Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Onemli degil canim .. :) bi turlu giremedim aralarina hic birinin burda sansim iyi gider insallah :) adim kubra bu arada :) senin ki ne ?
evt yeni üyeler böyle sorunlar yaşıo die açtm bn de bu topiği zaten :) bak pembegelin de yeni ama kaynaştı bzimle baya :) ben de ayfer , bizimkiler arada ayfo der, terazi gacısı der değişio yani 23 yaşındaym bursada yaşıorm ek olarak bunları söyleyeyim

ewet evet hiç yabancılık cekmedım sayenızde kuzum napıosun?

Memnun oldum ayfercigim :) .. bende biraz oyle seylik var .. karsidan bisey gelmeyince hemen pes ediyorum .. :/ .. sizler boyle cana yakin olunca benim icin hic zorluk olmaz heralde :)
ben de cnm :) ya şimdi burda belli bi süre sonra arkadaşlıklr dostluğa dönüo o yüzden kendini kabullendirmen zor olablio bak mesela bnm de burda tanışıp her gün görüştğm kızlar var görüşmeynce kendimi eksk hissediorm yok yok gözün korkmasın bikaç güne kanka olursun sen de bzm ekiple

Kizlar kusura bakmazsaniz benim cikmam lazim .. annemler cagiriyor .. :/ .. sonra gorusuruz insallah .. tanistigimiza cok memnun oldum .. :*** grsrz

görmedim napim ya pc ile kanka olduk sabahtan beri ayrılmıo kucağımdan çok sadık yaa seni sormalı sen neler yapıosn kuşum?

hmm olablr canm bazen bnde karıstırıyorum burayı ya yazılanları takıp etmek zor oluyo bazen kız cok kucagında tutma cok zararlıymıs baska bi yere koy cok radyasyon yayıyo napım ya bnde okula gittim geldım simdi de uykum gelene kadar netteyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…