Makyaj Ürünleri Kalıcı likit allık için önereceiniz markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
kalıcı ıslak doğal bi görünüm varen yağsız bi allık istiyorum önerileriniz lütfen maybelinenin toz şeklinde sürüldüğünde kreme dönüşen bşi allığı var onu çok sevdim ama yinede önerilerinizi bekliorm

cnm max factorun krem allığını kullanıyorum çok memnunum doğal ve ıslak bi görüntü verio ayrıca çok kalıcı ve kesnlkle yağlı deil tavsiye ederm:)

tşkrler tavsiye için bende carmina da buldum on ytl oda çok hoş yağsız bende tavsiye ederim max faktörün ne kadardı

max factorunki pahalı brz indirmde 30 küsüre almştm ve çok küçük bakalm carminayı deniym bi de saol cnm:)

birde meybolinin var cnm oda 20 ytl odaha güzel bence toz gibi sürünce kremem dönüşüyo süper bişe pahalı diye almamıştm.avondada bi ara likit allık vardı dahah göremedim

ıslak görünümlü kalıcı allık olarak Christian Dior un krem allıklarına bir bak. kullandığım en kalıcı allıklar.sabahtan akşama kadar kalıyor. neredeyse her markadan yaklaşın 80 allığım var tam bir allık canavarıyım. fiyatının karşılığını veriyor pişman olmazsın.

bu allık likit mi yoksa krem tarzda mı likit böyle akıcı olanlar kışın hoşuma gidio yaza belki pek uygun olmazda kışın likit güzel olur dior a bi bakayım allık sürüyorm iki dk sonra gidio sinir oluyorm çok da severm bayılıorm allığa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…