Makyaj Ürünleri Kalıcı makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kalıcı makyaj konusunda ne istersen anlatabilirim ama ''estetik ile'' ne demek onu anlamadım hayatım yani öyle birşey yok nerden duydun onu :)

Estetikle dediler dudaga kalici makyaj yaparken daha dolgun bir gorunum kazandirabiliyolarmis estetik derken ondan bahsettim .. zarari yokmu bunun pki :)

Kalıcı makyajı ben de duydum, merak da ediyorum ama estetik olayını hiç duymadım :KK43:

Yani dudaga kalici makyaj yaparken bise yapiyolarmis daha dolgun ve daha kalin gorunum kazandrabiliyolarmis. Botoks degilmis kalici makyajla estetikmis bnada oyle dediler bnde anlamadim . Estetikten kastim oydu bnmde

Yani dudaga kalici makyaj yaparken bise yapiyolarmis daha dolgun ve daha kalin gorunum kazandrabiliyolarmis. Botoks degilmis kalici makyajla estetikmis bnada oyle dediler bnde anlamadim . Estetikten kastim oydu bnmde
Anladım canım, hiç duymamıştım. Yaptıran biri varsa sonuçları bizimle paylaşşsa ne kadar güzel olur.

Bu uygulamayi yapiyorum.cokta guzel sonuc alinabiliyor. Dolgunlastirilmiyor ama dolgun gorunyusu veriliyor.

X