Makyaj Ürünleri Kalıcı makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kalıcı makyajı ben de duydum, merak da ediyorum ama estetik olayını hiç duymadım

kalıcı makyaj konusunda ne istersen anlatabilirim ama ''estetik ile'' ne demek onu anlamadım hayatım yani öyle birşey yok nerden duydun onu :)

Estetikle dediler dudaga kalici makyaj yaparken daha dolgun bir gorunum kazandirabiliyolarmis estetik derken ondan bahsettim .. zarari yokmu bunun pki :)

Kalıcı makyajı ben de duydum, merak da ediyorum ama estetik olayını hiç duymadım

Yani dudaga kalici makyaj yaparken bise yapiyolarmis daha dolgun ve daha kalin gorunum kazandrabiliyolarmis. Botoks degilmis kalici makyajla estetikmis bnada oyle dediler bnde anlamadim . Estetikten kastim oydu bnmde

Yani dudaga kalici makyaj yaparken bise yapiyolarmis daha dolgun ve daha kalin gorunum kazandrabiliyolarmis. Botoks degilmis kalici makyajla estetikmis bnada oyle dediler bnde anlamadim . Estetikten kastim oydu bnmde
Anladım canım, hiç duymamıştım. Yaptıran biri varsa sonuçları bizimle paylaşşsa ne kadar güzel olur.

Bu uygulamayi yapiyorum.cokta guzel sonuc alinabiliyor. Dolgunlastirilmiyor ama dolgun gorunyusu veriliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…