Göz Makyajı Kalıcı kaş aldırmanın yolu var mıdır ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

otomatikportakal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
71
0
32
Benim kaşlarım inanılmaz uzuyor ve kalın yani sürekli aldırıyorum ama iki hafta olmadan küçük küçük sağdan soldan çıkışmaya başlıyorlar e o halde gidip tekrar aldıramam cımbıza sire hiçbirşeye gelmiyorlar.Ama o şekilde de gezmek istemiyorum.Lazer iğne vs kaş şekli veriliyor mu yaptıranınız var mı.

Rengide siyah açmak istesem imkanı yok 2 haftada uzayan kaşta renk menk durmaz :/

Son düzenleme:
Lazer yaptırabilirsin şekerim.Ben yaptırdım evet azaldı.Yanlız gözüne yakın kısımlara yapmıyolar.Üstüne ve ortasına yaptırabilirsin anca.Alt kısmına lazer mümkün değil.Orayı da alırsın artık.

iğneli epilasyonla ortasını ve altını aldıran da varmış tatlım. İğneli epilasyon başlıklarında bir incele istersen. Gerçi bana epilasyon yapan hanım bunun teklikeli olduğunu söyledi ama sen bilirsin yine de.

canım benim de kaşlarım aynı seninki gibiydi 15 yaşımda kaşımı aldırmaya başladım şu an 20 yaşındayım ve kaşlarım aldırdıkça azaldı seninki de bir süre sonra azalacaktır kaç yıldır kaşını aldırıyorsun

14 yaşımdan beri alıyorum şu an 22 yaşındayım hiç azalma olmadan aynı hızda ve gürlükte çıkıyorlar valla 4-5 güne bir kaş alıyorum minik minik siyah nokta gibi çıkıyor hemen sinir oluyorum.

Bu azalma artma olayı yapısal. Bazılarının aldıkça azalırken bazılarının aldıkça siyah ve sert çıkmaya başlıyor. Benimki de aldıkça gürleşenlerden. Ve bu duruma çok sinir olduğum için ben de kalıcı olarak kaş aldırma yollarını arıyorum ama iğneli epilasyonla yaptıran olmasına rağmen tehlikeli olduğunu söyledi iğneli epilasyon uzmanım.

valla ben kaşımı kimi zaman ince alıp kulanırım kimi zaman hiç almam kimi zamanda az alırım..yani kafama göre takılıyorum lazerle aldırmadım ondan..vucut için lazere gidiyorum yüz de dahil kaşımı yaptırtmadım bile bile:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…