ürünleri kalıcı ve naturel görünen makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

aslisutcuoglu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2011
7
0
merhabalar..

yeni üyeyim, ilk mesajım. :) 23 yaşındayım, öğrenciyim. açıkçası doğallıktan yana olan bir olarak makyaj yapmayı pek sevmem. ama artık staj yapma zamanım geldi ve mecburen makyaj yapmak zorundayım. ben sizlerden kalıcı ve naturel görünen makyaj ürünlerini önermenizi rica ediyorum. öğrenci bütçesini zorlamayan ürünleri tavsiye ederseniz sevinirim :) niveanın ürünlerini kullanmayı düşünüyordum ama benim için oldukça pahalılar. :KK43: bu arada konuyu doğru yere açmışımdır umarım :kk77: şimdiden hepinize teşekkürler :)

İlk önce organik markaları söyleyeyim canım ben sana. GLO MİNERALS,FRESH MİNERALS,JANE İRADALE,YOUNGBLOOD, -I.D BARE MİNERALS-(Bunun Türkiye'de satışı yok) Bu arada ben de öğrenciyim.Doğallık açısından ve zarar vermemeleri açısından güzeller.Hala araştırmaktayım ben de. Ama fiyat olarak pahalı ürünler bunlar.Sana daha uygun ve doğal olarak lanse edilen bildiğim Deborah markasını öneririm.Ben daha önce kullanmıştım.Açıkçası memnun da kalmıiştım.İyice araştır dene canım.Sonuçta cilt tipin ve yapısı da çok önemli.

X