Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

yinede Türkiye'den hatta İst'dan başka bi yerde yapamam sanıyorum ki...
herşey sevdiceğim değil ki...
ailem,arkadaşlarım,sevdiklerim,çevrem,ortamım... ve memleketim...
aaay yok ben almiyim,Allah korusun hatta
orası öyle çevreni geride bırakmk zorunda kalıcaksın ama valla böyle bi ülkeye çocuk getirmek istemiyorum bile... çat pat rusçamız da var çok şükür idare ederz herhlde

orası öyle çevreni geride bırakmk zorunda kalıcaksın ama valla böyle bi ülkeye çocuk getirmek istemiyorum bile... çat pat rusçamız da var çok şükür idare ederz herhlde

aklına koymuşsun sen ahahaha şu an programdaki kızda Londra'ya gitmek istiyomuş,Türkiye yeter diyo bu da senden...

aklına koymuşsun sen ahahaha şu an programdaki kızda Londra'ya gitmek istiyomuş,Türkiye yeter diyo bu da senden...
aynen göçebe gibi yaşıo bu ama ben ülke ülke gezeym demiorum londradan sonra da nereye gider blinmez çok kokoş yahu abartıyı sevior... hiç tarzım değil. sade ve şık kıyafetleri seviorm bn...

aynen göçebe gibi yaşıo bu ama ben ülke ülke gezeym demiorum londradan sonra da nereye gider blinmez çok kokoş yahu abartıyı sevior... hiç tarzım değil. sade ve şık kıyafetleri seviorm bn...

konsept nişan ya o yüzden ama birazda...
aaay bide 18 yaşındaymış şuna bak hele,25-30 gibi...

bayadır şafak yazmadığımı farkeetim.

$:239 :98::98::98::98:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…