Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

aaay benim çoook sevdiğim,değer verdiğim bıcır bıcır tatlımsı bi arkadaşım vardı da...SEVİMLİ,İÇTEN biri...ona benzettim ama pardon yanlış oldu siz pek bi laubalisiniz o olamazsınız :87:

evet tam tahmin ettiğim gibi ,o ben değilim ,ben seksi güzel ,alımlı ,zarif ,36 beden ukala bir kadınım ,benzettiniz..

evet tam tahmin ettiğim gibi ,o ben değilim ,ben seksi güzel ,alımlı ,zarif ,36 beden ukala bir kadınım ,benzettiniz..

puhahahahhaahahaha buna gerçekten güldümmmmmm seslicene :111: üşütük yaaaaa,gel yamacıma geeeel

miribaaa.ben okulunu bitrmeye calışan bi ögrenciyim

ankaralıyım siz nerelerdensnzz

keşke okul zamanlarımda olsam.. hele üniversite,en güzel yıllar valla bi insanın hayatında..
ben İstanbul'danım canım,26 yaşındayım

aynen fotodaki sensin dmi
vanessa hudgens'e benzeten oldu mu seni
bu fotoda çok benzemişsin de

evet canım benim resimdeki..
kendi resmimi kullanıyorum avatarımda hep
dediğin kişiyi tanımıyorum bile (merak ettimde netten baktım şimdi güzel hatunmuş hehehehe),benzetende olmadı hiç..

beni daha çok Aslı Enver'e benzetiyolar.. özellikle saçımın sarı olduğu zamanlarda kahküllüyken...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…