Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

tamam yere koydum ben de önüne uzandım oldu mu şimdi? :) bende de değişen bişe yok ot gibi yaşıorm ya bişeylr yapmam lazm ama ne...

tamam yere koydum ben de önüne uzandım oldu mu şimdi? :) bende de değişen bişe yok ot gibi yaşıorm ya bişeylr yapmam lazm ama ne...

hahaha evet evt oldu simdi dikkat etmek lazm kuzum böyle seylere sonradan allah korusun bişey cıkmasın da basımıza aynen ya bende bi arayış içindeym ama bulamıyorum malesef yapacak farklı bişey bulursan bana da söyle bebegım

evt ya hiç dikkat etmiorum kendime :/ napsak yeni bi dil falan mı öğrensek bebiş?
oooooooo seni buralarda görmek ne güzel :) nbr kız ?

bu kadr gülecegını bilseydım önceden söylerdım canm ya ama oyle deme bir lisan bir insan genel kültür bellı mı olur belkı antalyaya gelınce lazım olr bi gün
antalyada sana ingilizce, rusça lazım napcan kürtçeyi kızım valla ya dşünüp bulalım bişeyler.. yağlı boya fln çalışsak belki satarız tabloları?

antalyada sana ingilizce, rusça lazım napcan kürtçeyi kızım valla ya dşünüp bulalım bişeyler.. yağlı boya fln çalışsak belki satarız tabloları?

demı demı o zmn ben rusca öğrenım rus kızlarla kanka olurum ahh bebegım keske yetenek olsa da yapsak bi de terazı burcları sanata yatkın olur dıyolar bnde hiççç yok ya resim yetenegi falan kolay bişi bulalım ceyiz mi yapsam dıyorum da örgü örmeyı de bilmiom nolcak bnm bu halım

aynen bnm rusçam başlangıç seviyesinde kanka bulmaya yeter yani ahahah evt ya sanata yatkınm dans, resim, müzik, sinema ilgi alanım :) örgü örmeyi ben de bilmem ki yardım edeyim desem :26: ama örgü ile ilgili de topic var orda da biraz takılsak öğreniriz herhalde

hehehh denemek lazım bzm düğünden sonra sen gel bize bi sansımızı deneyelım belkı olabiler ya bnde severım de yetenegım yok yok anam yok agac yas ıken eğilr gelmısım bu yasıma düğüne kalmıs 5bucuk ay bu saatten sonra öğrensem de yetişmez en ıyısı hiç bulaşmamak

sonunu düşünen kahraman olamaz... azcık cesur ol genç...

wuhuu kahraman olım derken rezıl olmıyım kız
ahahah rezil olsan da bişe olmaz rezil ola ola öğreniceksin bu işler böyle mesela bn ilk defa pilav yapmaya kalktığmda pilav hariç her şeye benzemişti yaptığm yemek yapa yapa öğrendim şimdi pirinçler tane tane kalıo valla yaptığm pilavda

way desene pek marifetlisin mutfakta pilavı güzel yapan her yemegı yapablirmş zaten öyle bisey vardı sankı yada uydurdum mu bilmıom yok cnm ya o konuda cesaretım yok neyse ben giyinip kusanıp oturayım kenarda ceyizi de kaynanmla annem yapar artık bna göre degıl o iş

eh öyle de denebilir ben de o sözü hatırlıorum pilavı yapan her yemeği yapar diolar (kendimi övmek gibi olmasın ama) bence de ya yık gitsin büyüklerin üzerine sen de gelinine yaparsın, gelenek hesabı

eh öyle de denebilir ben de o sözü hatırlıorum pilavı yapan her yemeği yapar diolar (kendimi övmek gibi olmasın ama) bence de ya yık gitsin büyüklerin üzerine sen de gelinine yaparsın, gelenek hesabı

öv bebegm öv bişi olmaz bnde öyle yapmayı planlıyorum:) ama gelınım de kendısı yapsın ya ben bilmiom der cekılırım kenara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…