Kalıcı kızlık zarı dikimi

sakaryadanX

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
170
112
25
Arkadaşlar evlilik gibi bir planım yok su anda en az 3 4 sene var kalici yapinca sınırsız diyor doktorlar ama yaptirip 3 4 sene sonra evlenen var mi acaba bilgilerinizi paylaşın lütfen

Bence kısa süreli daha mantıklı geldi bende yaptırdım.Doktorum Esra Çabuk Comertti şuan evlendim ve 6 aylık hamileyim.Sure uzadıkça daha çok risk oluşuyormuş zaten tekrar muayene olmalısın kalicida.

Bence kısa süreli daha mantıklı geldi bende yaptırdım.Doktorum Esra Çabuk Comertti şuan evlendim ve 6 aylık hamileyim.Sure uzadıkça daha çok risk oluşuyormuş zaten tekrar muayene olmalısın kalicida.

Senin adına cok sevindim canım umarım saglikla kucagina alirsin bende kafam rahatlasin istiyorum birde istanbulda yasamiyorum o yuzden gecici yaptirma gibi bir imkanim yok kalici yaptirip yasadigim yerdede ara ara muayene olup kontrol ettiricem zaten tercihimi son kontrole cagirmayan doktorlardan yana kullanicam

Evet özel canım devlet hastanelerinde yapilmiyor zaten bu islem

anlıyorum. keşke kadınlarımız böyle şeyleri yaptırmak zorunda kalmasa. kabahat kadınları böyle bir şey yapmaya itecek ikiyüzlü toplumda. erkeklerin kendileri her türlü haltı yerken karşılarındaki kadının bakire olmasını beklemesi hem çok ikiyüzlü bir davranış hem de çok çirkin, nerden tutsak elde kalıyor.

Aynen öyle üstelik biriyle birlikte olmayan kadınları sırf iki damla kan gelmedi diye suclamalarida cok korkunç hele birde doğulu olunca işin rengi gercekten degisiyor anlayiş sifir ama yalacak birsey yok malesef yani bende uzun zamandır arastiriyorum artik yeni yeni psikolojik olarak duzelmeye basladim

yakın bir zamanda evlenecek misiniz?

Arkadaşlar evlilik gibi bir planım yok su anda en az 3 4 sene var kalici yapinca sınırsız diyor doktorlar ama yaptirip 3 4 sene sonra evlenen var mi acaba bilgilerinizi paylaşın lütfen
Merhaba benim 4 arkadaşım kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdı 2 tanesi yaklaşık 1 yıl sonra diğeri 6 ay içinde evlendi diğeri nişanlı o gece hiç bir sorun yaşamadılar ben de kendisine gitmeyi düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kendisini cok arastirdim olumsuz bir yorum okumadim ama olumlu birsey de okumadigim icin vazgectim hala yaptirmadim , sanirim Turgay beye gidicem en cok onunla ilgili yorum var ama bilmiyorum yinede bu arada sen ne zaman gidiceksin Ayşe hanıma

Son düzenleme:
Sen buraya reklem yapmaya mı geldin bir konu başlığında yaptırdıgını bir konu başlıgında ise yaptirmadıgını yaptirmayi dusundugunu yazmıssın bu nasil celiski boyle Mune ilgilenin lütfen bu arkadaşla

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 3 sene oldu diktireli ama henüz evlenmedim. Sürtünme ile temas kurdum kan geldi inşallah bpzulmamıştır (

Benim 3 sene oldu diktireli ama henüz evlenmedim. Sürtünme ile temas kurdum kan geldi inşallah bpzulmamıştır (

Eger kanama olmadiysa bozulmamıştır canım sen kötüyü düsünüp stres yapma kendine ha birde evlenmeden once mutlaka kontrol ettir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…