Kalıcı Makyaj Uygulamaları kalıcı eyeliner

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

papatyaa80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
136
11
arkadaşlar kalıcı eyeliner yaptırmak istiyorum..çünkü eyeliner çekmeyi hiç beceremiyorum..daha önce yaptırmış arkadaşlar varsa deneyimlerini ve varsa fotoğraf koyarlarsa memnun olurum..

Ben de yaptırmak istiyorum. Ama kimse yorum yazmamış :KK43: Siz konuyu açalı olmuş biraz. Yaptırabildiniz mi?

Ben de yaptırmak istiyorum. Ama kimse yorum yazmamış :KK43: Siz konuyu açalı olmuş biraz. Yaptırabildiniz mi?
Ben uygulama yapılan yerde başka bir eğitim alıyordum ve çok fazla eyeliner yapılırken gördüm. Sakın yaptırmayın. Eli kaysa yandınız. Daha iki göze eşit eyeliner yapabilen görmedim. Çok acılı bir işlem.

Kalici iyleneri yaptirdim ilk gun braz sislik oldu ama ertesi gun gecti suan gayet memnunum yaptirmak isteyenlere tavsiye ederim

Kızlar ben yaptırdım. Çok erken uyanıp eyeliner ile yarim saat uğraştığım için bir sabah canıma tak etti ve gittim yaptırdım. Zaten hep böyle ani kararlar veririm ve pişmanlık yaşarım. Ama bunda yaşamadım. Her gün yarim saatimi bana bıraktı eyeliner. Çok rahat ettim açıkçası. Tabii yetkin biri olması şart yapan kişinin. Bir de acımıyor, şişmiyor safsatalarına inanmayın kızlar acıyor da şişiyor da. Ben kaş da yaptırdım valla bana rahat ettiriyor bu pratik şeyler.

Ben yaptırdım. Dipliner olarak hem alta hem üste. Büyük kolaylık, güzel de görünüyor. Ancak acı eşiğim yüksek olmasına rağmen epey bir canımı yaktı. Uyuşturucu krem falan hikaye.

İkizler twins güzellik merkezi Ankara dikimevinde yaptırmayın sakın. İnstagram sayfasındaki görüntülere aldanıp yaptırdım, hem mahfettiler suratımı, üstelik parasını da aldılar, çok çirkef insanlarmış. Zaten vermesem hepsi bir olup döveceklerdi, ben suratımı görüp ağlarken parayı almanın peşindeydiler.

X