Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

sizin bölümden doğru düzgün alım olmuyor olanlarında puanları cok yüksek diye biliyorum.
hangi üniden mezunsun?
ne diim allah gönlüne göre versin zor meslek
uludağ mezunuyum. fen-edebyt mezunuym işte formasyon aldm sonradan aynı zaman da biyoloğum da yani :) ona rağmen işsizim... bu arada niye öyle diyip de moralimi bozuosun ki? kpss çalışma isteğimi kaçırdın şimdi bak

ben de biyoloji öğretmeniyim ama atanamadım henüz :) kpss çalışıorum bu sene sınava giricem bakalım :)

ay yok dur bozma moralini :) cok yakın bir arkadaşımda biyolog o öyle diodu hep çalışıo falan bi türlü olmadı kpss. ondan dedim ama bellimi olur bakarsın cok düşükte alsan atanırsın olur işin :) o şimdi öğretmenlik yapıo yani kpss olmazsa dünyanın sonu değil sanırım YA KIVIRDIM MI? :44::44: neyse sakın moral bozmak yok.olacak diye azimle çalış

kıvırmaya çalıştın neyse ben çalışayım da olmzsa da olmz elimden geleni yapıcam ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…