Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kalıcı ve hesaplı pudra,fondoten arıyorum

mrlm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
283
153
slmm kk bayanları ben kalıcı bır pudra arıyorum hangısını alsam aksama gelmeden yuzumde hıcbırsey kalmıyor onerılerınızı beklıyorum

flormar mat velvet serisini öneriyorum sana 15lira gibi uygun bi fiyatı var ben kullanıyorum cildimde sivilce filan yapmadı memnunum yani :)) pudra olarakda flormar compact pudra kullanıyorum ondanda memnunum kapatıcı olarakda golden rose likit kapatıcı süpeer..

bnde florlamrın pudtasını ve kren fondotenını kullanıyorum ama ucuyor fondotenı kalıcımı cnm ?

7.5 felan en fazla Catrine Arley in var bu arada catrine arley elitenin markasıymıs ben memnunum ucuzda :) uçmuyorda :)

bende ara ara kullanıyorum çok kapatıcı catrine arleyin bu tüp şeklinde olanlar var ya onlardan(fondoten) , ben 1 numarayı kullanıyorum gerçekten çok kullanışlı hatta bazen maybellinenin köpük fondoteni ile de karıştırıyorumm... memnun kalırsınız bence de

cnm arleyın hangı fonodtenı o resmını koyabılır mısın ?

o kadar mac olsun falan pahalı üründe kullandım ,döndüm dolaştım catherine arley'e döndüm ben
bir dene istersen sende pudrasından bahsediyorum yalnız.

fondotenını denıcem pudrasınıda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…