Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

ahahah teşekkürler nazom bu şerefe nail olmak ne kdr da hoş kriz dvm edior demek beraber aşarız ya tecrübelerimden faydalanırsın sen sor bn anlatayım nazom

kalın kurdela kes ama tmm mı
sıkıntı yok terazi gadınım. blki bn sana yardım ederm la boğayım nede olsa

slm kızlar nasılsınız
iyiyiz çok şükür sen nasılsın? nasıl gidio düğün alışverişleri? :)
kalın kurdela kes ama tmm mı
sıkıntı yok terazi gadınım. blki bn sana yardım ederm la boğayım nede olsa
tamam istediğin kalın kurdela olsun hahah etrafımı boğalar sardı hepinize kırmızı sallayıp kaçıcam en çılgın isteğim bu

bitti tüm alışverişim bi halım kaldı onuda sona doğru alcam, hatta gerçen hafta çeyizimşi bile götürüp serdim artık kendi evimde kalmayı düşünüyorum haftada 3 gün falan :)

Vaaayyyy kırmızı mı çok seksii Ama ne sallayacağına bağlı tabi

bitti tüm alışverişim bi halım kaldı onuda sona doğru alcam, hatta gerçen hafta çeyizimşi bile götürüp serdim artık kendi evimde kalmayı düşünüyorum haftada 3 gün falan :)

ben en son 50 dıye sayıyordum ak sımdı 8 sene oldu zaman cok cabuk gecıyor tatlı heyecanlar onlar

ya geçmiş olsun hemen ilaç kullan vitamin al daha kötü olmadan , bende aynı işte iş güç uğraşıp duruyorum
Sağolasın canım benim. tedavimi yapıyorum ama sadece burun spreyi ile
selam kızlar nasılsınız
Aa furittiii, tuttiii frittiiiii Hoşgeldin canım..
ne elekçiliğimi gördn kızzz atarlıyım ben
burdayım diğernden kaçtım

Atarlı gacı neydi o muhabbet kanka , keskin sirke falan kjdhfksdhfksjfh

selam kızlar nasılsınız
iyiyim teşekkür ederm sen nasılsın tuttu frutti?
ooo süpermiş baya baya halletmişsin hadi gözün aydın :) kal tabi şimdi çok heveslisindir al hevesini :) hakkın :)
Vaaayyyy kırmızı mı çok seksii Ama ne sallayacağına bağlı tabi
ahahah için fesat kızm boğalara kırmızı pelerin sallıolar ne sallıcaklar başka

Sal pelerini yave. başka bişi salla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…