Göz Makyajı kalem önerisi istiyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

LPGLi_FeRRaRi

PiSiKoLoJik DeLi
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2010
716
6
37
]arkadaşlar otobuste bir kızda gördüm göz kapağına sürmüştü sanırım kalem yada elyenir ne deniyosa ( makyaj konusunda bilgim yok ) ççokkk beğendimm zemuszemus sormadımda yanımda babam vardı bilmiyorumkismile

resm eklicem bu renge benziyo ama am omu ondanda emin değilim mavi desem mavi değil yeşil desem yeşil değil parlak mavimsi yeşildi . bilen varsa sölesin lütfen markası nedir nosu nedir ????

Son düzenleme:
bende bunun mavisi var eyelinerlarda bulursun bu rengi hem daha kalıcı olur kalemi goz kapagının ustune surunce direk bulasıyor ust taraflara

Son düzenleyen: Moderatör:
eyeliner üste sürülüyo sanırım ( ay bu konuda çok cahilim )

peki marka bişey ne önerirsin ?

eyeliner uste suruluyor evet ama ben sana dipliner oneririm ucu sert oldugu icin surmek daha kolay oluyor..
benim mavi renkde kullandıgım eyeliner..Golden Rose Style Liner Metallic Eyeliner 1 numara

Son düzenleyen: Moderatör:
eyeliner uste suruluyor evet ama ben sana dipliner oneririm ucu sert oldugu icin surmek daha kolay oluyor..
benim mavi renkde kullandıgım eyeliner..Golden Rose Style Liner Metallic Eyeliner 1 numara

golden rose sitesini inceledim sanırım aradığım orda :=) çok teşekkür ederim sositososito

Ben de bir öneri de bulunayım.
Siyah kalem veya eyeliner üstüne yeşil veya mavi kalem çek. Üstüne tekrar siyah kalem çek. Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.

piyasada istemediğin kadar renkli kalem var
mesela emily nin kalemleri hem ucuz,hemde renk seçeneği geniş...
gördüğün renge yakın bir kalem alabilirsin
renkli eyelinerde var piyasada.flormar ın renkli eyelineri var örneğin...
birde dip not:konu açarken 'yardım-acil' gibi terimler kullanmıyoruz:13:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…